Jump to content

CIFFON

Lietotājs
 • Saturu skaits

  1396
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  10

CIFFON pēdējo reizi laimēja 6 Septembrī

CIFFON bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

943

7 sekotāji

Par CIFFON

 • Rangs
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimšanas diena
  04/09/01

Nesenie profila apmeklētāji

3093 profila skatījumi
 1. Pa lielam viss, ko augstāk uzrakstīja varēja būt pieprasījums no spēlētājiem. Trase? RP pieprasījums. PB Turnīrs? Savāc draugus un ej iekšā. Eventi? Ne tik ļoti ierasts SA:MP, bet MTA spēlētāju grupas organizē individuāli pasākumus/turnīru. Šeit, protams, vieglāk ir čīkstēt, ko vēl ielikt, ko darīt. Smieklīgākais ir tas, ka tik bezjēdzīgu ierakstu uztaisīja, nevis kaut kāds jauniņais, bet cilvēks, kurš ir Administrators, jo pats nevar savilkt divus punktus kopā. Un jā ļoti labi, ka apspriedāt vai ielikt tik ļoti fundamentālo komandu /sex, jo šis ieraksts 100% bija vērts, lai vispār pie tā atgrieztos. Pārtulko serveri un pārdod kā resursu, pārdod daļu latviešiem un sāc ar starta kapitālu citā virzienā, paturot tiesības par šo sistēmu. RP nav īsti vērts, atver pirmie latviešu freeroam vai ko tam līdzīgu. Ideja random, bet tajā pašā laikā labāka par visām augšējām.
 2. CIFFON

  SOTW #2 - Balsošana

  Kāpēc mūsu darbs tiek ignorēts? Bildē ir četras bumbas kā minimums un par izmēriem tā diskrēti, bet var parunāt arī. Protams, nav to visu strīpu kā uz citām bumbām, bet to var nokārtot, ja ir nepieciešams.
 3. CIFFON

  dead variants vai īstenot

  īpašumiem un naudai serverī nav vērtības un nav arī nevienam tik zema pašcieņā, lai 24/7 sēdētu un kaut kādus darbus darītu. Spēlējam, lai divas reizes dienā atnāktu uz mafbizz un, tad čīkstam, ka otra puse hako, bet paši atsakāmies godīgi arī spēlēt, jo nav jēgas. RP šaubos vai kādu interesē, bet var ik pa laikam ienākt vakarā un pačakarēt kādam cilvēkam smadzenes prieka pēc. Pārmaiņām, kas saistās ar RP vispār jēgas nekādas. Var likt funkcijas, bet tajā pašā laikā par viņām zina 30% un izmanto 10%. Ilgtermiņā neviens nespēlē un vēl ir kategorija cilvēku, kuri lojāli kalpo blakus serverim, kaut gan tas ir tik pat miris kā šis. Pēc loģikas visvairāk cilvēkus interesē šaudīšanās, bet tā ir lieta, kuru nevar nokontrolēt SA:MP, lai notiktu godīgi. Pāriet uz MTA ir visloģiskāk. Kaut gan MTA arī pēdējā laikā atsakās daudzi no vecajiem serveriem, jo nav vairs tās kvantitātes cilvēku, kuriem interesē kaut ko mēģināt. Var dirsties vai nedirsties, bet faktu nemainīs. Paldies par uzmanību, cīsiņu banda ftw.
 4. 1) Ir tāda lieta kā auto-C un visādi citādi mošķi, kas kombinācijā ar to ir vienkārši vēzis. Es nezinu vai tas ir loģiski atļaut to, ja uz doto brīdi Administratori nevar izkontrolēt pamata lietas. Tikai lielāks bardaks būs, vairāk sūdzību un neapmierinātu cilvēku. Lai paliek kā ir ar to funkciju pieejam tikai PB. Ja grib tik ļoti arī karos, tad lai ir iespēja balsot. Atsaucoties uz manu iepriekš rakstīto ideju. Par to jau diskutējām ŠEIT un mana ideja saņēma samēra okei atbalstu, bet nekas tā īsti arī nenotika. 2) Var, bet funkcijas nekādas, tāpēc pret. 3) Neviens šeit nespēlē RP dēļ, tāpēc pret. 4) Domes darbs.
 5. par, jo tas pirmais džeks bija ļoti pret un vajag ieviest līdzsvaru un harmoniju šajā pieteikumu sadaļā
 6. Es nezinu vai mēs ar Dune jums piegādāsim picas ar šādu attieksmi
 7. Džeki, man šķiet šādam nolūkam ir chatbox, bet ja jau mēs te tik aktīvi diskutējam, tad kāds ir jūsu viedoklis par to kā valsts tiek galā ar vakcinācijas kampaņu?
 8. Man šķiet šeit ir pietiekami pierādījumu, ka perdelis bērnībā ir bieži kritis uz galvas
 9. Mēs bijām 2 cilvēki. Vienu izmet no servera 2 - 1 = 1. Respektīvi visi cilvēki ko viņš redzēja bija šaujami. Pietam tu no organizācijas FCR skrēji un tur pat var redzēt kā es tev lodi ielaižu. Pats jau saproti, ka sapinies un tagad vienkārši raksti bezjēdzīgas rindas.
 10. Man bija 2/3 c-bug un par to arī izmeta, jo uzreiz kā izšāvu netīšām C uzspiedu Par slaviku tur lodes pat ciešu kūlīti netaisīja, vienkārši sinhronizācijas kļūda un tev galva spīdēja ārā, kaut gan no tava skata punkta īsti nē, tāpēc arī tev mašīnas jumtā rāda, ka lodes iet iekšā un pat ne visas.
 11. CIFFON

  [KONKURSS] STUNT & PHOTO

  Fakts kā tāds, ka īsti nevienam nav jau to NRG vai jebkura cita ātrā mocīša, varam ar faggio uz stacijas uzbraukt labākajā gadījumā
 12. CIFFON

  [KONKURSS] STUNT & PHOTO

  @Debesso Mafiozzo mēs divatā toreiz ar bmx ne to vien izdarījām un pat konkursu nevajadzēja
 13. Uzliec domē komandu pie galda, lai var pieteikties uz vārda maiņu ar kaut vai šādu paraugu. Un tad lai Dome kad jau ielien var tur vienkārši izskatīt pieteikumus. Iesūti pieteikumu -> Dome apstiprina -> Ienāc spēlē -> Paziņojumus " Jūsu datu maiņas pieprasījums tika apstiprināts / noraidīts, Jūsu tēla jaunais vārds: Omar Slavik ". Pieeja panelim un līderim un problēmas nav. Parādās klaunu vārds, liek virsū WP Domei. Uzlikt kaut kādu intervālu starp komandas izmantošanu teiksim 24h un logu, kur var apskatīt vārdu maiņas. Adminiem arī pieeju, protams, ja nu tur jauniņais ienāk ar John_Riekstins un tad jāmaina pēc ieskatiem. Omar Fuentes datu maiņas pieprasījums: Vārds: Omar Slavik Vecums: 56 Dzīves vieta: Los Santos Info: Uzvārda maiņa pēc iestāšanās laulībā.
 14. CIFFON

  [Atjaunojuma anulēšana.]

  Vienkārši pēc sprādziena nav ievadīts, kur to mašīnu likt un lokācija saglabājas. Respektīvi, organizācijas mašīnas mētāsies un būs atkarīgs no distances, izbrauksi pietiekami tālu un iebrauksi - atkal sprāgs. Par privātajām arī laikam tas pats, nemet uz iepriekšējo lokāciju, kur jau nu kurais atstājis ienākot, bet paliek tur pat uz vietas. Nav jau nekāds globāls samp bug, vienkārši nav pilnveidots pats update.
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.