Jump to content

Khalifa*

Lietotājs
 • Content count

  330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Khalifa* last won the day on April 11

Khalifa* had the most liked content!

Community Reputation

513 Excellent

About Khalifa*

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

5659 profile views
 1. Khalifa*

  [Map] Garage

  Rec vēlos tādu graražu ))
 2. Khalifa*

  [Map] United States Forest Service Headquarters

  REC vajag to mpsa .))
 3. Khalifa*

  Kpc nobugojas nauda?

  Tapec,madaram vajadzēja infernus 10
 4. Khalifa*

  (Sūdzība par administratoru) Tyrone_Rose

  Bet viņam nebija nekāda maska.
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Izpalīdzēju draugam. Marite_Daksene Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Tyrone_Rose Termini, kuri tika pārkāpti : Izpalīdzēju draugu marite. iemeta jaila neparko jo ir ame komanda bijuši. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Iemeta jaila neparko. Incidenta laiks: 14:22 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. Khalifa*

  Ieteikums par veikalu darbu!

  Es huiņ kas ir tur tāpat maska pazak rc laiki bija rokas kastes un tagad nav. Anti
 7. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : MadarS_Mrlater Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Uzlika neparko banu Incidenta laiks: nebija! *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : nepaspēju! Ieejas Ekrānšāviņš: http://prntscr.com/k4w5cc Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.