Jump to content

Baby

Owner
 • Content count

  723
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  70

Baby last won the day on October 29

Baby had the most liked content!

Community Reputation

554

About Baby

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

38506 profile views
 1. Baby

  Well done..

  Serveris ir on, ja kāds ko vēlās, tad iedošu, kaut ļimakus, bet tas netiks attīstīts, tajā netiks nekas darīts, officiāli. Labi, raksts laikam bija aizsvilšanās gadījums, bet īstais iemesls ir mana neaktivitāte un skola. Es esmu cilvēks, kas noraka visu ar neaktivitāti, ikdienā man ir 1,5 - 2h stundas pie datora, brīvdienās galīgi nav vēlmes skriptot. Kā arī redzams, ka ja es neko nedaru, tad projekts vien ātri nomirst. Drīz pieķeršos pie gta v.
 2. Baby

  Well done..

  nepis tavs viedoklis. XD Ko citu man vainot? Savu atsaucību? Savu skritpošanu?
 3. Baby

  Well done..

  Sveiki. Šis laikam būs diezgan smieklīgs raksts, bet, tā nu sanāca, ka es paziņoju par beigām. Iemesls būs viens, vainošu es tikai Jūs. Latviešu SAMP Community ir ļoti neglīts, ļoti. Cilvēki nenovērtē pilnīgi neko. Neviens projekts nevar pastāvēt ilgstoši. Man ir žēl, ka cilvēki nonicina viens otra projektu un.. godīgi, man aptrūkstās vārdi. Man ir žēl visus arp, cgrp, playhard un citus projektus, ka pie viņiem sēž ļoti maz cilvēku. Latviešu sampam nav nākotnes kāmēr pastāvēs vai nu bezsmadzeņu tauta vai arī samp.lv projekts. Tik tiešām projektu es atvēru, jo domāju, ka kaut kas mainīsies beidzot. Domāju, ka tik tiešām varētu ilgāk noturēt visu tautu, bet viņiem nepatīk, ka pret to izturās jauki un dod visu nepieciešamo. Viņiem patīk, kad viņus nodirš, bano, liek pirkt kredītus, aizsmērē acis un vēl patīk, kad viņus saukā par kucēm. Tas ir patiešām patīkami, ja latviešu jaunatnei tas patīk. Samps kā tāds ir ļoti novecojis un to ir smieklīgi atdzīvināt. Mēs neesam krievu projekti, kā arī latviešiem samps vairs neinteresē. Lielākā daļa neinteresējas par sampu vai arī sēž tikai samp.lv.. Patiesi žēl un ļoti ienīstu lielāko daļu, kas izrīkojās šādi. Discordā bija 140 cilvēki, kuri bija mpsa ieinteresēti, bet tā problēmu situācijā, tie aizgāja prom un atļāvās izsmiet projektu. Protams, ka mpsa var tagad nosaukt par appisēju projektu un kopētāju projektu, bet jums stulbeņiem ir tikai brilles virsū vai arī akli aizsmērētas acis ar sūdiem. Vai tiešām mpsa ir appisēju un kopētāju? Cilvēkiem tiek izskalotas smadzenes un tie tikai tic gaismai un mūžīgai samp.lv pastāvēšanai. Tās īpašnieks jums liek ticēt mēsliem, bet pats ir ļoti labs enģelītis, kurš vienmēr ir laikā iedevis jums "roleplay attīstošus" updeitus un VIENMĒR veidotus no 0. Viss viņa gamemode ir Engine RP + pāris skripti no youtubes ņemti un ielikti klāt. Mappings nav 3 mēnešu darbs, mappings ir 5 minūšu darbs, kā arī textdraws ir 30 sekundes, ko izņemt un ielikt, pārlikt uz savu nosaukumu. BET, atkārtošos, Jums tas patīk. Katrā ziņā, varat totāli iet tā smagi dirst visi tie samp.lv atbalstītāji un citi heiteri. MPSA is closing.. 2014-2019.
 4. moose

  samp dead, go minecraft server :clap:

 5. sry, nedaudz novērsos no sampa, centīšos atgūt motivāciju.

  1. Gacinators

   Gacinators

   Domāju ka ķiploks vainīgs atkal ;(

  2. tooL

   tooL

   būtu labāk dzīvojusi dzīvi kā saka, nevis ar sampu ņemties .tev jau par mazo jādomā, nevis šitiem dundukiem :D

  3. tooL

   tooL

   rebudijs gavno

 6. Baby

  Kazino darba laiks

  Tiks noņemts darba laiks.
 7. Roleplay jābūt mafijas izveidei.. ka nesaprot. Bet vienalga, šim gadījumam var to izlaist.
 8. Baby

  Robs Uz Armiju!

  esmu par
 9. Baby

  (Unban/Server) Jack_Dark

  Notika ban rr.
 10. Baby

  (Bug) /franks

  saraksti tagad un normali. Vini saglabajas bet kad normalu simbolu skaitu izmanto
 11. Baby

  (Bug) /franks

  jo par garu raksti mazāk simbolus izmanto!
 12. Baby

  (Sūdzība par spēlētāju) Ballas Geeng | #2

  Slēdzu. Beidzat aizskart cilvēku. Lai arī, kāds viņš būtu!
 13. Pieņemts uz laiku. Ja redzēšu, ka nekas nenotiek, tad izņemšu atkal.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.