Jump to content

lilstuart

Lietotājs
 • Content count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

1 Follower

About lilstuart

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

441 profile views
 1. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : Danny_Robinson Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Danny Cardenas Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Denijs ir dzimis 1991.gadā San Fierro "Brazzers" slimnicā. Pēc Denija piedzimšanas vecākiem sākas savstarpēji strīdi līdz ar to tētis ar mammu izsķīrās. Izsķiršanas dēl Deniju mamma pameta ,līdz ar to Denijs nonāca bērnu namā. Pieaugot Denijs atgriezās sava vecājā jeb dzimtajā pilsēta un sapazinās ar pāris meksikāņiem. Denijs pēc tam uzzinot ar ko meksikāņi nodarbojas Denijam nebija lielas iespējas zinot to ,ka viņam nav ne ģimenes ,ne baigi daudz labu draugu viņš nolēma viņiem pievienoties. Līdz ar to Denijs tagad strāda pilnvērtīgi iekš San Fierro. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Visādas situācijas šeit ir pašlaik neesmu roleplayojis jaunas ,tāpēc ceru ka sapratīsiet ,ka pieredze ir diezgan liela ,kā ari roleplay zināšanas Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Pagaidām nezinu. Darbības laiks: 22:44 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Bandas izveide) : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  KĀRTĪGI LASIET JOBANS RODS.
 3. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  Izlasi kārtīgak. Role bija gavno paveikts. Izlasi kārtīgāk visu ko es uzrakstiju.
 4. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  UP!
 5. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  Tas gan ,bet kā jau minēju var būt mafbiz kaut vai 1v1 atkarīgs no savas organizācijas skaita ,un pretinieka ,ja pretinieki ir piemēram 8 jūs 4 ,tad līderis izvēlas 4 pēc viņa domām labākos.
 6. lilstuart

  Mafbizz/Terras

  Tātad vēlējos ieteikt manuprāt ,kaut ko interesantu iekš MPSA. Kā jau spriedāt pēc virsraksta tas ir saistīts ar mafbiziem un terram. Vēlējos ieteikt mafbizus uz fragu skaita ,kā redzams videoklipa . Kāpec es to vēlos ieteikt? Tāpec ,kad manuprāt ,tas būtu ļoti interesanti ,un mafiju un bandu līderi sāktu ņemt tikai skilotus cilvēkus ganjau arī hakerus ,bet līdz ar to adminstrācijai būtu obligāti jaskatās terras ,un līdz ar patiesiem baniem iekš kariem mpsa kontā būtu vairāk naudas ,kā arī izdomātu visādas savstarpējas stratēģijas kā aizstavēt ,vai iegūt zonū. Mafbizos - nevarētu izmantot vestes ,aptieciņas ,un piemēram kad aizbrauc uz zonu uz reiz nesākt karu sarunāt laiku ,kā redzams video pēc tabulas kurā laikā visi ieņem pozīcijas un ir gatavi šaudīties savā starpā ,un mafbiza laikā aizliegts izskriet no zonas pretēja gadijumā liegums uz 3 dienām. Mafijam vajadzētu cinities godiga spara piemeram krievu mafija ir pieci cilvēki online ,cinās 5v5 KĀ ARĪ SNIPERI. Terras - varētu izmantot aptieciņas ,bet vestes gan nē ,kā arī terras varētu izmukt no zonas un frags neizskaitītos ,bet varētu izlikt tā ja cilvēkam terras laikā kaut reizi trāpa un viņs izmūk arpus zonas ,un viņu nošauj ,bandai ,kas viņu nošauj ieskaitās frags. To vajadzētu uzlikt tā piemeram čalim trāpa terra ,vinu pectam nošauj viņs atspawnojas un viņu kipa var jau hooda šaut ,to vajadzētu uzlikt tāka char reset ,un jātrāpa zonā pa jaunu kaut kā ta. VIDEO REDZAMS ,TAS KO MINĒJU PAR MAFBIZIEM ,KĀ ARI TERRĀM.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.