lilstuart

Lietotājs
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

About lilstuart

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Danny_Robinson Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Danny_Robinson Termini, kuri tika pārkāpti : OOC INSULTS Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Tātad es braucu prosta pie dilera vietas ,jo man tur roleplaya ir māja ,es redzu kad adminstrātors uzraksta ooc off ,un klāt vel lama vārdus es uzraksu Dilworth izrādi kādu cieņu dau** par spēlētajiem ,bet šitais teiksu godigi daunis ,pat nezinu kāpec tādu braincells dead čali pieņema par adminstrātoru iejailo mani uz 1h kipa ooc insults ,bet tas jau tā kad šajos ss redzams kad viņs nosauc spēletaju par dauni visu cilvēku priekša kad viņu iejailo ,bet nē tas jau pofig ne? Viss ko es ietiektu vienreiz pieņemt normālus adminstrātorus nevis neattistītus dauņus kā šis čalis. Un jā cik esmu sapratis adminstrātoriem ir japieņem kritika ,un jaizrāda cieņa par spelētajiem. Incidenta laiks: 19:40 SS PAR TO KĀ VIŅS NOSAUC SPĒLETAJU PAR DAUNI - http://prntscr.com/i9n815 + izkiko vel kad čalis pasaka kad viņu aizvaino https://prnt.sc/i9n4uv SS KUR MANI IEJAILO - http://prntscr.com/i9n7sq *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. GHETTO TAWERS A REKUR SOFT
 3. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Danny_Robinson Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Karoči vienkarši es ar kkadu Gheto_Taser skraidījam pa Red Country ,vienkarši menti sāka mus šaut un tam Gheto Taser bija ingame FBI Skins mes erpojam ka vins ir FBI un runā ar policistiem prosta šitie menti sāka mus šaut ,mēs mukam es ar rp izvilku diglu un šavu vinus preti pectam mani novāca mani atdzivinaja ,es skreju redzēju mirušu mentu caur /b uzrakstiju nešauj es biju mirus ,izārsteju vinu skrēju tālak un Agnese uzlika banu. Incidenta laiks: 18:45 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera :http://prntscr.com/i6rtrw Ieejas Ekrānšāviņš:`http://prntscr.com/i6ru0k Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Jo tas ir acīm redzams ,un visu laiku attaisnojies ar gariem tekstiem ,kas vairāk skaidrojas tam viss vairāk ir hax .
 5. Tev neliekas funny ,kad saki kad nemaku spēlet ,bet terra zaude 2v7
 6. Soft ebanij.
 7. Pag pag? Es nesaprotu ,kas ir teikts noteikumus ,servera bugu izmantošana lauņpratīga veida lai gūtu labumu par to ir bans ne? Tāka sēdi tikai. Kā ari vid ir hph ar 70ping iesaut 30lodes un no malas ar ak bert huh ,tofik dipsize ,krewaz wannabe nekad tāda nebūsi ja izmantosi SOFT.
 8. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Danny_Robinson Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Cody_Strow Termini, kuri tika pārkāpti : C-BUG Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Šaudos paintbolā ,čalis pasaka necbugo ,es tāds viņam report uzrakstu es necbugoju lol ,pec laika šaudos šaudos ,taisu c-roll ,šis paņem iejailo par cbug (+ Mani visu laiku speco piesienās par sīkumiem ,bet kad vakar mani draugi rpoja šis kko raud par mg utt ,+ nebutu specojis katru reizi mani butu pieķeris citiem kko nē ,jaspeco mani vienkarši Cody atšujies.) Incidenta laiks: 22:12 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://i.imgur.com/ZyU9jeB.png Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Paskaidro kadi ,hax kipa ir tādi hax ,kad tu čali cbugo ,un peksni sekundes laika esi centra kipa taka ar airbreaiku un ;šauj ,nav tādi tak padomā logiski P.S - Tur jau tā lieta kad es nezinu pasties es tur apaksa visu laiku kipa bugojos taja vietā + apsties es šavu gsg un vini mira čata un es tur biju bck ,es nevaru izskaidrot esmu šoka kkads bugs ko pirmo reizi redzu.
 10. Kā jau sakumā teicu ez unbans ,tas ir bugs paskaties 21:31 ir redzams ,kad es nošauju Tofiku + viņs vel uzraksta vg cbugo lol ,nezinu kas tas ir pats esmu šoka ,bet kā jau teicu tas ir kkads bugs jo video redzams kad raksta vg cbugo + vel kad es nošauju to tofiku un anthony.
 11. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Danny_Robinson Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Vienkarši vinējam terru atbraucu uz hood ,čalis uzraksta ātā un nobano Incidenta laiks: 18:26 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) http://www.bildites.lv/images/y9994ue9/99360/original.png http://prntscr.com/i29ba8
 12. YOO

  Čau velējos zināt ,kā tev iet.!
 13. Visi atcērās ,čitoja vienreiz bez čitiem visi izsmēja jo nemacēja šaut ,rage sāka hakot un atkal bans ,čiteri vienmēr čitos it ipaši kā šis frukts! EDIT: Neapvainojies ,bet tu kā muļ*** palaidi iespēju labu garām Agnese iedeva tev unbanu vienkarši no zila gaisa par to kad viņai žel tevis or etc es nezinu ,bet vajadzēja respektēt Agnesi kad dabūji unbanu tev bija poxuj tu viņi piečakarēji šaubos vai viņa vel tev dos iespējas ,un vispār uzklausīs bieži..
 14. Ja ,tu nehax gaidu vagosos!
 15. Am man viens jautājums ,kā viņs tika vagosos?