Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

Resgaliss

Lietotājs
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About Resgaliss

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Resgaliss

  (Sūdzība par administratoru) Daphne Logtaisītāja

  Tadagadiju Akus tavs bans ir paties RIPAKS....
 2. Resgaliss

  (Sūdzība par administratoru) Daphne Logtaisītāja

  Piekritu Agnese sava strima teica ka ieks pb C-Bug ir atlauts protams manualais nevar zinat ko musu akus izdarijis.....
 3. Resgaliss

  [Florencia 13] Leonardo Drake

  A un gribi teikt ka Niko Henesy vai ka vin tur sauc bija ahujenais meksikanu vards? Rp nemaku varu deret pat vid nesi redzjis. Es nesmu nekads demeris iepriekseji rg ir demeri, es esmu mierigs cilveks
 4. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : Nigerito Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Leonardo Drake Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Leonardo Drake Dzimis 1994. gada 5. augustā, Los Santons Slimnīcā Māte Josefina Drake un tēvs Roberto Drake, abi vecāki bijuši meksikāņu izcelsmes un jau 3 gadus pirms Leonardo dzimšanas pārvākušies uz San Andreas no iedzīves meksikā, slikto apstākļu dēļ. Leonardo Drake jau no agrīnas bērnības ticis iesaistīts nelegālās darbībās tēva dēļ, kurš vienmēr ir gādājis iztiku ģimenei no nelegālām darbībām kopā ar saviem draugiem, tirgojot dažādas lietas melnajā tirgū, piemēram, kā zagtus auto, kontrabandas narkotikas, ieročus. Šis tēva bizness bija ļoti liels, bet lielākā daļa, ko viņš nopelnija tika atdota par parādu saistībām, kuras bija noslēgtas ar citām nelegālām personām. Leonardo 7 gadu vecumā sāka iet Los Santos pamatskolā Nr. 65, šeit viņš uzgāja pirmos savus dzīves draugus, kuriem ir bijis līdzīgs dzīves stāsts. Kad Leonardo bija sasniedzis 16 gadu vecumu, viņš pabeidza skolu un ar jaunajiem draugiem drīz uzsāka tēva iesākto ceļu. 17 gadu vecumā Leonardo tēvs nomira no vēža, šis bija sēru laiks visai ģimenei. Turpmāko dzīvi Leonardo rūpējas par savu māti, un turpina tēva iesākto ceļu nelegāli tirgojoties melnajā tirgū. Drīz jau Leonardo ar saviem draugiem bija ieguvis labu reputāciju melnajā tirgū un viņu bizness attīstijās ļoti ātri.... Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Mēs ar draugu aplaupa kravas mašīnu, kur bija ieroči Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Paul Cantane Darbības laiks: Vid ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Bandas izveide) : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Resgaliss

  ip kods

  Akd anti ja es uzminu Agneses acc pas I'm rich then.
 6. Resgaliss

  Terru spam sistema

  Tatad saksu ar to ka daudziem tas varetu nepatikt , bet ..... Ierosinu terru sistemu likt ka agrak bija ka var iespamot pat ja pretinieks nav online. Jo mes saskarusies esam ar problemu ka, mums trukst divas zonas lai spamotu VLA bet, lai mes tiktu ;idz vla mums ir jatnem tas divas zonas rg. Saukart tas nav godigi jo rg taisa feikus un vero vai gadam jau vinus zona vai nne. Sodien bija atgadijums ka neviens no rg biedriem nejienaca online 2 stundu laika. Manuprat tas nav godigi, jo ari mes GSG gribam iekarot kadu zonu bet mes to reali nevaram jo redz pari spamot nedrikst zonam jasaskaras. Teiksim ta mes dabusim visu ls rr biedriem liders nenaks online visu nedelu money rash eze af un visi bus neapmierinati. Tapec ludzu Agnes padoma varbut tomer likt veco sistemu atpakal jo tas nav reali godigi pret parejam bandam. Dzirdeju ka vaido jaunu bandu kkadu krievu vai hz ko, nu ja doma nesudiga bet ko vini daris sedes ar savu hoodu jo RG lab ja diena 4x online ienak. Padoma par so lucu loti lucu. P.S: Tavs kvelakais fans Mr.Higgins Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. (( Labi lai jau iet rec, bus tev gruti spelet bet megini GL ))
 8. (( Rec loti labs rp cerams pacelsi ))
 9. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : Resgaliss Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Jevaun Higgins Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Dževaun Efedžuku Higins Jevaun Efejuku Higgins (dzimis 1980. gada 6. jūnijā, Trenolijā, Jamaikā) ir jamaikiešu narkodīleris, cilvēku tirgotājs, kazino ‘’Zizzi’’ īpašnieks, kā arī bīstams noziedzinieks. Bērnība Jevaun piedzima Trenolijas pilsētā un bija viens no trim brāļiem. Jevaun uzauga nabadzīgā vidē, kur bieži nācās saskarties ar vandālismiem un zādzībām. Viņa tēvs Usain Higgins bija lauksaimnieks, kā arī viņa māte Cedella Higgins bija pārdevēja kādā mazā veikaliņā, kas daudz laika neveltīja savu bērnu audzināšanā. Jau agrā vecumā Jevuan ar brāļiem bija labas attiecības, kurās viņi darīja dažnedažādus noziegumus (sākot ar zagšanu un draudēšanu). Jau pusaudža gados Jevuan sāka neapmeklēt skolu, jo uzskatīja, ka uz ielas var apgūt daudz vairāk priekš tālākās dzīves. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Tika iegādāts īpašums no San Fierro fermera Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs):Lynch_Grinch Darbības laiks: ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Bandas izveide) : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. Resgaliss

  Jamaica Jardies Jony Star

  Kur tev rp puis ANTI.))
 11. Resgaliss

  (Unban/Server) Anthony Gonzalez

  Amm nja es biju aiz vina pie tilta aiz setas 1:36 var redzet ka viens calis vinu nemaz neieveroja un sava pa mani domajat ka es esmu jebnatijs un nevaru trapit dzekam kurs bez jebkada cover skraida sad boys...
 12. Resgaliss

  (Unban/Server) Anthony Gonzalez

  Vinam haku nav hp bugojas ari saja video redzams ka es Vitaly savu pa id 6 vinam hp nenorava tad jau banojam abus ne tie ir servera bugi pat ieks pb daudz reizes ir bigojies hp!!
 13. Resgaliss

  Versija

  Atsūtat savus gta kads velams shredotu ja kadam ir! P.S.- Tiko runaju ar vienu cali kurs teica ka varetu but ka si jauna versija wnka nespej vilkt speletaju skaitu. Un tā arī varētu būt jo saubos ka šī versija ir testeta!!!!!
 14. Resgaliss

  Versija

  Man normāls pc atsuti savu gta nevis dirs ka mes nabagi esam varbut problema ir datora ja ta tad es pisos parinstalet!!!
 15. Resgaliss

  Versija

  Nahuj sito vesriju tiko iegaju pb ejot ara izkikoja anticheat kapec? Jo nofreezzoja laiks. Tiem kurus nekiko lugums atsutit savu gta varbut ta ir tikai gta vaina!! Elvina gta man nederes par to varat nestastit jo tas visp sudz ir Pings ir 3x lielāks nekā parasti un anticheati ik pec 3min net lauka!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.