Madars#LIFE

Lietotājs
 • Content count

  259
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Madars#LIFE last won the day on February 27

Madars#LIFE had the most liked content!

Community Reputation

450 Excellent

About Madars#LIFE

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3945 profile views
 1. Yo, es vēlējos pateikt kau ko kad es kau kādu nedēļu nebūšu on mpsa sampa jo man nav pc , vēlu veiksmi visiem.

  1. Show previous comments  6 more
  2. Izņemts

   Izņemts

   Nu ja tev ka Madaram Binladenam jalido uz džehādu ,kopā ar pārējiem drauģiem.

  3. Baby

   Baby

   Tev jau tris jauni pc bija jabut!!

  4. Izņemts
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Madar_McLater Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Degvieli_Kaliforn Termini, kuri tika pārkāpti : Occ ins Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Redzams ka occ pm chata pasaka neskaidru vārdu vnk iegāju iekša pb pašaudīties bet viņs saka man tādu vārdu Incidenta laiks: 20:40 kau kur *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) www.prnt.sc/isk64j Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Cerēsim kad 0.3.7 būs vairāki cilvēki mpsa severi samp. :)

  1. Kaliforņa
  2. Ghost*

   Ghost*

   Runā latviski ja 

  3. Trendkill

   Trendkill

   kas nav saprotams? Cerēsim, ka 0.3.7 versijā būs vairāk spēlētāju MPSA sampa serverī.

   im fucking guru 

 4. es uzpiedu uz 0.3.7
 5. Ye my old phone screen https://prnt.sc/iow6a2 https://prnt.sc/iow7uo
 6. Nezinu , nezinu vai ir vērts jo maz cilvēki pagaidām on bet domāju ka ja velos arī redzēt severi to butu forši tosu Rec jo esi mas draugs... arī ļoti labs ieteikums par minigame
 7. Tieši ta nakosais būs Ce bugeris
 8. Hmmm, Mana domā ka ir labs ieteikums atbalstu to un laivas kā mašīna slota kipa jā vai kau kā cits? Hmm jā vajag to mašīnu pirkt kā mta jo es vēlos met visu laiku lauka kā crash, Labi viss ok REC!
 9. Neizmineji Naksosais paša labāka draugs iz pasaulē iekš mpsa.lv @Lund
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Madar_McLater Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Madar_McLater Iespējamais apraksts par kļūmi: Tādat es vakar papildināju noliktavu un ienāku severi palika kā iepriekš. Kļūmes noveršanas laiks: 00:01 līdz 14:25 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) https://prnt.sc/ilcu54 Tā bija sākuma. https://prnt.sc/ilcup5 papildināju noliktavu un ieliku naudu. https://prnt.sc/ilcv0y Tā tagad kad ienāku on Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Rit izlozesu spēlētājus kas ir pieteikušies rit arī video būs kas laimēja. Jā redzat kad esat laimējuši tad rakstāt pm vai iekš spēles redzat mani rakstāt arī pm.
 12. Ir teikusi 100reidzes lai ielikt /bank neviens nepiekrīt, piemēram es nešāsu līdzi 1 dolāru nu kāda jēga tā zagt nu labi tossu rec
 13. Daudz laimes dzimšanas diena!

  1. Lund

   Lund

   yes , ty 

  2. Ghost*
 14. Tēla izskata maiņas pieprasījums. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Madar_McLater ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Tēla izskata pieprasījumu veica: Madar_McLater Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Atrados iekš los santosa stacija un aizbraucu uz benzinu tanku un pēc tām aizbraucu uz apģerbu vaikalu nopirku jaunu apģerbus sev. Pieprasāmā izskata vizuālais izskats vai ID : 20067 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:)