Elwyn.

Servera administrācija
 • Content count

  264
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

105

2 Followers

About Elwyn.

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday December 18

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  Elwyn Rhiel
 • Tēla gadi
  33
 • Tēla gadi
  0

Publiskā Informācija

 • Dzimšanas diena
  12/18/02
 • Kontaktinformācija
  Instagram - @darklyf
  Snapchat - @wardekeni

Recent Profile Visitors

1169 profile views
 1. Jebkurā gadījumā pieteikums tika norādīts ar iemesliem. SASD ir pārāk atbildīga organizācija, tādēļ ir jāiegūst uzticība. Sūdzība tiek slēgta.
 2. Jūsu pieteikums uz organizācijas "SASD" vadītāja amatu tiek noraidīts, jo : 1. Neuzrunāja iesniegums. 2. RP līmenis neatbilst kritērijiem. 3. SASD ir ļoti specifiska, nopietna organizācija, tādēļ ir jāparāda sevi tikai un vienīgi no tās labākās puses, lai iegūt uzticību. Ja būt velme atkārtoti pieteikt savu kandidatūru uz organizācijas vadītāja amatu, tad ņemat vērā augstāknosauktos punktus, kurus Jums vajadzētu uzlabot, lai nostiprinātu iespēju tikt pieņemtam par organizācijas vadītāju. Vēlam veiksmi nākamreiz.
 3. Sākot no 4. līmeņa administratoriem nav noteikums ņemt pierādījumus par piespriestajiem cietumsodiem, kā arī paskaidrojumu Jūs saņēmāt. Tiek slēgts.
 4. Tas ir gan DM, gan CS. Ja redzi cilvēku kautiņā, tad nemitīgi ir jāņem automāts un tik šaut pa viņu (ne ofc) . Piespriestais cietumsods ir patiess, lai arī kā Tu nelocītos.
 5. Cienījamais Anderson kungs, Jūsu darba pieteikums tika saņemts, analizēts un akceptēts. Lūgums ierasties domes priekšsēdētāja kabinetā 23. oktobrī, plkst. 17:00 . Red County valdes priekšsēdētāja sekretāre, Evelyn Reuscher.
 6. Cienījamais Ramirez kungs, Jūsu darba pieteikums tika saņemts, analizēts un akceptēts. Lūgums ierasties domes priekšsēdētāja kabinetā 23. oktobrī, plkst. 16:00 . Red County valdes priekšsēdētāja sekretāre, Evelyn Reuscher.
 7. Mēri ir pieņemti, paldies par izteikto viedokli. Noteikti tiks pievērsta lielāka uzmanība.
 8. Es uzlikšu atpakaļ , bet tajā pasākumā tas bija galīgi lieks, ņemot vērā to , ka uzvesties tu galīgi neproti. Brīdinājuma punkts ir kopēji arī par iepriekšējām reizēm.
 9. 6. līmeņa administratoram nav nepieciešams ņemt pierādījumus, kurus es šoreiz neuzņēmu. Tu sāki vienkārši šaut, vēlāk izlogojies un turpināji, tādēļ arī cietumsods.
 10. Mēbelēm, kurām priekša ir - tās darbosies izmantojot mājā iekšā , bet tām, kurām nav - nedarbosies. Esmu tev jau to teicis. DARBOJAS NEDARBOJAS
 11. Izskatās, ka administrators nedaudz pārprata situāciju, tāpēc neturat ļaunu. Spēlētājs Moris Falkons tiks sodīts par terminu ''CS, MIX, DM, CP'' pārkāpšanu. Spēlētājs Degveli Kaliforn tiks sodīts par terminu ''MIX, CARDM'' pārkāpšanu. Spēlētājs Andrew Bluemethal tiks sodīts par terminu ''CARDM'' pārkāpšanu. Paldies par sūdzību.
 12. Lūgums papildināt atskaiti teksta veidā kā minimums ar 100 vārdiem, kurā tiks paskaidrots paveiktais darbs, pretējā gadījumā tiks piespriests 1 brīdinājuma punkts. @Einārs
 13. Paldies par ieguldīto darbu organizācijā, tiks piedāvāts minētajiem cilvēkiem amats.
 14. CITY COUNCIL Pilsētas valdes mērķis ir nodrošināt pilsētām uzplaukumu, ekonomiskās situācijas uzlabošanu, rosināt iedzīvotāju apmierinātību un mieru. Pilsētas valde aktīvi sadarbojas ar pilsētu iedzīvotājiem , uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī blakus pilsētu priekšsēdētājiem, lai nodrošinātu apkārtnē labāko un produktīvāko situāciju. Pilsētas valde akcentējas uz iedzīvotāju viedokļiem, lai pieņemtu labākos un produktīvākos lēmumus, kuri veicinās teritoriālo uzplaukumu, iedzīvotāju apmierinātību, finansiālās situācijas pilnveidošanu. Pilsētas valdes priekšsēdētājs izvizīs kandidātus uz pilsētas valdi, kuri piedalīsies regulārās sanāksmēs , lai tur tie varētu izteikt savu viedokli, ieteikt un jautāt, kā arī tiks attiecīgi atalgoti.
 15. Jūsu pieteikums uz organizācijas " AUA " vadītāja amatu tiek apstiprināts. Lūgums sazināties tiešsaistē ar Elwyn. (Elwyn_Rhiel) vai Stīvijs. (Steve_Morris) . Veiksmi organizācijas vadīšanā. Organizācijai ir jau līderis.