Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Atjauninājumu Ziņojums - 17.10.2018

lilstuart

Lietotājs
 • Content count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

1 Follower

About lilstuart

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

382 profile views
 1. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  KĀRTĪGI LASIET JOBANS RODS.
 2. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  Izlasi kārtīgak. Role bija gavno paveikts. Izlasi kārtīgāk visu ko es uzrakstiju.
 3. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  UP!
 4. lilstuart

  Uzraugi #1

  Kādas visas terras ar hakiem ,man vel kaut kur 100 video stāv ,jums vienkārši bezspēcīgs sastāvs bija kaut vai mēs bijām kādi 5 jūs 12.
 5. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  Tas gan ,bet kā jau minēju var būt mafbiz kaut vai 1v1 atkarīgs no savas organizācijas skaita ,un pretinieka ,ja pretinieki ir piemēram 8 jūs 4 ,tad līderis izvēlas 4 pēc viņa domām labākos.
 6. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  Tātad vēlējos ieteikt manuprāt ,kaut ko interesantu iekš MPSA. Kā jau spriedāt pēc virsraksta tas ir saistīts ar mafbiziem un terram. Vēlējos ieteikt mafbizus uz fragu skaita ,kā redzams videoklipa . Kāpec es to vēlos ieteikt? Tāpec ,kad manuprāt ,tas būtu ļoti interesanti ,un mafiju un bandu līderi sāktu ņemt tikai skilotus cilvēkus ganjau arī hakerus ,bet līdz ar to adminstrācijai būtu obligāti jaskatās terras ,un līdz ar patiesiem baniem iekš kariem mpsa kontā būtu vairāk naudas ,kā arī izdomātu visādas savstarpējas stratēģijas kā aizstavēt ,vai iegūt zonū. Mafbizos - nevarētu izmantot vestes ,aptieciņas ,un piemēram kad aizbrauc uz zonu uz reiz nesākt karu sarunāt laiku ,kā redzams video pēc tabulas kurā laikā visi ieņem pozīcijas un ir gatavi šaudīties savā starpā ,un mafbiza laikā aizliegts izskriet no zonas pretēja gadijumā liegums uz 3 dienām. Mafijam vajadzētu cinities godiga spara piemeram krievu mafija ir pieci cilvēki online ,cinās 5v5 KĀ ARĪ SNIPERI. Terras - varētu izmantot aptieciņas ,bet vestes gan nē ,kā arī terras varētu izmukt no zonas un frags neizskaitītos ,bet varētu izlikt tā ja cilvēkam terras laikā kaut reizi trāpa un viņs izmūk arpus zonas ,un viņu nošauj ,bandai ,kas viņu nošauj ieskaitās frags. To vajadzētu uzlikt tā piemeram čalim trāpa terra ,vinu pectam nošauj viņs atspawnojas un viņu kipa var jau hooda šaut ,to vajadzētu uzlikt tāka char reset ,un jātrāpa zonā pa jaunu kaut kā ta. VIDEO REDZAMS ,TAS KO MINĒJU PAR MAFBIZIEM ,KĀ ARI TERRĀM.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.