Jump to content

Izbaudat vasaras laiciņu! Serveris tiks atvērts ap 1. Septembri (Los Santos | 0.3.DL)

Baby

Main Support
 • Saturu skaits

  1173
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  158

Baby pēdējo reizi laimēja 23 Jūlijā

Baby bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

1111

Par Baby

 • Rangs
  Advanced Member

Nesenie profila apmeklētāji

54157 profila skatījumi
 1. Baby

  Māju interjeri/izskats aptauja

  Aptauja par māju interjeriem. Lūgums atsaukties, izvēlēties paši interjeru izskatus, ierakstot komentārā Ciparus, atdalot ar komatiem, piem. 1, 4, 5. Interjers nr 1. Interjers nr 2. Interjers Nr. 3 Interjers Nr. 4 Interjers Nr. 5 Interjers Nr. 6 Interjers Nr. 7 Interjers Nr. 8 Interjers Nr. 9 Interjers Nr. 10 Interjers Nr. 11 Interjers Nr. 12 Interjers Nr. 13 Interjers Nr. 14 Interjers Nr. 15 (Treileris / Camper) Interjers Nr. 16 Interjers Nr. 17 Interjers Nr. 18 Interjers Nr. 19 Interjers Nr. 20 Interjers Nr. 21 Interjers Nr. 22 Interjers Nr. 23 Interjers Nr. 24 Interjers Nr. 25 Interjers Nr. 26 Interjers Nr. 27 Interjers Nr. 28 Interjers Nr. 29 Interjers Nr. 30 Interjers Nr. 31 Interjers Nr. 32 Interjers Nr. 33 Interjers Nr. 34 Interjers Nr. 35 Interjers Nr. 36 Interjers Nr. 37 Interjers Nr. 38 Interjers Nr. 39 Interjers Nr. 40 Tālākie interjeri šeit: https://grovestreetngg.forumotion.com/t26-house-interiors-list
 2. Sveiki, negaidītu iemeslu dēļ, nācās aizbraukt līdz augustam prom. Laboju serverī lietu, kāmēr tajā neviens nebija un nebija iespēju tikt pie paredzētajām programmām, lai noņemtu serverim paroli. Serveris joprojām ir un paliks ar esošiem statiem. Tiem, kuriem pārdevās mājas - tiks atdotas. Biznesi arī tiks atlikti. Izbaudat vasaras laiciņu! Serveris tiks atvērts ap 1. Septembri. Serverim nav gaidāmi lieli update, sakarā ar ļoti daudz pilnveidojumiem.
 3. Baby

  [Slimnīca] Calvin Cortez

  Nē, tāpēc, ka lewis pierādīja cik bezjēdzīga organizācija tā ir un tā tiek izņemta vai rpota tikai no administrācijas puses.
 4. Baby

  vēl darbiņi

  Ņemu pirmspēdējo. Drīkst ?
 5. Baby

  (A/Sūdzība) rebudijs

  Cirks. Slēdzu. viss, kas ir noticis: Sniegam pieder Medellin Cartel. Kā neiegūst biznesu - Aiziet no admina. Vienu reizi vienīgais cilvēks nepaskatījās kārtīgi mafbizzu - sūdzība. Te jau aiziet par tālu. Tematu sapratu. Tā vietā vajadzēja vienkārši uzrakstīt - Vajag aktīvus adminus uz kariem. Pretīgi, ka cilvēki atļaujas man rakstīt par to, ka šeit nav RP. Ja es redzēšu vēlreiz ko šādu, es izņemšu mafbizz/terras.
 6. Baby

  (A/Sūdzība) rebudijs

  Tev iedot grašiņu par vienu mafbizz un rītdien atnākt palīgā?
 7. Baby

  (A/Sūdzība) rebudijs

  uj, nu viens karš tik tiešām visu maina?
 8. Baby

  RASOLA RECEPTE HEELP !!!!

  Es uz nosaukumu skatījos, ne recepti.
 9. Baby

  RASOLA RECEPTE HEELP !!!!

  Rasolā liek burkānus? Ne es. Rasols = Pareizi latviski (https://receptes.tvnet.lv/recepte/7190-rasols-parastais) Rosols = Izruna krieviem, Poļu zupas recepte (https://www.przepisy.pl/przepis/rosol-z-kury-2)
 10. Baby

  Kādu mašīnu man pirkt?

  Pirms tam nopērc tiesības.
 11. Ha ha. zini, ir ļoti labi noteikumi serverim, kurus tu neievēro. es esmu pret tevi, bet es netaisos tevi atteikt, jo man nav darīšanas. Bet pateikšu vienu. Vēlreiz veiksi reklāmu, es tevi padzīšu ātrāk nekā tu domā. Varēsi sēdēt nekur un gaidīt uz savu kovika serveri ar cerību, ka tas būs drīz. Žēl, ka tu mpsa saskati kā serveri B un pagaidām sēdi tikai tāpēc, ka nekur citur nav kur. Adminiem iedevu tavus pateiktos jaukos vārdus par šo serveri.
 12. Baby

  PRET BARIKĀDĒM

  Lai kaut ko novāktu, nevajag tanku... kaut gan .. hold up, dod adresi, pullupošu ar tanku dzīvē, lai tevi novāktu. *joks, lai wInDeNs nepadomā, ka es nopietni*
 13. Baby

  PRET BARIKĀDĒM

  Nē, jo otrā pusē ir parks un man nav nepieciešamības, lai kāds tur yeetotos. Ja arī to gribi novākt tad tikai ar pasākumu vai kāda cita tipa RP. go for it.
 14. Baby

  Ieteikums par lodēm

  Kur tas tiek pielīdzināts RL? Komanda /craftgun tiek pielīdzināta RL. Nezināju, ka, tavuprāt, /craftgun ir tikai /mafbizz pielietojums. Tas, kā tu savas lodes izveido vai izmanto teritoriju karos, mani neinteresē! Mafbizz un Capture ir pēdējā lieta, kas mani interesētu. Neredzu tolku arī šeit kaut ko par lodēm streņot, kad vidēji cilvēkam ir 2000 lodes visur sabāztas, kur vien iespējams > somas, storage un tolaik trunki (bagāžnieki). Atkārtoju, ka ir patronu fabrika, bruņu fabrika, karjera. Ieroči nezūd, lodes ir pašlaik gandrīz visiem kā unlimited. Viens piemērs ielikts bildē. Tāpēc tika izņemts /trunk. Atcerēsimies, ka ir Role-Play serveris, kurā nav prioritāte dabūt 500 lodes ierocim ar vienu komandu, bet gan jēga to iegūt. Neviens nespiež doties karot. Tas tiek ieviests, jo standarta latvietis nevar iedomāties savu dzīvi bez tā. Tāpat, ja lodes ir tik ļoti žēl pazaudēt, tad varbūt dodies 1x uz karu? uz pēdējām 120/60 sekundēm. Nākamais ieteikums būs > Palielināt transportu skaitu, jo netiek normāli uz terru/karru, jo izlieto visas pirmajās sekundēs.
 15. Baby

  Informācija par custom objektiem/skiniem

  Nē, man nav jēga likt mazāku līmeni, jo visiem ir iespējas pildīt /daily uzdevumus un man nav vēlmes likt cilvēkiem, kuri nav pierādījuši sevi serverī. Skins ir unikāls vienam un tas paliks. Ja tu vari nosēdēt līdz 20 līmenim (vidēji aktīvam mpsa spēlētājiem ir 17 līmenis), tad tu esi tiesīgs iegūt apbalvojumu. Pirms tam bij 30 lvl, samazināju uz 20.
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.