Jump to content

B a b y

Nobody
 • Content count

  455
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

B a b y last won the day on April 20

B a b y had the most liked content!

Community Reputation

193

About B a b y

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

33711 profile views
 1. B a b y

  Turpinājums.

 2. B a b y

  Turpinājums.

  Šodien 20:00, 0.3.7 💛 Test count.
 3. B a b y

  Turpinājums.

  Sveiki. Sveicu visus ar 1.Martu un Piektdienu. Jums ir jāsaprot, ka mpsa veidoju žēlastības pēc un man nav dižas intereses iedziļināties visā situācijā. Jau iepriekšējā reize bija pēdējā, bet laikam, ka nav. Atrašanās vieta būs Los Santos, servera versija 0.3.7, jo man nav vēlmes čakarēties ar objektiem, kurus neizmantos, kā arī cilvēkiem nav vēlmju lādet tos, ieejot serverī. Lai pilnībā pārceltu mpsa, man nepieciešams ir apmēram mēnesis, bet es pieķeršos tikai ap 23. Martu, sakarā ar skolas lietām. Zinu, ka mpsa nav gluži tas serveris, kur ilgi noturās tauta, tāpēc lūgums atbildēt godīgi un tikai tiem, kuri piedalīsies spēles gaitā. Tiem, kuriem neinteresē, uzspiediet “Show results”. Paldies.
 4. B a b y

  Hi.

  Es jau sapratu, ka RP priekš latviešiem ir nenopietns un “smird”. Tā kā man ir daudz svarīgākas lietas, tad es pie servera darbošos brīvajā laikā, nebūs noteikts datums, iepriekš paziņošu gan par atvēršanos, ja atvērsies. Aptauja atvērta līdz mēneša beigām.
 5. B a b y

  Hi.

  Strīmā visu laiku prasa.
 6. B a b y

  Beigas.

  Serveris paliek vaļā, ja kādam ir interese vai nostaļģijas sajūta tajā spēlēt. Forumā tiek izņemtas sadaļas par serveri. Projekts pastāvēs, jo paralēli notiks darbība ar gta v serveri. Egles pasākums tiek atcelts. Ja kādam ir vēlme, lai es serveri atgriežu, tad gaidu vismaz 20 cilvēkus, kuri gatavi spēlēt serverī ikdienā. Pierādat paši, ka vēlaties. Pretēji - uzredzi, cits projekts ir dorši atvērts. #1 un pārējie taču ir kopijas latvijā, ne tā?
 7. Poga nomira, lai unbanotu
 8. B a b y

  Angel Pine?

  Angel Pine mappings jau ir uzlikts. Līdz sestdienai/svētdienai gaidāms papildinājums ar CP un funkcijām tajā. Tagad ir salikti biznesi.
 9. B a b y

  Angel Pine?

  Būs Angel Pine. Last chance, ieviesīšu klāt. Dažas org tur pārlikšu, bet nepārbāzīšu, SF paliks viss, apmēram kā visi dzīvos laukos un ir iespēja aizbraukt uz lielpilsētu. Izveidošu jaunu darbu, Angel pine apkārtnē, bet pārējie paliks tur pat.
 10. B a b y

  Angel Pine?

  Tiks ieviests Angel Pine, bet būs tad īstenotas blakus lietas, piemēram, nomirstot būs izvēle, kurā slimnīcā ārstēties, divi policiju iecirkņi, būtībā angel pine tiks pievienots līdz svētdienai. Darbi/Mafijas/Terras un lielās organizācijas paliks SF, lai nav aizdirsts un saspiests.
 11. B a b y

  Angel Pine?

  1-2 dienas max
 12. B a b y

  Angel Pine?

  Kaut ko jau šodien shoutbox teica, ka red county bija labāks, jo tur sastapa uz ielas cilvēkus un bija ko darīt. Nezinu.
 13. B a b y

  Angel Pine?

  Netaisos es pārcelt visu, bet es varu piedāvāt pielikt klāt Angel Pine pie san fierro. Angel Pine ir mazs ciematiņš. Es to atdzīvinātu, pieliktu pāris lietas, un cilvēki varētu laiku pavadīt tur.
 14. B a b y

  (Pieprasījums/Cits) Mike_Heldens

  vid nav pieejams un wtf pk
 15. B a b y

  (Unban/Chatbox) Kadikis2

  tevi visp izbanot no foruma peciti
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.