TigerX

Lietotājs
 • Content count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

125

About TigerX

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

269 profile views
 1. "Black Star Corporation" Juridiskas personas, kuru personu grupa spēj darboties ienesīgi, kā arī bezpeļņas uzņēmējdarbība. Dibināta: 19/10/2017 Dibinātāji: Antonio Balboni, Carlos Escobar ((Ar laiku tiks papildināts, kamēr uzsāksim savas darbības)) ((Šeit tiks likti screen))
 2. No offense, bet vai tu zini kas ir Ziemeļkoreja? Diez vai Tu tik viegli tiktu no viņas prom... Par RP, nevajag rakstīt nākotnes formā /me komandas. Došu tev iespēju sevi pierādīt! REC
 3. ((Ja jau esi autoskolā ticis, tad jau vienozīmīgi REC!!!))
 4. Informācija par spēlētāju, kurš nosūdz ķļumi: Antonio_Balboni Informācija par esošo situāciju: Tēls, ar kuru notikusi kļūme: Antonio Balboni Iespējamais apraksts par Kļūmi: Kad piešķiļ cigareti, nerādās rokās dūmojoša cigarete. Incidenta laiks: 17:00 *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, ko uzrāda : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Vienkārši kāds bomzis ir ielicis tavā garāžā mašīnu
 6. Es jau sen sūdzējos par šito, @xo. arī bija tas pats prikols, viņš jau it kā pateica Travim, lai salabo. Laikam vel nav salabojis.
 7. Piedod atvaino, bet /mafbizz ir ooc
 8. 1. Ko streso puik? Kāda šķirba nakts vai diena, tāpat ir jāerpo. Nu ja pēc tava teiktā, ka naktī nav jāerpo, tad visi noteikumi arī atceļas, tad DM nav. 2. Nē nav vienalga, noteikumi paliek noteikumi. Noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības. 3. Jā paldies. 4. Man prieks par tevis. 5. Vispār vienu lodi trāpīju 6. Tāpēc, lai tev būtu ko pajautāt. Piedod netaisu MG Neskatos kas viņi ir pēc Nickname nokrāsas.
 9. 1. Jūs ignorējāt RP. 2. Nice PG money. 3. Ārā ir nakts. 4. Nav ko makšķerēt nakts laikā, kad bandīti ir sirojumos. 5. Ņemšu piemēru no Tom_Martinez, tas bija tikai neliels DM. Viņš ir RP gurū vienkārši, mācos no labākajiem 7. "Karma"
 10. San Andreas Štata Prezidentam - Harry'am Reynold'am [ Personīga Informācija ] • Vārds: Antonio • Uzvārds: Balbono • Vecums: 37 gadi • Deklerētā dzīvesvieta: SanFierro Yellow street 3 • Faktiskā dzīvesvieta: SanFierro Yellow street 3 • Tālrunis: 404839 • Dzimšanas dati: 23/12/1980 [ Izglītība ] Izglītības iestādes: Sicīlijas bērnudārzs "Saules stari" Sicīlijas 2 pamatskola Sicīlijas 1 vidusskola Los Angelos marketinga augstskola Los Angelos tiesību zinātnes institūts Papildus izglītība, ja tāda ir: Pirmā palīdzība [ Pieteikuma informācija] Vakance, uz kuru vēlaties pieteikties: Ministrs Kāda ir Jūsu pieredze izvēlētajā vakancē?: Nav bijusi pieredze saistībā ar valdību Pēc Jūsu domām, kādi pienākumi ietilpst?: Apzināties, ka esi valsts darbinieks. Respektēt jebkuru iedzīvotāju. Klausīt augstākstāvošos. Būt ļoti atbildīgam. [ Motivācijas Vēstule ] Motivacijas vestule *Kāpēc mums būtu tieši Jūs jāpieņem darbā - LSV?*(70-150 vardi) Vēlos palīdzēt pilsētai uzplaukt, esmu mārketinga speciālists tāpēc varēšu palīdzēt, lai pilsētas ekonomiskais stāvoklis uzlabotos. Esmu apzinīgs, apzinos savus pienākumus un valsts likumus. Neesmu korumpēts, vēlos lai pilsētā nevaldītu korumpētas organizācijas un citas nelegālās organizācijas. Esmu gatavs kāpt par karjeras trepēm. [ Apstiprinājums ] Es, Antonio Balboni, apstiprinu, ievērot un pildīt savas darba pilnvaras/pavēles, uzdevumus. Paraksts: A.Balboni Paraksta atšifrējums: Antonio Balboni (( OOC informācija )) Vārds: Toms Vecums: 19 In-Game UCP vārds: TigerX Kāda organizācijā šobrīd atrodies/nodarbojies?: Neesmu nevienā organizācijā. Ja, Tevi pieņems, tev būs iespēja lietot TS3, kā saziņas līdzekli?: Jā.
 11. GALVENAIS Tēls, Antonio_Balboni Labprāt, kurā pilsētā dzīvotu : Montgomery, Palomino Creek, Blueberry, Dillimore. Arguments pret/par : Esmu PAR, kāpēc? Jo šāda tipa lauku ciematos ir iespējā vairāk satikt cilvēkus, kā arī vairāk RP situācijas. Protams, tas RP līmeni nē uzlabos, kamēr administrācija nesāks apmācīt jaunos spēlētājus! Kā arī būtu forši, ja tiktu pielikti kādi interesanti mapingi iekš RedCounty, tad jau būs viss ok. Kā arī legālajām organizācijām būtu labi, ja atrastos katrs savā ciematā, piemēram: Polcija - Dillimore, Slimnīca - Montgomery, Dome - Palominion Creek ((Uzmapot)) u.t.t
 12. Reiz stāstam arī pienāk beigas, paldies visiem kas RolePlayo ar manis. (( Iemeslu es nestāstīšu, kāpēc es pametu šo serveri, tāpēc nejautājiet. ))
 13. Neredzēju Nickname, bet paļubom tas bija Trevors_Halgman. Cerams, ka arī tiks iedots WP līderim