Ashton

Lietotājs
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10

About Ashton

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

126 profile views

Mood

 • Blessed
 • Currently Feeling Blessed
 1. Nu ja tev piederētu šis teritorijas, diezvai tu vispār spēlē rādītos ..
 2. Nenāk ON, jā, tikkai nezin kāpēc katru dienu tiek iegūts pa 1-3 Terram, un paši bļaujat ''/s LOL AIM , nav jegas'' Ko mēs esam vainīgi kad nevarat atrast biedrus kas normāli var palīdzēt jums ? Kā arī ienāk uz terra, jo pastāv ''MAIN Char'' ?
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Ryan_Ground Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Vārds_Uzvārds Robben_Stypler Termins, kurš tika pārkāpts: XX OOC Instults Situācijas apraksts: Incidenta Apraksts SS redzams Incidenta laiks: HH:MM SS redzams *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) ((Vēlos lai šim cilvēkam tiktu uzlikts liegums iekš spēlēs uz 1-2 dienām, jo šie vārdi nav no tiem labākajiem! ))
 4. 1- Jā 2-Jā 3-Nē ((Miss Clicked ''Jā''))
 5. TC
 6. Pirmajā screen redzams, kad saka ''Droši'' Kā arī tas ir kad mani nošāva ...
 7. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Vārds_Uzvārds Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Vārds_Uzvārds Eden_Stypler Termins, kurš tika pārkāpts: XX : QS-DM-NONRP Situācijas apraksts: Incidenta Apraksts : Es braucu pēc rūdas, jo FlukYs bija savedis to, tad adbrauca TF, un nošāva mani bez RP 2x un protams pievāca rūdu. Incidenta laiks: HH:MM SSredzams *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:)
 8. Pilnais screen nav piejams, aizvietoju to ar mazo screen kuru smazinaju .. Ko mēs GSG ? Mēs braucām ar MIKE, pēkšņi GSG kko sāka bļaut /s lohi un tt, tad mēs sekojām līdz HOOD un samaksājām par teiktajiem vārdiem .. (( Ja neticat, pasaki TIWAI lai paskatās/lejuplādē chata HISTORY ))
 9. Nu ko lai saka .. Gaidam galējo adbildi
 10. Nu piedalijās, bet tu kā admins,nemāki uzrakstīt par šādu lietu ... Kā arī Mike nezināja par šo BUG ..
 11. Kā jau redzi, video beigās skrienu prom jo pamaniju kad HP neatņemas kad iešauj kāds man ... ((Tad aizbraucu līdz savai mājai un rakstiju /report Kā arī man teica lai rakstu /help par šādiem BUG))
 12. Kas nez tur varētu būt slēpjams ? Kāda jēga likt iekšā visu screen ja var izdarīt šita
 13. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz Liegumu anulēšanu: Vārds_Uzvārds Informācija par esošo situāciju: Ieejas vārds: Login Ryan_Ashton Lieguma uzlikšanas iemesls: XX HP/BUG Situācijas apraksts: Incidenta Apraksts : Es biju nomiris, tad mani pieveda pie kkādas ēstuves,EJECTOJA un admins noņēma chata banu.. Pēctam es sapratu kad man neņemas HP nost, gribēju rakstīt /help-/report un tieši mani ban . (Varēja pateikt ''Kortes'' Pirms ņēma chata banu nost, kad HP NEŅEMAS NOST KAD ŠAUJ/SIT tevi .. )) Incidenta laiks: HH:MM 14/10/2017 - [01:38:17] *Pielikums - Ekrānšāviens no servera (F8) + Ieejot serverī, ko uzrāda : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 14. Abi vienādi ...