Debess Brazzers

Lietotājs
 • Content count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-19 Bad

2 Followers

About Debess Brazzers

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

252 profile views
 1. Lmao, šitie ir viss labākie RolePlay
 2. ble pa velu? Lol username: Aicyz Kādu gamemode gribi spēlēt: vienalga Gadi: 18
 3. Edel Favel 06.01.2018 3lvl
 4. ble te daudzi lieki postu, vsjo
 5. Tas beigas labs
 6. Nē! ALFRĒDS IR LABĀKAIS DRAUDZĪGAIS DRAUGU un DIKTI LABS SKOLOTĀJS. Es iesaku, ka iedod admin Alfrēdam, jo viņam labi padodas un mācās jaunekļiem savu RolePlay, kad mēs bijām Draudzīgo Draugu. #LoveAlfrēds
 7. Un, ko par Mafija Aliance?
 8. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Debess Brazzers Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : nez, jo funks mani noblokeja Incidenta laiks: nez Kas tika pārkāpts: nez, es velos atpakal chat, lai novelu jums mpsa.lv jaunaja gada ❤ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Kā es var saprast ''Chats apnicis''? Tu domā, ka es zinu šo ir brīdinājums? Protams, ka nē.
 10. TU MANI NEKO NEBRĪDINĀJI!!!!! Čigāns/Čiganiete ir apsaukāšana? Vaj dieviņ, protams, ka nav.
 11. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Debess Brazzers Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Tu smējies, ka atņēmi manu chat? :DDDDDDD Baigais dievs, ne? Incidenta laiks: 16;00 Kas tika pārkāpts: ban chat, baigais dievs https://prnt.sc/htt7hn PS. Kādi tev iemesls noņēmi mani chat? Bļe, tas morjax ierunājies pa vidu, ķip baigais dievs kā Utulim. Es kaut ko apsaukāju, Utuli? Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. diemzel, ej nah
 13. ja, protams, nonem :)))))))
 14. akdievs, šīs labs :DDDDDD tie trīs purni dislike mani, sad
 15. eu ja? brīnums ar tevi!