king of bitches

Lietotājs
 • Content count

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

king of bitches last won the day on February 22

king of bitches had the most liked content!

Community Reputation

107 Excellent

5 Followers

About king of bitches

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1138 profile views
 1. Jo tu pats biji vainīgs, saki nodirst viņu. Tu proviceji, tu saņem sodu.
 2. Es tevi nobanoju, jo man jau apnika jūs abus brīdināt, turpināji lamāties un tā ir tava paša vaina. Unban nebūs līdz nesapratīsi, ka vajag cienīt citus un ievērot moderatora brīdinājumus.
 3. Izveidot jahtu veikalu, varētu nopirkt laivas un jahtas. Izveidot, ka iespējams noteiktās vietās zvejot no laivas zivis vai kaut ko lielāku. Ievietot jaunu veidu kā var dodties iekšā interjieros. Pieejot pie durvīm uzspied (ALT) un tad tu tikai dodies iekš interjiera iekšā. Autoveikalu izveidot tādu kā " MTA " , ir placis kurā varētu apskatīt automašīnas vai arī vienalga kurā vietā. Un ar kādu noteiktu komandu varētu nopirkt automašīnu. Ja tev ir 3. automašīnas, tad lai arī tu varētu apskatīties citas automašīnas autosalonā ,vienīgi nopirkt nevarētu. Lai varētu apskatīties automašīnas autosalonā, ja arī tev nav tiesības. Izlabot - braucot automašīnā policija var izmantot /spike. Jā, pašalik tas ir iespējams. Iespēja uzlauzt automašīnu. Uzlikt ka var ieslēgt/izslēgt ziņojumu kad kads tava tuvuma iziet off. (Palīdzēs policijai,parastiem spēlētājiem iekš RolePlay situācījām, zināsim vai crash, vai log off). Ielikt akcijas ka deposito naudu bankā un katru pd pa +5e nāk, nauda nāktu tikmēr tikai kad players butu online, bet akcijas varētu arī kristies un nauda iet mīnusā. Otrais iespējamais variants ir "saving". Nogūldot noteiktu naudas summu iekš bankas tev ar katru pd nāk klāt pa 1% no noteiktās naudas summas ko tu esi nogūldījis. (Ideja - Alpīns) Ieviest jaunu darbu. Iekš dokiem tev vajag rent laivu (var būt dažādu lielumu, klašu) un ar tam tev ir jāiekrauj noteikti materiāli uz laivas, pēctam jādodas un noteiktu vietu kur tu savāc materiālus kas jāpārved pāri ūdeni ( kautvai tās pašas zivis vai kāda pārtika ), aizved uz noliktavu, izkāp no laivas un tev viņi ir jaizkrauj ārā. (Jāpiedomā vēl kārtīgi, bet vismaz lai saprotat domu par šo). Ja kādam atrodas vēl kāda ideja vai kā varētu pilnveidot kadu no ieteikumiem postojam apakšā.
 4. Mīļais draugs! Mūsu kundze Agnese iepriekš jau ir teikusi vairākas reizes, ka vajag nopirkt vismaz vienu produktu no veikala kad tiek piegādāti produkti lai tas noteiktais skaits saglabātos datubāzē.
 5. Samazināšu uz mazāku, ja tu tiešam RPoji un vinš /b čatu spamoja.
 6. Nu nezinu gan vai "pussij" būs tas īstais vārds OOC insultam. Tiks sodīts par DM,CS.
 7. Jau tika sodīts, pats pajautāja vai var ielikt ātrāk, zināja ka būs jail. TC.
 8. Diego ezzz Otrai acij fingals nerada to
 9. http://prntscr.com/ijn0wx Vīriešu dzimuma pārstāvis esi, noRPojo suņu tērpu? Kur tu tādu dabūji un skins ir zils nevis suņu tērps.
 10. Tiks sodīts.
 11. Ja būtu kārtīgi lasījis, tad saprastu kāpēc update ir domāts. (Priekš RP) Nebūs tev vairāk šeit lielā zonu ņemšana un nonRP 24/7.
 12. Man nav tādu, metālā nodevu. Nākamais bus nerds bez meitenes.
 13. @Kārumiņš bruh, ilgi neredzēts, laikam es viens no tiem cilvēkiem, kurš atrada dzīvi. Agrāk mēs ar Dimu un Fizruku tevi kārtīgi vislaik nolikām, bijām maksimālā heitā iekšā, tagad neitrāls. Pēdējo reizi kad biji MPSA likies sakarīgāks cilvēks, nevaru neko sliktu vairāk par tevi teikt.
 14. 7 Joseph Masino