Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

TigerX

Lietotājs
 • Content count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TigerX last won the day on August 18

TigerX had the most liked content!

Community Reputation

96

4 Followers

About TigerX

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. TigerX

  San Fierro - Informācija - Aptauja

  A kāds pirms tam bija RolePlay līmenis? Esmu par statu rr, bet atstājat inventory tur man ir daudz ieroču... Līderu saraksts arī tiks resetos?
 2. TigerX

  PĀRCELŠANĀS?

  Ko Jūs te ņematies? Uzliekat serveri uz 0.3.DL versijas un spēlējam uz Vice City mapi! Tas būs kaut kas jauns!!! https://www.youtube.com/watch?v=Y0MVWnasqjs
 3. TigerX

  Balboni Family

  Tiek meklēts pamata sastāvs, kuri vēlās erpot, pagaidām esam divi. Rakstāt PM, ja vēlaties pievienoties pamata sastāvam, pagaidām caur OOC!
 4. TigerX

  (Bug) Auto atslēga

  Bet tagad kaut kādā mistiskā veidā aizgāja.
 5. TigerX

  Keins taisa avatārus/signus

  Attēlā gribu redzēt- https://media.giphy.com/media/hccoAPFwfNZ3G/giphy.gif Vēlos lai virsū ir rakstīts "Balboni Family" Gribu lai izmērs ir- Var arī atstāt tāds kāds ir Gribu šādus effektus- Spried pats kāds labāk piestāvētu
 6. Es uzskatu, ka visas šīs default nelegālās organizācijas ir jālikvidē. Lai dabūtu iespēju, kādai no nelegālajām organizācijām piedalīties terras/mafbizz ir jābūt organizācijas topikam un vismaz nedēļu jāpastāv, un aktīvi jāliek screeni ar RP. Nevajadzēs nekādas OOC pieteikšanās uz default nelegālajām organizācijām.
 7. 1. Es par "Vajag, bet lai viņa atrastos uz muguras", bet ja vienīgi viņu nevarēs editot, savādāk tāpat visi samazina un iebāž dibenā somu. 2. "Vajag, bet lai tas būtu sadalīts dialogos. Uzspiežot uz QS, izleks cits dialogs, ko tas nozīmē" Būs vismaz cilvēkiem ko darīt Ā-Jailā.
 8. 1. Atbalstu, ja karš notiktu pa nakti! 2. Uztaisīt šo pasākumu par IC, ja nošauj automātiski CK.
 9. TigerX

  Konkurs!!

  Antonio Balboni 7
 10. TigerX

  Ieteikums serverim.

  1. Kurš tev liedz to darīt ar RP? 2. Par to /robplayer REC. Nah zaglim būtu jāvēršas pie casino? WTF? Šis nav Cops and Robers serveris. 3. Tad jau ez money bug....
 11. TigerX

  Balboni Family

  Daži screeni, pa pāris dienām.
 12. TigerX

  Liela izloze .

  Antonio Balboni, 26
 13. TigerX

  Balboni Family

  Pāris Screeni pa trim dienām!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.