Baby

Owner
 • Content count

  448
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Baby last won the day on March 22

Baby had the most liked content!

Community Reputation

800 Excellent

About Baby

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

15178 profile views
 1. Es busu tavs pilots

 2. 21.03.2018 Domē ir iespēja samainīt savu vārdu par 50 000 $ Iespēja iegādāties picas līdzņemšanā.. /seatbelt sistēma.. Neizmetīs Jūs no mašīnas, bet gan .. Ja nebūs /seatbelt, tad Hp nāks nost līdz ar sitienu. /seatbelt ir jālieto visiem mašīnā. Nebūs, ka šoferim ir un uz pārējiem strādās...Uz motocikliem arī ir jālieto /seatbelt, bet rādīsies kā ķivere.. Un jā, kā jau q n a minēju, tad sampā nav vai arī nemāku vēl uztaisīt, ka, ja ar ieroci šauj pa mašīnu, arī spēlētājam nenoņemtu.. Tapēc, lietojiet /seatbelt, kur tuvumā tādi kā ...*dmeri*.. Komanda, lai pārbaudītu, vai jums ir /seatbelt aktivizēts ir /checkbelt Noņemts Drunk Effect, kad tev iešauj, bet uzlikts, ka ekrāns iezibsnējas sarkanā krāsā.
 3. Tas saucas ped.if
 4. 21.03.2018 Veikala Darbinieks 0 lvl max 2500 $ Picas Cepējs 1 lvl max 3500 $ Kokcirtējs 2 lvl max 5500 $ Jauns darbs Picas Cepējs. Tagad picas vajag taisīt pašiem spēlētājiem. Tās nevarēs iegādāties līdzņemšanā, ja nav uztaisīta neviena. Pica dod 90% Hunger. Picas cepēja darbs atrodas Montgomery Pizzeria. Pie durvīm, kuras ved uz picērijas virtuvi (pie 3D teksta), komanda /makepizza un jādodas uz norādīto checkpoint... komanda tajos /pica.
 5. 20.03.2018 Mašīnās runājot, rādīsies animācija. Tūnētājiem ir laboti disku nosaukumi .. Vairs nav 1/2/3.. Tagad ir Default GTA SA vārdos. Pie tūnētājiem ir iespēja iegūt Bonus Diskus. Ahab, Virtual, Access.. + Kokcirtējs un Produktu darbinieks ir izņemti no domes darbiem, pielikti kā "haltūras"..Neatkarīgi no domes darbiem. Strādāt abus darbus var tikai reizi stundā un vairs nebugosies uz serverī ielogotā ID, bet gan uz jūsu tēla datubāzē reģistrētā ID. Kokcirtēja mašīnas ir pārceltas pie Kokzāģētavas un arī lai sāktu darbu, jauna komanda /startshift ..
 6. Tāds..Mazs Update fix. Nerakstīšu kā atjauninājums, bet gan kā labošana. 19.03.2018 Kokcirtējs un Produktu darbinieks ir izņemti no domes darbiem, pielikti kā "haltūras"..Neatkarīgi no domes darbiem. Strādāt abus darbus var tikai reizi stundā un vairs nebugosies uz serverī ielogotā ID, bet gan uz jūsu tēla datubāzē reģistrētā ID. Kokcirtēja mašīnas ir pārceltas pie Kokzāģētavas un arī lai sāktu darbu, jauna komanda /startshift ..
 7. Mpsa Return. Ticu tam. 

  1. Ghost*
  2. Incomftw

   Incomftw

   XDDDDDDDDDDDDDD

  3. Kaliforņa

   Kaliforņa

   Ar funku ta tiešam ir tikai cerība

 8. Sveiki! Rakstu sākšu ar paziņojumu, ka atlikts 0.3.7! Ja tauta joprojām būs 0, tad atpakaļ uz DL pāriešu savas gribas pēc. Serverī ir atliktas mafijas un atpakaļ bandām vecie skini un vecās krāsas. Bet nosaukumi ir tie paši. Noņemta WC sistēma. Dīleris ir atpakaļ visiem. Serverī ir ieviesti divi jauni darbi!!! Abus darbus var paņemt domē. Darbi vairs nav atkarīgi no domes!! Abus darbus var tikai reizi stundā izmantot! (Resetojas pēc payday) 1.Kokcirtējs .. Placī, Montgomery, atrodas pie taxi, mehāniķa un saldējuma pārdevēja mašīnām arī tagad Walton. Iekāpjot Walton, jums iedos Checkpoint, uz kuru jums ir jādodas. Kad esat ieradušies. Izkāpiet no mašīnas un sekojiet pamācībai. Pēc koku nozāģēšanas, būs jādodas uz BlueBerry, kur Jūs saņemsiet naudu. Nauda ir no 250 - 5000 $! Blakus uzlikti Faggio, lai pārvietotos uz citu vietu. 2. Veikala darbinieks .. Blueberry, kur ir tāds kā interior/exterior..Rakstīts LIQUOR.. Kur atrodas Warehouse ieročiem. Ir 3d teksts, kur Jūs rakstat /work un tad jums parādīs tālākās darbības. 3. Tūnētava .. Diskiem tagad rādās nosaukumi, kā arī pielabots tulkojums.
 9. LOL @Guest Vai tev ir ko atbildēt uz tādu tizlumu?
 10. Kā tas iespējams ... 🤨 varbūt nepazuda, bet tev ir tekstūras un viņas vnk nerāda? man tā ir spied uz tukšumu un rāda
 11. Nekas no inventory nezūd lolzz
 12. tas nav bugs, bet gan sākuma kapitāls vai prieks.. ok. Visiem 0 būs. Laimīgs. Fixed.
 13. ROZA VAI ZILA KRASA KRASOT MATU GALUS??????

 14. Īsi un konkrēti.