Jump to content

Khalifa*

Lietotājs
 • Content count

  330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Khalifa* last won the day on April 11

Khalifa* had the most liked content!

Community Reputation

513 Excellent

About Khalifa*

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

5643 profile views
 1. Khalifa*

  [Map] Garage

  Rec vēlos tādu graražu ))
 2. Khalifa*

  [Map] United States Forest Service Headquarters

  REC vajag to mpsa .))
 3. Khalifa*

  Kpc nobugojas nauda?

  Tapec,madaram vajadzēja infernus 10
 4. Bet viņam nebija nekāda maska.
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Izpalīdzēju draugam. Marite_Daksene Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Tyrone_Rose Termini, kuri tika pārkāpti : Izpalīdzēju draugu marite. iemeta jaila neparko jo ir ame komanda bijuši. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Iemeta jaila neparko. Incidenta laiks: 14:22 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. Es huiņ kas ir tur tāpat maska pazak rc laiki bija rokas kastes un tagad nav. Anti
 7. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : MadarS_Mrlater Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Uzlika neparko banu Incidenta laiks: nebija! *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : nepaspēju! Ieejas Ekrānšāviņš: http://prntscr.com/k4w5cc Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.