Freds.

Lietotājs
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14

1 Follower

About Freds.

 • Rank
  Advanced Member

Servera tēla informācija

 • Tēla gadi
  0
 • Tēla gadi
  0
 1. Smuki izveidots.
 2. Nevēlos wp par double post/lieks posts, cerams ka neuzmetīsi man 1wp rebudij, bet pēc manām domām tā nebija laba ideja, tikko paskatījos pieteikumus un atbildi ''Pieņemts'' pieteicās čuvaks kuru es nekad neesmu redzējis serverī, varbūt viņš stūrī sēž, to es nezinu. E: Lai nav triple post uzrakstīšu šeit, tici man šie kuri tika pieņemti viņiem nebūs jāņem nost, paši aizies jo teiks, es nemāku šaut, tāpēc mani vislaik hood nošāva, stulbie haxeri, viņam bija hph, aim, wh, to saka čuvaks kurš nejēdz šaut un pat neredzēja kas viņam šauj. Jkas šis i quite Kalashazauram
 3. Es palikšu rebudija pusē, jo kam mums vajag līderus kas izrādīsies /leaders ķip ka kruts u.t.t, un aizies pēc 3d. kad visi jau zinās ka šitāds purns ir serverī, gribas lai ir līderi ar pieredzi, un nepametīs visu uzreiz, nevajag lai saka tā ''Zaje*al man šitie DMeri, haxeri hood, viss nokalpoju 2d. un atā'', vajag lai saka šitā ''Man vienalga kas notika hakeri, pakāstas terras/mafbizz, man patika vadīt un izbaudīt spēlēšanu, pieci mēneši pavadīti /leaders :)'' E: Iedodat man līderi, pieredze ir, nepametīšu uzreiz, turēšu.
 4. Bļeeee, nax pieteikumu taisi? Tu esi pat par labu priekš Tiwas, tev vajag būt servera īpašniekam. Grove Street Gang biji labs līderis, sakarīgs purns un vēl 100 un 1 rekomendējoš iemesls.
 5. Antirekomendācija, tēla rase Melnādainas? gudrs tu mums esi..
 6. Par kaaaaantwellu
 7. Es tikai gribēju pajokoties Lūdzu, tiešām nožēloju, piedod Ko es darīšu visu vasaru bez MPSA?
 8. Cmon,Tiwa,iedod pēdējo iespēju,es nevēlos sēdēt banā,jā labi meloju,bet iedod vienu iespēju,domāju,ka būs smieklīgi,bet sanāca šādi,nedomāju,ka tā notiks,lūdzu Tiwa.
 9. Es tikai gribēju zināt ko darīsi, nezināju ka ir tāds lowban Vai nevar man noņemt ?
 10. Iesniegums no Michael_Klebitz, rp.mpsa.lv Servera Administratoriem 12.07.2017 Iesniegums par nepatiesu lieguma saņemšanu Es, Michael_Klebitz esmu saņēmis nepatiesu liegumu serverī rp.mpsa.lv no servera uzrauga Nav ne jausmas.. Situācija: Neko nezinu vnk bans rādas neparko Incidenta laiks: 0:54 Pielikums: URL (ikona:) https://failiem.lv/u/6rtudx2z#/view/ajajajajajajajaj.PNG Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Vai serverī var pievienot kommandu /panels - /aizvietotajs kas nozīmēs līdera aizvietotājs un uzrakstot šo kommandu varēs redzēt aizvietotāju vai arī uzrakstot /leaders parādīsies piem. Antoša_Kukoša :Varios Los Aztecas - Ivars Kukoška Doma Antoša līders, Ivars panelis
 12. Antirekomendācija. No Krievijas uz Meksiku? Watafak mazafaka? RP nebij īsti saistīts ar bandu + Andrew Parker ir labāks kandidāts. Protams esmu kopā ar tevi RPojis, bet ar Andrew visi kas satriecas RP'o ilgi. Andrews cenšas RP'ot un viņam ur peredze ar bandas vadīšanu citā komūnā. Ja tev iedos līderi WP pirmajās minūtēs, kāpēc WP? Jo pieņemsi biedrus kurus nevarēsi savaldīt.
 13. Rekomendācija. Sakarīgs purns, wep man devi☺
 14. Neskatoties uz to ka skype prasīji rec. Došu tev Rekomendāciju. Nacionālajā Gvardē biji ļoti labs Pulkvedis Galva ir uz pleciem. GL
 15. Rekomendācija, RP diezgan sakarīgs Ballasiem vajag aktīvu līderi GL vecīt.