Bozhee

Lietotājs
 • Content count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

4 Followers

About Bozhee

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1008 profile views
 1. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Bozhee Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Kaliforņa Noteikumi, kuri tika pārkāpti : Kaliforņa pārkāpa foruma Chat-box 1 noteikumu. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Tātad, kā parasts lietotājs es sāku rakstīt Chat-box. Sāku uzdot jautājumus un citas lietas. Tad parādas Kaliforņa un sāk bezsakarā man dirst virsū. Vienmēr meklē pamatu strīdiem un diršanām. Izskatās, kad viņu visi pazīst un saka lai es viņu ignorēju, jo viņš ir kaut kur sasitis galvu, bet es zināju, kad viņš nebeigs dirsties un turpinās meklēt strīdus ar manīm, vai ar citiem foruma lietotājiem. Viņš turpināja dirst virsū, bet es tikmēr uztaisiju ss. Visu šo laiku es biju mierīgs un atpakaļ viņam neko nedirsu, tapēc ka zināju, kad situācija pasliktināsies. Tad vēlāk Kaliforņa izdomāja pasaukt savus draudziņus ( Debess Mafia,Pавновесие ) kuri vēl vairāk uzdirsa virsū. Es tad skatos Kaliforņa profilu un redzu, kad viņam ir 311 reputācija. Es bled domāju, kas par hujnu? Kā viņam var būt 311 reputācija? Izskatās, kad Kaliforņa draudziņi viņam liek +reputāciju par katru postu, bet man pats Kaliforņa liek -reputāciju kopā ar viņa draudziņiem. Izskatat šos visus ss rūpigi. Paldies par uzmanību. https://prntscr.com/jy34vv https://prntscr.com/jy34y6 https://prntscr.com/jy34zr https://prntscr.com/jy352o https://prntscr.com/jy355e https://prntscr.com/jy3579 https://prntscr.com/jy359x https://prntscr.com/jy35c5 https://prntscr.com/jy35e9 https://prntscr.com/jy35fp https://prntscr.com/jyf9gr https://prntscr.com/jyf9hz https://prntscr.com/jyf9jb Incidenta laiks: Tas ir laikam 2 dienu ss, vai pat 1 dienas ss. Līdz ko es ienācu uzreiz sāka dirsties. Diemžēl no paša sākuma nenoscrīnoju. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. TU domaji ar galvu, kad ieliki so ieteikumu?
 3. Bozhee

  [Spēle] Dziesmas

 4. Man rūp citi mpsa spēlētāji, un nejau man neļauj spēlēt datoru vakaros, bet varbūt viņiem no rīta jāiet uz darbu, un viņi negrib sēdēt pie kompja 12:00?
 5. Traks esi? Tajā laikā cilvēki iet gulēt. Anti
 6. Bozhee

  [Ieteikums Forumam] Galerija

  Diezgan labi izdomaji, patik, kad esi pacenties taisot so topiku. Tava ideja ari it laba, tapec rekomendeju tavu ideju, cerams, kad istenosies
 7. Bozhee

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Ashhh Sakarīgs cilvēks, kā arī mana drauga draugs ASHHH ir tāds cilvēks kas pie visa pieduras. Ar viņu ir diezgan jautri shoutbox, var pie visa pasmieties un piedurties.
 8. Bozhee

  ieteikumiņš

  Kad ieiesi majas ari rakstisi komandu /buyfurniture?😁 Ja mebeles pardodas veikalos, tad vari nopirkt un noerpot, kad ieliec mebeles masinas bagaznieka, bet ja nav personigas masinas, tad noire, bet ja pat tas neizdodas, tad pasauc kadu paliga are masinu.
 9. Bozhee

  [IETEIKUMS] SASD Taser

  Ta bija laba doma par to taser, bet nu ka redzi viens gudrs cilveks jau saprata, ka sita var uzcitot wepus, tapec anti.
 10. Bozhee

  Ieteikums serverim ,kas to uzlabotu

  To visu var izdarit arii bez questiem. Questi bus laika paterins.
 11. Bozhee

  08.04.2018

  Baigi labi, baigi realistiski. Tagad tie kuri nemāk erpot arī dabūs naļiku
 12. Bozhee

  Update 29.03.2018

  Tie trīs punkti ir tieši tas ko mums vajadzēja. Alga mainīsies tālbraucējiem atkarība kur brauc?