Jump to content

TigerX

Loyal (OG)
 • Content count

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

TigerX last won the day on May 10 2019

TigerX had the most liked content!

Community Reputation

103

4 Followers

About TigerX

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1361 profile views
 1. TigerX

  (Sūdzība par administratoru) Den_Hopek

  Kur ir problēma nofilmēt vai screenshotot? Man nav vienkārši laika šonedēļ spectot, jo darbs no 15:30 - 00:00. Nākošnedēļ spectošu mafbizz.
 2. TigerX

  GSG - Ros Qelvarez

  Došu iespēju. Pieteikums uz organizācijas "Grove Street Gang" vadītāja amatu tiek APSTIPRINĀTS.
 3. Varu piedāvāt Los Santos Vagos organizāciju. Der?
 4. Pieteikums uz organizācijas "La Cosa Nostra " vadītāja amatu tiek APSTIPRINĀTS.
 5. TigerX

  [Los Santos Dome] Rob Winchester

  Rekomendācija, aktīvs spēlētājs, RP good, kaut ko no Domes arī saprot. Tā kā, lai iet REC.
 6. TigerX

  (Unban/Server) Jason Tawer

  Ierij šito!
 7. TigerX

  Ieroču iegūšanas sistēma

  Cik ilgu laiku prasītu, šādas idejas realizācijai?
 8. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : TigerX Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Antonio Balboni Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Antonio Balboni dzimis 1975.g. 23. decembrī Sicīlijā. Antonio ģimene 1990.g 1.janvārī devās uz Amēriku, meklējot labākus dzīves apstākļus. Pēc vidusskolas pabeigšanas, iestājās Losandželosas Biznesa augstskolā. Losandželosā izveidoja nelielu biznesu kas bija saistīts ar tirzniecību. Dēļ nespējas atmaksāt kredītus viņš zaudēja visu, gan biznesu, gan mašīnu, naudu. Kad bija zaudējis viss, viņš iekrita lielā depresīja. Viņš apmeklēja pagrīdas bāru Losandželosā. 21. gadisimta beigās viņš sāka draudzēties ar kontrabandistiem un uzsāka savas pirmās nelegālās darbības. 21. gadsimta sākumā viņš kļuva par bīstamu kontrabandistu ar lielu reputāciju. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Weps Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Nick_Catwell Darbības laiks: 8/02/2018 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Bandas izveide) : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. TigerX

  [Los Santos Vagos] Juan_Estaben_Vidal

  Rekomendācija. Cerams, ka noturēsi un spēsi savākt normālu komandu.
 10. Singleplayer tev vispār iet?
 11. TigerX

  PĀRCELŠANĀS?

  Ko Jūs te ņematies? Uzliekat serveri uz 0.3.DL versijas un spēlējam uz Vice City mapi! Tas būs kaut kas jauns!!! https://www.youtube.com/watch?v=Y0MVWnasqjs
 12. 1. Es par "Vajag, bet lai viņa atrastos uz muguras", bet ja vienīgi viņu nevarēs editot, savādāk tāpat visi samazina un iebāž dibenā somu. 2. "Vajag, bet lai tas būtu sadalīts dialogos. Uzspiežot uz QS, izleks cits dialogs, ko tas nozīmē" Būs vismaz cilvēkiem ko darīt Ā-Jailā.
 13. TigerX

  Konkurs!!

  Antonio Balboni 7
 14. @ReksisCilvēks kurš saprot daudz no Policijas, "Policistu RP dievs". Dažkārt arī sanāk patroļoties, bet tā Tu esi normāls erperis. Esi lielu darbu iegūldijis saistībā ar policijas Roleplay. Respect!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.