Jump to content

Hopex_

Lietotājs
 • Content count

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Hopex_ last won the day on May 3

Hopex_ had the most liked content!

Community Reputation

30

1 Follower

About Hopex_

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3300 profile views
 1. Baron, tur aus.cs skaidri redzams, bet ko tad es
 2. Hopex_

  Viela pārdomām

  Tas cbugs un croll visp kkāda liela čīkstēšana, ja nemāk šaut normāli, tad iet ārstos sēž un ārstē kādus, kuri māk šaut normāli. Nafg tādus čakars visp vajag Par Dm jau viss skaidrs, tas ka kkāds čalīts izdomās 4 purnus nošaut un vēl pec tam rk - tā normāla ic apšaude. bet, uzrakstīsi pāris rindiņas un kko ic pateiksi - būs dm Mikuss, nākamreiz kad sakrājas Tev kkas šāds līdzīgs - taisi podcast pls
 3. Hopex_

  (Sūdzība par mafiju) Juarez cartel

  lol
 4. Hopex_

  (Sūdzība par administratoru) Den_Hopek

  Lai es pateiktu, ka par savu darbu neatbildu? Nekad Jūs dažreiz jocīgi paliekat, tā tīri no malas - šeit sūdzība par pavisam ko citu, bet beigas jau raksti kko par manu lvl. Vnk man dzīves nav, nevis fermoju, varbūt tā labāk?
 5. Hopex_

  (Sūdzība par administratoru) Den_Hopek

  Lai pārskata vēl kaut 10x sūdzību par bijušo RM līderi, nav man ko skaidrot Tev. Jā, ir mans draugs, bet tas neataisno to, ka nesodu viņu vai palīdz viņam būt pārākam par citiem jebkādā veidā, soo? Ir kādas privilēģijas dotas? Šeit iet runa par ko citu, nevis random pm sarakstēm.
 6. Hopex_

  (Sūdzība par administratoru) Den_Hopek

  Mana izpratne par cs ir ļoti zema.. tad paskaidro kā Tu vērtē to, ka no busiem izkāpj mafija ar ieročem, bet Tev tā tīri ērti šaudīties vienam un joprojām nerodas ne mazākā jausma ic, ka kkas varētu aiziet greizi. Apmēram tā - pieci ar ak47 un Tu ar kkādu tazer iesi virsū, protams, piemērs. Kāpēc Tu esi tik pārliecināts, ka meloju? Par cardm, tieši tajā vietā Tev rakstīju jautājuma zīmes, ar to domājot “Vai tas ir normāl, ko Tu dari...?” bet oh well,
 7. Hopex_

  (Sūdzība par administratoru) Den_Hopek

  Pirmkārt, jā - zinu visu situāciju, iztiksim bez liekvārdības. Kaut reizi pasaki man, ka dzenoties pakaļ diviem bruņotiem, maskētiem, busiem tu viens sāksi šaut par viņiem? (Nemaz nepielietojot rāciju ) Labi - uz to mass cs es vēl pieveru acis Tu taisi CarDm - turpinu ignorēt. Pēc pirmās izdevības apstāsies un sāksi šaut, ideāls iemesls, pateikt /m ''stāt'', pasekot un šaut. *interesanti atdzīvojās* Ne reizi neesmu atdzīvinājis ne vienu personāžu notiekošajā brīdī, var izčekot logus, droši. Ne reizi neprasīju, *kas notiek*, bet gan rakstīju jautājumu zīmes par tavu rīcība, vai Tev tas tā šķiet normāli? Kaut vismaz uniformu būtu pacenties uzvilkt, vēl trīs kruīzerus paņēmis un kolēģus sarunājis, nevis vienkārši randomā šaut, mafiju - kura ir ar diviem busiem un bruņota, maskējusies. Es protams, ļauju veidot kaut jeb kadu low rp situāciju, bet šoreiz draugs - tiešam Tu viņus izčakarēji. Un arī nē - par 10 minūšu jailu neņēmu nekādus pierādījumus.
 8. Hopex_

  (Sūdzība par spēlētāju) Gabriel_Quil

  Spēlētājs Gabriel_Quil tiks brīdināts ar wp.
 9. Hopex_

  Drusku sakrājušies klipiņi

  Spēlētājs Pablo_Alvarez tiks banots no servera par hakiem. Spēlētājs Roberto_Damiano saņems cietumsodu par DM pēc mafbizz, carsurffing uz 2h Spēlētājs Rob_Winchester saņems brīdinājumu kā līderis apzinoties šauj ārpus. Spēlētājs Jukio_Elperro jau ticis banots par hakiem. Spēlētājs Kow_Zanetti netiks sodīts par NJ, izkāpa pēc iekāpšanas, iespējams 'missclick' un tieši video ir beigas, varbūt pat atvainojās Tev.. Sakarā uz fix buggiem - jau atrisināti, novērsti. (Nākamreiz virsrakstu pēc parauga) TC.
 10. Hopex_

  (Unban/Server) John_Taylor

  Protams, ka nesaprotu, Tu zināsi par visiem labāk. Nevis *knapi*, bet necenšos Tev pat atbildēt, nevērtē sevi par augstu džekiņ.
 11. Hopex_

  (Unban/Server) John_Taylor

  Cik saprotu par pirmo warning jautājumu nav, pats atzīsti, ka nonrp. Par otro warn; (Screeni uzreiz ieejot spēlē aiz pirmā warn) Jā, Tu gribēji izbraukt uz lowrp, randomā uzrakstīt kaut kādas kommandas. Tas nav nekāds lowrp, ir skaidri redzams, ka pat IC saruna nav bijusi, tikai kaut ko troļļojat un uzskatat, ka esat pārāki. 5.Aizliegts tīšprāt ižķēmot role play pamata principus un noteikumus. Tas var tikt uzskatīts kā trollisms. Piedod, atvaino, bet ja Tu būdams līdera statusā pieļauj šadas lietas un tikai rusho mafbizz (pieņemot multi acc savā organizācija), tad ir jāpārdomā vēl 10 reizes, vai vispār vēl drīksti pieteikties citur kā līderis..
 12. Hopex_

  (Sūdzība par spēlētāju) Valdis_Sins

  Spēlētājs Valdis_Sins tiks sodīts par MassCs, MIX (Iespējams, ka vēl nav visu izpratis līdz galam, tādēļ - labākā gadījumā tiks apmācīts un sods mīkstināts, bet soda nezināšana, protams, neataisno rīcību) TC!
 13. Protams, rekomendēju, spēsi saprasts lietas būtību. Tevi zinu tikai nelegālajās organizācijās, domāju, ka vilšanās nebūs.
 14. Hopex_

  Sudziba par LSPD

  Izrunāju visu notiekošo situāciju ar LSPD līderi, jeb Maddie. Atvainojās, tādas lietas turpmāk netiks pieļautas. Kas attiecas uz norādītajām personām - netiks sodītas, pirms nebūs ievietoti foto/video materiāli.
 15. Hopex_

  (Sūdzība par spēlētāju) Kim_Soilman

  Spēlētājs Kim_Soilman tiks sodīts par DM, CS, QS (Atļauts tikai uz handguniem) LS13 līderis tiks brīdināts par pieņemtiem biedriem, līdera aizvietotāja rīcību.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.