Mexicana

Lietotājs
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-51

About Mexicana

 • Rank
  Advanced Member
 1. Jūs padomājāt, ka SAMP ēra Latvijā ir praktiski aiz kalniem?? Visiem ir jaudīgi datori un viņi nespēlēs vecu spēli, bet gan jaunās CS:GO, PUBG, Fortnite, GTA V , Battlefield 1 utt. SAMP noiets etaps LAtvijā.
 2. Vispār tevi patrieca ne mani. Nejau es te atnācu pēc statusa un kurto mētāt. Es te atnācu tikai tādus kā tevi patroļļot un pabesīt, lai jums nervi nedaudz sačakarējas.
 3. Oi oi oi kāds uzbrauciens.
 4. Nu re. Viņš vismaz normālu UCP varēja uzmočīt. Jums te pat tāda nav. Lab negribu te ar Owneru strīdēties. Visu, kas taisa serveri no kāda špiko vai nokopē.
 5. Kristaps ta točna nav lohs. Nezinu kā tu, bet viņš pats visu taisa. Tā ekonomika bija balsojumi no spēlētājiem.
 6. Ja jau tu mācētu tad zinātu, ka 3/3 var ez. + tev tās rokas.cs vajag?
 7. Labāk nokačā no viņa rokas.cs Un ieliec cleo mapē. Moš palīdzēs arī tev šaut ahujena. + Skillu nevar pārhakot.
 8. Jā var redzēt. Admins terro. Skill = hax. Kas nākamais būs??? Iešausi 3/3 uzreiz bans par aimmmm??????????????????????????????????
 9. Var jau arī nemelot, ka tev šeit patīk. Jāsaka taisnība.
 10. Tiks darīts
 11. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Joe_Wade Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Kāds no Riffām. Termini, kuri tika pārkāpti : Spam hood. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Ienāku serverī un man hoods ne tajā krāsā Incidenta laiks: nav ne jausmas, kad tika iespamots hoods. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prnt.sc/hvgewj Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. Uz poda spēlējot aims labāks. Kāds DMēris?? Es nevienu nav dēmojis.
 13. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Guillermo_Rodriguez Termini, kuri tika pārkāpti : OOC Insults Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Zaudēja terru. Nevarēja mani nošaut kaut bija 15 hp :DD:D Incidenta laiks: ss *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prnt.sc/huzzkx Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.