Jump to content

Entuha

Lietotājs
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

1 Follower

About Entuha

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

997 profile views
 1. Aizej lūdzu un apskaties, tur ir 2 video, no mana skatu punkta un pretinieka, tas nav hph, bet gan hitu bugošanās, manā ekrānā hitu nav, vinja ir . Tavā gadījumā 90% esmu drošs, ka ir tas pats
 2. Entuha

  Par +C

  REC
 3. Entuha

  Stacija

  aaaa, pareizi tak šitais vēl bija, man sētas nerenderojās uz vecā laptopa un visu laiku tajos žogos liku :DDDDDDDD Tad es lkm runāju par 16. gada mappingu, bet nu es par !
 4. Entuha

  Stacija

  Viņai bija tāds liels koka žogs apkārt, un tur pa vidu bija liela ēka, kaut ko tur darīt varēja. Tad pie tā žoga koka vienā pusē(skeitparka) bija daudz stāvietu , tajā vietā , kur iebrauca stacijā lkm bija tādas dzeltenas buudas. Un uz airport pusi bija vēl tādas mazas metāla sētiņas, lkm auto pārdošanas placis or smth. Ceru, ka atcerējos pareizo.
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: John_Taylor Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: John_Taylor un Degveli_Kaliforn Iespējamais apraksts par kļūmi: Šaudoties kiko arā, šī bija vis vieglāk noķeramā situācija. Bieži vien kiko arī 1v1 openā Kļūmes noveršanas laiks: idk, 2:00 pāri, bet viņs visulaiku ir. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. Entuha

  Nostaļğija

  Dang, tas liekas ka bija tik nesen, pirms gada max, bet 2017.. Tas ir vaaks, kaa laiks skrien. Bet taada nostaļģija hitto šito skatoties, paldies par vidaku
 7. Entuha

  (Sūdzība par administratoru) Den_Hopek

  Dude saki ko gribi, bet, tas būtu cits spēlētājs tev galīgi pohuj būtu, jo prost lvl fermo, takš pierādījumu tev ir? Nav tieši tā, tas parāda, cik ''LIELISKS un PERFEKTS'' admins esi, kas par savu darbu neatbildl.. Būtu 1337 neko neteiktu..
 8. Entuha

  [Russian Mafia] Janis_Smith

  +rec pieteikums labs, tik varēja būt pilns rp, taču domāju, ka pacelsi mafiju atkal GL HF
 9. Entuha

  Update 02.05.2020

  niceru!
 10. Entuha

  (Unban/Server) John_Taylor

  Nevaru commentot caur otru acc, jo tas tikko tika izveidots. Caur šo acc nevarēju veikt topicu, jo shiffu wp sametis ktvai biju iesaistīts tajā topica. Nu nezinu, vai tu būtu īstais, kam lemt, vai es varētu būt līderis vēl kaut kur vai nē. Bet atgriežoties pie tēmas, nezināju to, ka čalis uzmet pāris low komandas ir roleplay tīša izķēmošana ;/ Ja nemaldos, tā neizskatās šadi ? /me iebāžu antonam pirkstu d*rsā /do pirksts d*rsā. Neredzu nevienā vietā, kur viņs būtu izķemojis to... Tas tā, ka atkaroju serveri un esmu tajā aktīvs. Bet nu, lai spriež augstākas kārtas cilvēki
 11. Entuha

  (Unban/Server) Andrjuha_Softer

  Tu legit iemeti to pašu, ko tavā video var redzēt, iemet full vidaku ar skaņu un tad varam runāt.
 12. Entuha

  (Unban/Server) Andrjuha_Softer

  vne , legit tas pats... Nē nu episki, ka skatās savus mafbizus uz lcn pusi citus pat nespeco... Nu ja full video nedos ar skaņu, jo būs dzirdams kā bazarē ar lcn un infasji saka .
 13. Entuha

  (Unban/Server) Andrjuha_Softer

  Tik pat labi tavā klipā leņķis prost ir tāds, kad izskātās ka visas lodes vienā punktā, bet tavā vidakā ir vairāki leņķi kurā testēji ? hmm iemet lūdzu pilno un ar skaņu video, tad varēsim saredzet visu
 14. Entuha

  (Unban/Server) Keanu_Tawer

  Kā jau minēju viņš ir taurenis pa forumu, pa cik nāk no sudu bedres. Vai tad tas ir aizliegts, taisīt apelāciju par citu cilvēku ?
 15. Entuha

  (Unban/Server) Keanu_Tawer

  Šeit ir video no viņa perspektīves. https://streamable.com/brih57
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.