Jump to content

CIFFON

Lietotājs
 • Content count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13

5 Followers

About CIFFON

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  04/09/01
 • Kontaktinformācija
  Ciffon61

Recent Profile Visitors

1150 profile views
 1. CIFFON

  (Sūdzība par administratoru) Cortes_Delakrus

  @syntigy @LIAR @AlpinsErrrm, ja jūs sašaujat manu personāžu, tas nenozīmē, ka tas ir miris. Ja tas tā būtu, tad visa atdzimšanas sistēma slimnīcā būtu fufelis priekš lomu spēles.Ievainotam bankas laupītājam sniedz medicīnisko palīdzību, nevis atstāj mirt. Pēc tam tiek kārtotas visas pārējās lietas un galu galā arests. Ja tik ļoti spiedāt uz RP, tad es arī par šo gribu piekasīties.
 2. CIFFON

  (Sūdzība par administratoru) Cortes_Delakrus

  @LIAR @syntigy Esmu Henriqua_Fuentes jūsu zināšanai, biju atklātā vietā un šaudījos. Līdz mani ar shotgun paņēmāt, atņēmāt ieroču atļauju (vienkārši ar komandiņām, ko piedāvā serveris ^^ ) un aizbraucāt prom. Es tur gaidīju aptuveni 15minūtes situācijas turpinājumu, bet jūs vienkārši aizgājāt. Spried pats, kurš ir tas, kurš pārkāpj noteikumus. Nespried pēc viena indivīda par visu frakciju.
 3. CIFFON

  (Sūdzība par administratoru) Cortes_Delakrus

  Pats fakts, ka to ir ielicis LIAR un tagad spiež uz noteikumu ievērošanu ir samērā smieklīgs. Būtu priecīgs, ka vispār tev dota otra iespēja šeit atrasties pēc granātu mētāšanas. Tas pats attiecas uz Alpinu. Pietam, kaut kā par daudz F8 podziņa nespiedās? Noteikti jau nevajadzēja tik daudz SS vienkārši izmantoji, lai raustītu savu mašīnu ( Uzspiežot F8, spēle mazliet ieķeras un braucot tas daudz dod, it īpaši ja bēg no kāda). Pats manipulē savu FPS, bet atsaucas uz tikai vienu noteikumu. Mazliet atkārtojas iepriekšējie notikumi, Administratori nedarbojas kā komanda, bet gan spiež deģenerātiem 'patīk' podziņu. Cik sapratu, tu esi Noel Cory? Tad varu droši teikt, ka tu pats neko diži no PD pienākumiem, nedz to attēlošanas lomu spēlē nezini. Neatminies bankas aplaupīšanu? Es tīri labi atceros. Varam arī par to padiskutēt, ja ir vēlme, bet tas jau būtu off topic ^^
 4. CIFFON

  Plss Help

  @DEFF- Models ir jāliek GTA SA mapītē ar nosaukumu " MODELS ", savukārt otrs atrodas Documents-Gta San Andreas user files
 5. CIFFON

  Plss Help

  @DEFF- GTA SA User files + cache Models Neļāva ievietot gta3.img izmēra dēļ, bet domāju, ka vajadzētu iet tāpat.
 6. CIFFON

  Plss Help

  @Goddess Chache jau iedevu, tagad uploadošu models
 7. CIFFON

  (Sūdzība par spēlētāju) Henriqua_Fuentes

  Pēc tam, kad tu ar AFK bugošanos manu Hustler aizmeti pa gaisu un uzspridzināji neko labāku nebiji pelnījis ^^
 8. CIFFON

  (Sūdzība par spēlētāju) Henriqua_Fuentes

  Izrauts fragments no situācijas. Gandrīz tas pats, kas balstīties uz čatu
 9. Par, jo Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Antonio_Balboni Cerēsim, ka pats arī esi puslīdz lādzīgs
 10. CIFFON

  [INT MAP] Small Interior mapping

  Cirvju bars, tas ir fast mapping, respektivi parada ko var paveikt isa laika posma. Pasiem jau noteikti ir tada pieredze, ka var nodirst. Mapping labs
 11. CIFFON

  PĀRCELŠANĀS?

  Kurš cirvja kāts to izdomāja? Izmisīgs sauciens pēc tautas. RC ir ļoti parocīgs, jo m4+jumts ir daudz efektīvāks kā LS stacijā. Neticu jūsu prasmēm veidot visu SF. Ja pat bayarea nenoturējās ilgi ar pāri 300 cilvēkiem un tagad līdz 50 tikt nevar.
 12. CIFFON

  Offline spams

  Nav vērts izpušķot, visi zin iemeslu kāpēc cilvēki iet nelegālajās organizācijās, visnotaļ ne RP dēļ. Nesaprotu kāpēc vispār tāds jautājums, protams, vajag. Kad pēdējo reizi kāds šeit redzēja bandu, kura visu savu laiku veltītu RP? SA:MP nesniedz pietiekami daudz funkciju, lai pastāvīgi izklaidētu cilvēkus. Vismaz teritoriju ieņemšana ir kaut cik jautra. Tur reāli ir ļoti daudz iespēju variēt ar funkcijām, karu sistēmu un offline spams nav pat balsošanas vērts. Atbilde ir skaidra.
 13. CIFFON

  Problēma ar sampu

  CTRL + ALT + Delete -> Start task Manager -> Processes -> Izslēdz visus GTA un pamēģini palaist par jaunu
 14. Duncim kabatā slīdēs
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.