Madars#LIFE

Lietotājs
 • Content count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Madars#LIFE last won the day on December 12

Madars#LIFE had the most liked content!

Community Reputation

330 Excellent

About Madars#LIFE

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

856 profile views
 1. lol
 2. emm visi izmanto deagly tak mazliet tikai m4 vai ak47 Es likšu rec vajag but kā rly.
 3. Gaidi tak ((jā man būs wp vnk zbl šadas personas))
 4. Sveiki ,Yo
 5. Jap vajag to los santos back tur stacija bija jautri tur bija lika boomvoz un klausijas muzika tas gan bija labs nēka Rc.
 6. Man tas ari ir bijis pēc 5 dienam vai varākam tagad nepazūdd wep.
 7. Čau Yo
 8. Emm. Nē nav jēga no tiem jo maz speletaju ir apmera 30 cilveki severka butu labi jā atliktu ls man pašam nepatīk Rc bet piedos esi sëndies šaja ieteikumu lai tas nakotne butu.
 9. Nē nevajag nevienu mafiju pietiekāmi ir ar to kas ir tagad.
 10. žeļ kad pameti šo vadtitāju amatu.
 11. Paldies palidzeja @Kaņepītes Kalifornijs ari visiem kās ari paldizēja.
 12. Jap tas nav fail hp bat .txd
 13. **Sveiki man notika nēliela problemas ar c-hud kāds zin kā var noņemt nost to balto iekš time utt.** Bildes: http://www.bildites.lv/a/6nzb74de#rwvqewef
 14. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Madar_McLater Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Elijah_Gambl Termini, kuri tika pārkāpti : Es vnk iegāju Game pectām kādu laiku biju afk pectām gāju atpakal uz pc vnk Palne;/Līderis invite bez rp! Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Ir redzams kad viņs grib lai eju viņa orga. Incidenta laiks: 15:46 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/xr2qzsrz#42af837b Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 15. Kādad tu pats jautāji.