Jump to content

Baby

Owner
 • Content count

  870
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  96

Baby last won the day on August 6

Baby had the most liked content!

Community Reputation

703

About Baby

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

43697 profile views
 1. Baby

  Nākamais solis.

  Šodien tika palaists serveris, uzlikts login/register. nākamais step - 3 tēli, character customization!
 2. Baby

  Nākamais solis.

  Jau minēju, ka ziemas periodā pirmais tests. Es zinu, ka krieviem un citiem ir jau forši serveri ar pilnām funkcijām. mums būs ar laiku, bet sākotnēji gan jau poorly. gangwars arī būs, bet mafbizz nē
 3. Baby

  Nākamais solis.

  voice bija nolemts, bet tas neizsledz faktu, ka ig nevar rakstit ari
 4. Baby

  Nākamais solis.

 5. Baby

  Nākamais solis.

  Aktuālo informāciju likšu iekš discord.
 6. Baby

  Nākamais solis.

  Sveiki. Nākamais solis - ilgi gaidītais gta v. Rakstīju garu tekstu, bet netīšām nodzēsu. Kopš vakardienas tika atsākts darbs pie grand theft auto V; tas netiek gaidīts drīzumā (iespējamā testa versija uz ziemas pusi). Serveris tiek taisīts, tas nav ņemts gamemode no interneta. Priekš projekta tiek veidoti dizaini. Platforma - RageMP. Par jaunumiem un aktualitātēm tiks paziņots sākotnēji šeit, tad arī pāriesim uz jauno mājaslapu https://gtav.lv/ Samps vairs netiks atdzīvināts, bet arī netiks slēgts. Ja ir vēlme to spēlēt vai kāds vēlās to vadīt - tiek dota iespēja.
 7. Baby

  Negadījums 12.05.2020

  12.05.2020 Atvainojamies visiem par sagādātajām grūtībām iekš mpsa, ka nenodrošinājām lag-free spēlēšanu; foruma lietošanu. Katram spēlētājam ir iespēja pieprasīt kādu lietu iekš servera/foruma, bet mēra robežās. Drošībai tika 'atceltas - reversed' lietas, bet tās tiks atliktas. Ceram uz labāko! Ja situācija neuzlabosies, sestdienā uz svētdienu tiks atjaunots serveris, uz kura stāv mpsa.lv (prezīcāk, kastei update, jo tika atjaunotas dažas nepieciešamas lietas un daudz, kas stāv out-dated). Paldies par sapratni. Lietas pieprasījumā ietilpst iespēja unbanot profilu, unjailot, reputācijas forumā, un serverī gandrīz jebkāda lieta. Pieprasīt Discord ; Forumā administrācijai vai arī ''Sazinies ar mums''.
 8. Diskusija - Izvēle - Versija - Mūzika
 9. Baby

  Mazais Update Saraksts

  12.05.2020 Ielikti mazie ieteikumi. Bet informācijai, kas ir mainīts: /music > /radio (strādā abi), kā arī pārveidots dialogs. Pievienots radio SWH Rock Bankai iespēja paņemt silenced wep Policijai pievienoti Towcar Salabota banka ziņām, dos klāt arī par /ad Ievietots alhambras pieprasījums Ik pēc 30 minūtēm INFO no servera, par servera aktivitātēm Salabots AC trīs kodos, kuri iespējams nepatiesi meta ārā Kill list mafijām. Palielināta bāriem ieejas cena, bārā dzeramo cenas. Izņemts neglītais joint sānā Gaidāms : Timeris Mafbizz/Terras, kā arī Bandām iespēja iekarot privātos biznesus. Tā nav plāns neko ievietot civilajiem, tāpēc rakstam ieteikumus! Paldies! Update noteikumos: Drīkst /capture spamot haotiski, zonām nevajag savienoties. Aizliegts CBUG (Ja kiko, tad tā vajag!), Slidebug. Savukārt C- roll - normālā izmantošānā ir atļauts. (Default, ne bug)
 10. tiks banots uz perm dalbajobs barons uztaisija video, kaa shauj visus garambraucsos.
 11. Baby

  (Bug) Anticheat #19

  nu tevi bans sagaida
 12. Baby

  (Unban/Server) Mickhael_Cameron

  https://prnt.sc/sdr42c 29 Anti-Pro Aim https://prnt.sc/sdr59m ar to pietiks. neesi tirs!
 13. Baby

  Viela pārdomām

  Un ar so tekstu tu cipa pamet serveri? Pamatojot, ka viss ir tik ahuna slikti, ka grimst?
 14. Baby

  Stacija

  yeah, ideja ir laba, ari gribetos, bet kamer tur neviens nesaks tuset, tikmer tur viss dead bus. paskatisos.
 15. Baby

  Par +C

  raudasana bus vienmer.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.