Jump to content

Baby

Main Support
 • Saturu skaits

  1069
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  137

Baby pēdējo reizi laimēja 22 Aprīlī

Baby bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

1021

Par Baby

 • Rangs
  Advanced Member

Nesenie profila apmeklētāji

51278 profila skatījumi
 1. Baby

  (F/Sezonas) Tokyo

  wow damn. tīri tāpēc, ka serverī nav gaidāmie 70/70, tas nenozīmē, ka viss tiek vērsts uz slēgšanu. mpsa ar saviem 7 online ir tāpat nr 1 serveris latvijā samp ziņā. Nu pārgāja hype, cilvēki aizgāja citas spēles uzspēlēt. Es nepadevos, tāpat arī man ir tagad skolas ģelas, semestra vidus. Tāpat uztaisīšu updates, kaut tukšam serverim.
 2. Baby

  [Atjaunojuma anulēšana.]

  Sakarā ar to, ka daudziem nepatika, ka mašīnas sprāga, tad tiks uzlikts, ka transportu var sašaut līdz 30%
 3. Baby

  (F/Update) Palielināt transportu skaitu

  Es teiktu - atsaku. Pamatojums - Nav nepieciešami, kā arī visur ir jau taisīts 3 mašīnu sistēma/pārbaude.. netaisos pārveidot. Tas aizņems man nereāli ilgi.
 4. Baby

  (Unban/Server) Daniel_Rivera

  Mani laikam vairāk Ava berry interesētu? Not real, ka šaujot tik daudz nav dead, ja vienīgi armors
 5. Baby

  Sīkums, bet jaunums > 19.04.2021

  Sveiki. Pašlaik ir skolas lietas svarīgākas, bet es joprojām nodarbojos ar serveri brīvajā laikā, jo vēlos. Pa nedēļu salasīšu kaut kādus niekus, kuri papildina serveri. Pirmkārt, atvainošos katram par noslogotu serveri vakardien (18.04.2021). Es aizmirsu vienu funkciju izņemt, kura pārbauda katru spēlētāja darbību. Šodien jābūt kā vienmēr. Otrkārt, tika salabota ieroču zušana. Tie nezūd vairs? Vismaz spriežot pēc sevis, tie ielādējas pareizi un saglabājas arī. Tālāk.. Fallout ieeja tiek pārlikta stadiona sānā (labā pusē); Tās vietā tiek ielikta ieeja uz Motokrosu. Nav mērķis, bet varbūt kāds grib brīvā laikā pabraukāties ar Sanchez ar draugiem. Varēsim arī sarīkot kāda veida sacensības drīzumā. Ievietoti ratiņi slimnīcai, stumjamie / @Kyronnn ieteikums. Komanda /trolley (Jābūt pie ambulances) Iespēja sašaut tukšas mašīnas.
 6. Baby

  (F/New) Skinu cenas

  u mean reģistrējoties. -- Skinus nav jāmaina kā zeķes, pašlaik tie maksā 100k. Ejot serverī tev ir iespēja izvēlēties jebkādu skinu un ja tu gribi "pārģērbties", tad droši vari rpot.
 7. Baby

  (Unban/Server) Kyron_Bain

  Nolagoja serveris, tāpēc bans uzlikās. Nebija nepieciešama apelācija, es noņemtu ar vienu PM.
 8. Baby

  >> Jautājumi par servera funkcijām!

  GYM tika uzlabots un jā.. Samazināti punkti, paskaidrots, kas ir jādara, tāpat ir uzlabots cīņas rangs. Tas dos arī klāt GYM punktus.
 9. Baby

  (S/Sūdzība) Zaycevs kkas

  Tika sodīts.
 10. Baby

  (S/Sūdzība) Jackey_Capone

  Uzlikts bans.
 11. Baby

  Svarīgs Update > 15.04.2021 | 3.0

  Sveiki, sakarā ar aptauju, nolēmu ieviest trīs funkcijas, kuras ir svarīgas spēlētājiem /main ir iespējama spawn-change funkcija! Izvēlēties, kur Jūs vēlaties ielogoties serverī. Ievietota komanda atpakaļ /usedrugs [gr.].. Tas pats kas /usedrug marijuana, bet nevajag šķiltavas vai joint. /usedrugs tāpat ir nepieciešama marihuāna, kuru jūs iegūstat paši pērkot/ iegūstot no ražas vai /setdrugs noliktavās Ievietots Motelis, Jefferson Motel (https://gta.fandom.com/wiki/Jefferson_Motel), dzīvokļi pēc izskata ir oriģinālie . Nav dārza, bet maksā 25 000 $.
 12. Baby

  (F/New) Skinu cenas

  Ir taču iespēja arī ar RP samainīt skinu?
 13. Baby

  >> Jautājumi par servera funkcijām!

  Daži jautājumi izņemti, kuriem bija ļoti liels pārsvars uz jā un tiek īstenots.
 14. Sveiki, sakarā ar to, ka pašlaik serverī ir mazs skaits un mēs nevēlamies ņemt nost līderus par neaktivitāti, tad tika izveidotas divas jaunas kategorijas: 1. Neaktivitātes paziņojums ( https://forum.mpsa.lv/index.php?/forum/115-neaktivitātes-paziņojums/ ) 2. Atteikums (https://forum.mpsa.lv/index.php?/forum/116-atteikums/ ) Paraugi jau ir ierakstīti, redzami uzspiežot "Izveidot jaunu tēmu". Otrkārt, visas frakcijas var redzēt UCP (https://user.mpsa.lv/Fraction) Ja nebūs 3 dienu laikā iesniegta neaktivitāte vai atteikums, tad tiks anulēts/noņemts līderis Government (Arthur_Cortez), Central Bank (Frederico_Verdinelli), Juarez Cartel (Costa_Campbell), Jamaican Yardies (Luis_Martinson), Recycling Center (Leo_Mekenly). Tāpat arī tiks iztīrīti organizācijas biedri, stabilizēts warehouse.
 15. Baby

  [Aptauja] Izņemt cbug

  Nesen bija aptauja par to.
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.