Jump to content

deadass

Owner
 • Content count

  449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

deadass last won the day on January 17

deadass had the most liked content!

Community Reputation

176

About deadass

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

31982 profile views
 1. deadass

  Beigas.

  Serveris paliek vaļā, ja kādam ir interese vai nostaļģijas sajūta tajā spēlēt. Forumā tiek izņemtas sadaļas par serveri. Projekts pastāvēs, jo paralēli notiks darbība ar gta v serveri. Egles pasākums tiek atcelts. Ja kādam ir vēlme, lai es serveri atgriežu, tad gaidu vismaz 20 cilvēkus, kuri gatavi spēlēt serverī ikdienā. Pierādat paši, ka vēlaties. Pretēji - uzredzi, cits projekts ir dorši atvērts. #1 un pārējie taču ir kopijas latvijā, ne tā?
 2. Poga nomira, lai unbanotu
 3. deadass

  Angel Pine?

  Angel Pine mappings jau ir uzlikts. Līdz sestdienai/svētdienai gaidāms papildinājums ar CP un funkcijām tajā. Tagad ir salikti biznesi.
 4. deadass

  Angel Pine?

  Būs Angel Pine. Last chance, ieviesīšu klāt. Dažas org tur pārlikšu, bet nepārbāzīšu, SF paliks viss, apmēram kā visi dzīvos laukos un ir iespēja aizbraukt uz lielpilsētu. Izveidošu jaunu darbu, Angel pine apkārtnē, bet pārējie paliks tur pat.
 5. deadass

  Angel Pine?

  Tiks ieviests Angel Pine, bet būs tad īstenotas blakus lietas, piemēram, nomirstot būs izvēle, kurā slimnīcā ārstēties, divi policiju iecirkņi, būtībā angel pine tiks pievienots līdz svētdienai. Darbi/Mafijas/Terras un lielās organizācijas paliks SF, lai nav aizdirsts un saspiests.
 6. deadass

  Angel Pine?

  1-2 dienas max
 7. deadass

  Angel Pine?

  Kaut ko jau šodien shoutbox teica, ka red county bija labāks, jo tur sastapa uz ielas cilvēkus un bija ko darīt. Nezinu.
 8. deadass

  Angel Pine?

  Netaisos es pārcelt visu, bet es varu piedāvāt pielikt klāt Angel Pine pie san fierro. Angel Pine ir mazs ciematiņš. Es to atdzīvinātu, pieliktu pāris lietas, un cilvēki varētu laiku pavadīt tur.
 9. deadass

  (Pieprasījums/Cits) Mike_Heldens

  vid nav pieejams un wtf pk
 10. deadass

  (Unban/Chatbox) Kadikis2

  tevi visp izbanot no foruma peciti
 11. deadass

  Māju iegāde/īre

  Proti, stulbi izņemt iespēju, ka māja pārdodas valstij?
 12. /chance un /f gaidāms 5:00 pēc rr. interjeru rpojat paši
 13. deadass

  Mafbizz

  Jums tas tā, katru dienu savādāk? Te viens iesaka, ka vajag, ka var atspamot, jo nevar pirmais iespamot, pretineks saka kategorisku nē, tad otrādi. Tad izdomā, ka vajag offline terras, bet tad nē - nav visiem 24/7 dzīves, kāda jēga ir iegūt un tad to papist.. Gosh. Pēc 5:00 gaidat paši.
 14. Slēdzu, jo nepieņemu ieteikumus no banotiem spēlētājiem, it sevišķi tiem, kuri spēlē citos projektos.
 15. deadass

  (Unban/Chatbox) Alpins

  Rip. Bye forums arī.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.