Jump to content

TigerX

Lietotājs
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

TigerX last won the day on May 10

TigerX had the most liked content!

Community Reputation

100

4 Followers

About TigerX

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

970 profile views
 1. TigerX

  12.05.2019

  Man lūdzu Tanku un Hydru.
 2. TigerX

  Turpinājums.

 3. TigerX

  Hospital interior mapping

  Ir okey, tikai pietrūkst WC.
 4. TigerX

  Hi.

  Labas vakaras. Labprāt uzspēlētu, bet lai zonas varētu iegūt tikai RP ceļā. Kā arī, nahrinizējiet OOC bandas/mafijas.
 5. TigerX

  (Sūdzība par administratoru) Kaden_Williams

  Tā ir mafijas dzīve! Kad viņš mūs nobēra, es to uzskatīju par IC iemeslu, lai aizsargātu sevi. Nogalināt vai tikt nogalinātam.
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: TigerX Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Kaden_Williams Termini, kuri tika pārkāpti : Sodija ar nepatiesu a-jail. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Gan jau, ka Kaden_Williams iemetīs, kā nekā viņam jābūt pierādījumiem. Incidenta laiks: 18:36 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/vwuv8x6f#ckw5z79s Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. TigerX

  [Russian Mafia] laescobare

  Rekomendācija, RP māk, ir laba sapratne par nelegālajām darbībām!
 8. Singleplayer tev vispār iet?
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: TigerX Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Wolfiinc Termini, kuri tika pārkāpti : Aizliegta citu lietotāju aizskaršana, necieņa pret reliģiju, necieņa pret Projektu. Atļauti viedokļi, kritika, bet to noteiktā formā. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : http://prntscr.com/l88y6c http://prntscr.com/l88ya3 Incidenta laiks: 12:09 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. TigerX

  PĀRCELŠANĀS?

  Ko Jūs te ņematies? Uzliekat serveri uz 0.3.DL versijas un spēlējam uz Vice City mapi! Tas būs kaut kas jauns!!! https://www.youtube.com/watch?v=Y0MVWnasqjs
 11. TigerX

  (Bug) Auto atslēga

  Bet tagad kaut kādā mistiskā veidā aizgāja.
 12. TigerX

  Keins taisa avatārus/signus

  Attēlā gribu redzēt- https://media.giphy.com/media/hccoAPFwfNZ3G/giphy.gif Vēlos lai virsū ir rakstīts "Balboni Family" Gribu lai izmērs ir- Var arī atstāt tāds kāds ir Gribu šādus effektus- Spried pats kāds labāk piestāvētu
 13. Es uzskatu, ka visas šīs default nelegālās organizācijas ir jālikvidē. Lai dabūtu iespēju, kādai no nelegālajām organizācijām piedalīties terras/mafbizz ir jābūt organizācijas topikam un vismaz nedēļu jāpastāv, un aktīvi jāliek screeni ar RP. Nevajadzēs nekādas OOC pieteikšanās uz default nelegālajām organizācijām.
 14. 1. Es par "Vajag, bet lai viņa atrastos uz muguras", bet ja vienīgi viņu nevarēs editot, savādāk tāpat visi samazina un iebāž dibenā somu. 2. "Vajag, bet lai tas būtu sadalīts dialogos. Uzspiežot uz QS, izleks cits dialogs, ko tas nozīmē" Būs vismaz cilvēkiem ko darīt Ā-Jailā.
 15. 1. Atbalstu, ja karš notiktu pa nakti! 2. Uztaisīt šo pasākumu par IC, ja nošauj automātiski CK.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.