Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

lilstuart

Lietotājs
 • Content count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About lilstuart

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

331 profile views
 1. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  KĀRTĪGI LASIET JOBANS RODS.
 2. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  Izlasi kārtīgak. Role bija gavno paveikts. Izlasi kārtīgāk visu ko es uzrakstiju.
 3. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  UP!
 4. lilstuart

  Uzraugi #1

  Kādas visas terras ar hakiem ,man vel kaut kur 100 video stāv ,jums vienkārši bezspēcīgs sastāvs bija kaut vai mēs bijām kādi 5 jūs 12.
 5. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  Tas gan ,bet kā jau minēju var būt mafbiz kaut vai 1v1 atkarīgs no savas organizācijas skaita ,un pretinieka ,ja pretinieki ir piemēram 8 jūs 4 ,tad līderis izvēlas 4 pēc viņa domām labākos.
 6. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  Tātad vēlējos ieteikt manuprāt ,kaut ko interesantu iekš MPSA. Kā jau spriedāt pēc virsraksta tas ir saistīts ar mafbiziem un terram. Vēlējos ieteikt mafbizus uz fragu skaita ,kā redzams videoklipa . Kāpec es to vēlos ieteikt? Tāpec ,kad manuprāt ,tas būtu ļoti interesanti ,un mafiju un bandu līderi sāktu ņemt tikai skilotus cilvēkus ganjau arī hakerus ,bet līdz ar to adminstrācijai būtu obligāti jaskatās terras ,un līdz ar patiesiem baniem iekš kariem mpsa kontā būtu vairāk naudas ,kā arī izdomātu visādas savstarpējas stratēģijas kā aizstavēt ,vai iegūt zonū. Mafbizos - nevarētu izmantot vestes ,aptieciņas ,un piemēram kad aizbrauc uz zonu uz reiz nesākt karu sarunāt laiku ,kā redzams video pēc tabulas kurā laikā visi ieņem pozīcijas un ir gatavi šaudīties savā starpā ,un mafbiza laikā aizliegts izskriet no zonas pretēja gadijumā liegums uz 3 dienām. Mafijam vajadzētu cinities godiga spara piemeram krievu mafija ir pieci cilvēki online ,cinās 5v5 KĀ ARĪ SNIPERI. Terras - varētu izmantot aptieciņas ,bet vestes gan nē ,kā arī terras varētu izmukt no zonas un frags neizskaitītos ,bet varētu izlikt tā ja cilvēkam terras laikā kaut reizi trāpa un viņs izmūk arpus zonas ,un viņu nošauj ,bandai ,kas viņu nošauj ieskaitās frags. To vajadzētu uzlikt tā piemeram čalim trāpa terra ,vinu pectam nošauj viņs atspawnojas un viņu kipa var jau hooda šaut ,to vajadzētu uzlikt tāka char reset ,un jātrāpa zonā pa jaunu kaut kā ta. VIDEO REDZAMS ,TAS KO MINĒJU PAR MAFBIZIEM ,KĀ ARI TERRĀM.
 7. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : Danny Robinson Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Danny Cardenas Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Denijs ir dzimis 1998.gada 21 martā. Slimnicā iekš Los Snatos. . Denija vecāki nebija vieni no turīgākajiem ,tāpec Denijam daudzas reizes vajadzēja pašam tikt galā ar problēmam ,kā ari palidzēt tikt vecākiem ārā no tām. Denija vectēvs bija labs vīrietis ,kas pelnija ļoti daudz naudas nevienam nezinot kā ,visi domāja ,kad viņs apzaga banku 1995.gadā . Denijs pieaugot vārija daudzus sūdus un nespēja tikt ārā no tiem bez vectēva palīdzības. Kad Denijs pieauga kluva par turīgu veci ,un savarot sūdus viņu meklēja policija pa visu Las venturu ,Denijs devās jaunas dzives meklējumos atgriezās iekš Los Santos ,un atrada kaut kādu vecu ghetto rajonu ,un nolēma pavadīt tur laiku līdz policija nomierināsies. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Atradu jaunu dzīves vietu Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Pagaidām nav zināms. Darbības laiks: 20:57 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Bandas izveide) : URL (ikona:) VIDEO IR UZ FLORENCIJU ,BET TOMĒR VĒLEJOS PIETEIKTIES AR UZ Varrios Los Aztecas Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 8. Esi melnais ,un ej uz meksikāņu bandu? Nav tākā CS? Anti pieteikums nepisaista ,kā arī esi banots par hakiem ļoti daudz reizes.
 9. Tak līderis ir tc.
 10. Rec ,šaut māk pieņems tevi nāku pie tevīm EZ LS.
 11. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : Danny Robinson Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Danny Cardenas Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Denijs ir dzimis 1998.gada 21 martā. Slimnicā iekš San Fierro . Denija vecāki nebija vieni no turīgākajiem ,tāpec Denijam daudzas reizes vajadzēja pašam tikt galā ar problēmam ,kā ari palidzēt tikt vecākiem ārā no tām. Denija vectēvs bija labs vīrietis ,kas pelnija ļoti daudz naudas nevienam nezinot kā ,visi domāja ,kad viņs apzaga banku 1995.gadā . Denijs pieaugot vārija daudzus sūdus un nespēja tikt ārā no tiem bez vectēva palīdzības. Kad Denijs pieauga kluva par turīgu veci ,un vienu dienu vectēva draugs pienaca pie Denija ,un iedeva kaut kādu adresi ,Denijs intreses pēc devās noskaidrot kas notiek dotaja adresē ,līdz iegāja kāda villa ,un dzirdēja ļoti šokejošus jaunumus ,ko bija ieraktijis vectēvs iekš CD ,un no tā brīža Denijs turpināja nodarboties ar nelegālam lietām ,kā vectēvs to darija ,kā arī palīdzeja savai nabadzigai ģimenei. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Uzzināju šokējošas lietas par savu ģimeni ,un kas man ir jāturpina darīt. Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Pagaidām nav zināms Darbības laiks: 23:12 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Bandas izveide) : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. Antirekomendacija ,tāpēc kad nopizgiji manu situāciju neko oriģinālu neaizdomāji ,kā arī es vel iespējams būšu līderis tāpēc nevajadzēja nekur skriet.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.