Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

TigerX

Lietotājs
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TigerX last won the day on August 18

TigerX had the most liked content!

Community Reputation

96 Excellent

4 Followers

About TigerX

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

660 profile views
 1. TigerX

  PĀRCELŠANĀS?

  Ko Jūs te ņematies? Uzliekat serveri uz 0.3.DL versijas un spēlējam uz Vice City mapi! Tas būs kaut kas jauns!!! https://www.youtube.com/watch?v=Y0MVWnasqjs
 2. TigerX

  [La Constra Nostra]

  Vēlos redzēt tavu PK video vai screenshots, jo pirms tam biji RM.... Nedomāju, ka šim cilvēkam vispār ir jādod kaut kāds līderis, jo iepriekšējo līderi pazaudēja dēļ WP!
 3. Galvenais, ka tēvs pirms miršanas pateica, lai ieročus aiznes... ANTI, nepatīk mafijas domāšanas veids.
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: TigerX Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Leo_Wizzy Termini, kuri tika pārkāpti : Aim Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Mafbizz, 9 sekundē var redzēt, ka sāk šaut pa savējo. Incidenta laiks: 20:53 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. TigerX

  Reputācijas sistēma

  Bija 80 rep un kaut kur 60 posti.
 6. TigerX

  Balboni Family

  Tiek meklēts pamata sastāvs, kuri vēlās erpot, pagaidām esam divi. Rakstāt PM, ja vēlaties pievienoties pamata sastāvam, pagaidām caur OOC!
 7. TigerX

  Roleplay termini un sodu sistēma.

  Nonerpe Driving var? Un, ja mafbizz laikā neatver logu caur /clogs un veic Drive-By, tad 2h jails?
 8. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: TigerX Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Degveli_Kaliforn Termini, kuri tika pārkāpti : DM,CS Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Paņēma un nošava mani publiskā vietās, bez nekāda iemesla. Incidenta laiks: 20:46 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Antirekomendācija, maina organizācijas, kā zeķes!
 10. TigerX

  (Bug) Auto atslēga

  Bet tagad kaut kādā mistiskā veidā aizgāja.
 11. TigerX

  [Pieteikums] RM

  "ANTI neatbilst biogrāfijas noteikumiem (5-10 teikumi)". Lab, lab joks, man vajag kādu pāķi ar ko karot. 🤣 REC. Cerams spēsim sadarboties. 🤑
 12. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : TigerX Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Antonio_Balboni Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Antonio Balboni dzimis 1975.g. 23. decembrī Sicīlijā. Antonio ģimene 1990.g 1.janvārī devās uz Amēriku, meklējot labākus dzīves apstākļus. Pēc vidusskolas pabeigšanas, iestājās Losandželosas Biznesa augstskolā. Losandželosā izveidoja nelielu biznesu kas bija saistīts ar tirdzniecību. Dēļ nespējas atmaksāt kredītus viņš zaudēja visu, gan biznesu, gan mašīnu, naudu. Kad bija zaudējis viss, viņš iekrita lielā depresija. Dēļ depresijas Antonio apmeklēja pagrīdes bāru Losandželosā. 20. gadsimta beigās viņš sāka draudzēties ar kontrabandistiem un uzsāka savas pirmās nelegālās darbības. 21. gadsimta sākumā viņš kļuva par bīstamu kontrabandistu ar lielu reputāciju. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Kontrabanda / Rekets Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Nick_Cantwell Darbības laiks: 00:30 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Bandas izveide) : URL (ikona:) REKETS http://www.bildites.lv/a/7j4hzb3j#hmtn7ngc Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 13. TigerX

  Keins taisa avatārus/signus

  Attēlā gribu redzēt- https://media.giphy.com/media/hccoAPFwfNZ3G/giphy.gif Vēlos lai virsū ir rakstīts "Balboni Family" Gribu lai izmērs ir- Var arī atstāt tāds kāds ir Gribu šādus effektus- Spried pats kāds labāk piestāvētu
 14. Es uzskatu, ka visas šīs default nelegālās organizācijas ir jālikvidē. Lai dabūtu iespēju, kādai no nelegālajām organizācijām piedalīties terras/mafbizz ir jābūt organizācijas topikam un vismaz nedēļu jāpastāv, un aktīvi jāliek screeni ar RP. Nevajadzēs nekādas OOC pieteikšanās uz default nelegālajām organizācijām.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.