TigerX

Lietotājs
 • Content count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

TigerX last won the day on November 26 2017

TigerX had the most liked content!

Community Reputation

65 Excellent

2 Followers

About TigerX

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

366 profile views
 1. 1. Kurš tev liedz to darīt ar RP? 2. Par to /robplayer REC. Nah zaglim būtu jāvēršas pie casino? WTF? Šis nav Cops and Robers serveris. 3. Tad jau ez money bug....
 2. Un kur Jūs veicat atmazgāšanu? Es tikai redzu, ka Jūs naudu ieliekat seifā un tas arī ir viss.
 3. Tu tak esi kadrs, ej pamācies, kas ir OOC un IC!
 4. Šitā cauri neies, apskaidro mani @Elwyn., kas ir TK, lai atkal mēs nepārkāptu šo noteikumu. Vai TK ir attiecas uz OOC mafbizz?
 5. Kādā sakarā ir jāliek par TK, ja mafbizz ir OOC?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: TigerX Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Dilworth_Waternaux Termini, kuri tika pārkāpti : Nezina, ka /mafbizz ir OOC! Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Es savam draugam, pa skype paprasiju, lai mafbizz laikā mani nošauj, jo man bija maz HP. Šis indivīts Dilworth, nezin, ka Mafbizz ir OOC! Incidenta laiks: 20:18 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/vuduev9k#5zttedw6 P.s vēlos lai šādus indivīdus, nepieņem par administratoriem, kamēr nav pārbaudītas viņa zināšanas! Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Daži screeni, pa pāris dienām.
 8. Es saprastu, ja Funks būtu jauniņais kurš nezinātu mafbizz noteikumus, tad viņš varētu iztikt tikai ar brīdinājumu. Es gribu, lai viņu soda pēc pilnas programmas.
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: TigerX Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Funk_Gutti Termini, kuri tika pārkāpti : Mafbizz laikā jumts. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Admins rāda to labāko piemēru, kā uzvesties mafbizz P.s Cody aizstāv savējos, par to viņam WP! Incidenta laiks: 20:35 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/uhbz7nxg#rkx8nhuw Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. Lieku -REP, par to, ka nespējat bez deagle bug spēlēt, tas tik parāda Jūsu Low Skill.
 11. Kādām tur prasmēm ir jābūt? Prasme ir tikai braukt un triekties... Tur nevajag nekādu izglītību vai kaut kādus kursus iziet, lai piedalītos. Būtu labi, ja vajadzētu iemaksu veikt, lai piedalītos Derby un vinnētājs saņemtu kaut kādu balvu.
 12. Es nesaprotu kas tur ir Nonrpe? Čipa dzīvē nav Derby?
 13. Antonio Balboni, 26
 14. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: TigerX Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: JY biedri Termini, kuri tika pārkāpti : Mafbizz jumts Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Mafbizz laikā JY biedri bija uzkāpuši uz konteineriem. Incidenta laiks: 20:30 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 15. Pāris Screeni pa trim dienām!