Jump to content

CIFFON

Lietotājs
 • Saturu skaits

  1378
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  8

CIFFON pēdējo reizi laimēja 17 Aprīlī

CIFFON bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

920

7 sekotāji

Par CIFFON

 • Rangs
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  04/09/01
 • Kontaktinformācija
  CIFFON#4279

Nesenie profila apmeklētāji

2759 profila skatījumi
 1. CIFFON

  [Atjaunojuma anulēšana.]

  Vienkārši pēc sprādziena nav ievadīts, kur to mašīnu likt un lokācija saglabājas. Respektīvi, organizācijas mašīnas mētāsies un būs atkarīgs no distances, izbrauksi pietiekami tālu un iebrauksi - atkal sprāgs. Par privātajām arī laikam tas pats, nemet uz iepriekšējo lokāciju, kur jau nu kurais atstājis ienākot, bet paliek tur pat uz vietas. Nav jau nekāds globāls samp bug, vienkārši nav pilnveidots pats update.
 2. CIFFON

  (Unban/Server) Daniel_Rivera

  Tur vienkārši tā izskatās, jo mods asinīm ir. Nekā neloģiska pēc ložu skaita un ilguma tur nav, jo neviens īsti tur netrāpīja cits pa Eva izņemot viņu. Es iesaistīts, aizkadrā uz rūdas čupas izmantoju /dance 2 un gaidīju triadus
 3. CIFFON

  >> Jautājumi par servera funkcijām!

  Tu ieliki sistēmu, kura atļauj taisīt C-BUG mbizz laikā. Vienkārši modificē sistēmu, lai atļauj balsot pie katra turf. Respektīvi sākas karš parādās čatā: Vai atļaut izmantot C-BUG biznesa ieņemšanas laikā? (( /vote 1 vai /vote 2, lai balsotu )) 1) Jā! 2) Nē! Balsis ņem no abām komandām, bet nerēķina pēc balsu skaita, bet procentuāli. Ja arī RM ir 3 un LCN ir 6, tad procentuālā vērtība abām komandām ir vienāda. Respektīvi, viena RM balss šajā gadījumā ir 33,3%, savukārt viena LCN 16,8%. Un no tā iziet arī puslīdz loģiska sadale par to visu balsošanu. Viegls algoritms un nevajadzētu būt grūti salikt kopā ar to sistēmu, kura atļauj C-BUG kara laikā uz doto brīdi, tikai jāpiemet otra puse klāt.
 4. CIFFON

  Update 11.04.2021 2.9

  Bez šaušanas nedzīvojiet, Bez šaušanas viss ir mazs! Bez šaušanas dūmo krāsnis Un maizi negriež nazis ass. Un kāds ar atdauzītu cirvi, Ar trulu cirvi dienas tēš, Un dīvains apnicības velniņš Uz spožām gardīnstangām sēž. Un it ne velna nevar saprast, Kāpēc uz loga puķes zied, Kāpēc no rītiem vajag celties Un kāpēc vajag gulēt iet. Bez šaušanas nedzīvojiet, Jo nav kas ņem un nav kas dod! Un viens tu dzer no savas krūzes, Viens savā maizes rikā kod, Viens ej un pats pie sevis smaidi, Viens savu rūpju vagu ar… Cik daudzi cilvēki tā dzīvo, Un izrādās – tā arī var.
 5. CIFFON

  MPSA 2014 - ?

  1:28 un ballas brawl mūsu gabali
 6. CIFFON

  Gun Heist event 09.04.2021

  Krievu mafija bliezīs, bet pastāv iespēja, ka viens otru nošausim (no pieredzes)
 7. CIFFON

  POTW #2 | Balsošana

  Domāju 2. Labs bet tad ieraudzīju 4.
 8. CIFFON

  MAFBIZZ APTAUJA!

  18:00 vēl saule spīd, nobalsoju par vakara bizz
 9. CIFFON

  POTW | #2

  Uzzīmēšu, ja debess mafia arī zīmēs
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz ierosinājumu: CIFFON ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ierosinājums, Ieteikums Kuru funkciju būtu nepieciešams pilnveidot?: Paintball arēna Kas būtu jāuzlabo funkcijā?: Varētu pievienot radio Paintball arēnai par kuru vai nu jānobalso, vai vienkārši skan EHR kā pamats. Kā funkcija strādās pēc uzlabošanas?: Vienkārši skanēs mūzika vienlīdzskaļi visā Paintball arēnā. Kuru funkciju būtu nepieciešams pilnveidot?: Paintball arēna Kas būtu jāuzlabo funkcijā?: Vajag salabot to, ka komandas biedru var nošaut. Iepriekš tādas lietas nebija, kaut kas jauns Kā funkcija strādās pēc uzlabošanas?: Diez vai vajag komentārus. * Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama esošā funkcija: Nebūs
 11. CIFFON

  (Ieteikums) Blackjack

  Varēsim kā čigāni sēdēt ap boombox un sist kārtis, par
 12. CIFFON

  (S/Sūdzība) Riffa Gang

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: CIFFON ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Degveli_Tasher Termini, kuri tika pārkāpti : CS DM MIX Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : AprakstsBeidzās terra un viņš iebrauca, kaut ko nomixoja un sāka šaut. Es sapratu, ka diži jēgas nav neko tur mēģināt cerēt, ka admins izlasīs report, tāpēc sāku ņemt SS. Divas reizes iešāva galvā un notrieca ar ritenīti. Pirms tā Zigis Abols iejaucās terrā, divas reizes pēc kārtas par ko iemeta cietumā, bet es uzskatu, ka WP līderim būtu lādzīgāk, ja tik ātri sāk sūdus vārīt. Incidenta laiks: 18:00 - 18:30 * Pielikums - Ekrānšāviņš no servera: https://imgur.com/a/ZHFlpNz
 13. CIFFON

  [Triad Family] Wong_Lun_Fat

  Pieteikums normāls, izskatās draugu bars arī ir, tad jau sastāvu mierīgi savāksi, par
 14. CIFFON

  AOTW #3 | Darbu iesūtīšana

  Dīvaina tēma, varbūt kaut ko pamēģināšu
 15. CIFFON

  Konkursi!

  Es pats diez vai piedalītos kādā no tiem, bet domāju būtu forši, ja tādi pastāvētu nostaļģijas pēc. Ir kam patīk zīmēt un kaut ko likt kopā.
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.