Billijs

Lietotājs
 • Content count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46

4 Followers

About Billijs

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

307 profile views

Mood

 • Very Happy
 • Currently Feeling Very Happy
 1. Sveiki, mani sauc serverī Billy_Mitchel un dienā uzturos apmēram 0 pašlaik stundas. Plusi (+) par serveri : Serverī ir ļoti laba administrācija un servers cenšās veikli attīstīties Ir cilvēki, kas vel pielieto to RP bieži un tiešām padarīt serveri vairāk eRPiskāku Notiek daudz foršu RP situāciju kuras dažreiz var notikt vismaz 2 stundas, ja ne ilgāk MPSA ir loti labs komuns, tikai cilveku pašgriba nav vel iegūta pilnīgi. Mīnusi (-) : Uztaisīt vairāk konkursus/RP pasākumus vairāk. Atceros pirms 1-2 gadiem atpakaļ, MPSA taisīja tieši tu Agnes vai kāds cits neatceros tos pasākumus. Atceros bija speciāls noteikums uztaisīt katru nedēļas nogalē kāds pasākums, konkurs katram adminam. Man liekas, ka tā bija. Cerams nešaubos. Tu uztaisīji sacīkstes SF lidostā, ieejas tika pārbaudītas pases, cilvēkiem bija jautri, nebija garlaicīgi, notika sacīkstes vairākas grupas (A , B, C) klašu mašīnas un ieguvām naudu. Labi nevajag parspilet uzreiz ar to money rushers. Tas vienkārši ir jautri un eRPiski, ka taisa pasākumus interesantus tieši spēlētājiem. Varbūt tas jau ir uzlabojies, jo neesmu mēnesi bijis serverī. neeRPo vairs tik daudz cilvēki, cilvēkiem tagad skola, cjip nav vairs laika un jāmācās. Nevēlās jau cilvēks sēdēt serverī kurā nenotiek vairāk RP un fun situācijas vai lieki eRPot 2 H stundu to pašu operāciju. Protams tas ir labi, jo RP labāks, bet cilvēki to nevēlās. Tas ir žēl, vajadzētu atrast risinājumu tagad lai cilvēkiem parādās atkal RP griba un nākt spelet MPSA. Daži admini nedara savus pienākumus pietiekami labi un bieži nesodija savus spēlētājus. Nu labi, nerunāsim par huiņu vakaros MPSA. Tas ir fun un chill. Uzturos serverī, jo samps vienmēr man ir bijis tuvu sirdij, MPSA mani vienmēr pārsteidz mani, man paliek šeit ļoti daudz atmiņas labas, kopā pavadu labu laiku šajā serverī Neuzturos serverī, jo pagaidām esmu aizņemts, man iet grūtāk un savādāk, kad pārvācos un s;aku mācīties Rīga Ieteikums serverim : RP pasākumi/konkursi vairāk, kaut ko interesantāku serverī. Pārsteigt ar visādiem update vai momentiem tieši iekš serverī. Vairāk izdomāt interesantas RP situācijas un mazāk lietot to /b chatu.
 2. ((Te nav ko citu domāt, pacelsi un palielināsi RP serverī. REKOMENDĀCIJA ))
 3. Ja tu nezini ko runā, labāk vispār neko nesaki. Neko neRPo? Apskaties RP nelegālo sadaļā Balboni family, jēziņ.)) Runājot par pieteikumu un pašu spēlētāju, atbalstu arī tevi, domāju tu un Duncans varētu iet kā kandidāti un par jums nobalsot iekš Domē vai uztaisit visiem 3 prezidentu runas pretī visai Domei, domāju tas būtu daudz RPiskāk nekā vnk ieiet Domē un nobalsot tupa, var pat iet caur 2nd un 3rd character un nobalsot par sevi vai kaut kā tā. Cerams Administrācija izlems kaut ko interestantu starp šiem 3 kandidātiem, visi piesaistija ))
 4. Tā kā tu esi aktīvs serverī un labāks par Tom Martinez būsi, došu rekomendāciju. Dodu REC tikai tāpēc, ka tev bus laba aktivitate, uzvediba un attieksme nav tā labākā ))
 5. Please vairak hentai pazīmē.... xDDD
 6. Es domāju RP iemesls ir labs, tu piekasies pie viņa drauga, tu pārdod savas bumbiņ pistoles, vel pateici, ka lētāk nekā bandās. Cilvēks varēja no tevis nobīties un raidīt uzbrukumu pa tevi. Šajā situācijā biji vairāku cilvēku pūlka kurā tu nevienam vairs nepatiki, jo tu bojāji gaisu un pieminēji bandas. Tev tas kā CS skaitās vel... Edit: Viss bija RP ceļā, tas nekādies nevarēja būt DM.
 7. Principā jau arī ir CS. Pardodot savas bumbiņ pistoles vai ko tu tur darīji, tu darīji to publiskā vietā un pretī visiem mums. SS redzams kā viņu mes ar RP IC runajam, ar RP sitam, kadas 2 vai 3 minutes nebija sekas no viņa, bet beigas baigi labas sekas uzrakstija. Beigas viņam beidzās dzīvības tāpēc nomira. Pēctam ar RP vel noņēmām viņam deagle. Beigās vismaz deagle atdeva. Prieks.
 8. (( Iedošu rekomendāciju, bet to, ko tu man šodien pa PM rakstīji, nebija smuki un labak vairs ta nedari. Tā kā mums līderi vajag, došu zaļo tev. ))
 9. Sveicu tevi bro ! gaidam jaunus update.... Priekā.
 10. Piekrītu tikai par 2.
 11. Spēlētājs Jamu Duck tiks sodīts par termiņu - CS , DM mēģinājums QS nav, jo uz handgun var lietot QS Paldies par sūdzību.
 12. Laba, tāpat patīk atcerēties tādus song. +Rep
 13. (( Jāseko līdzi noteikumiem, ja atsaka, var tikai pēc 2 nedēļām rakstīt pieteikumu. ))
 14. (( Ļoti vajag līderi, nekādas pretenzija pret tevi nav īsti, bet neliels trollis esi. Tomēr rekomendēšu tevi. ))
 15. Es teikšu, ka ir. Kā jau vairāki admini teikuši. Saprastu, ja pēc pirmā šāviena nenoietu, tika raidīti vairāki šāvieni pa Angelo un negāja nost. Protams tā apstāšanās arī bija dīvaina. Domāju varētu tev atstāt banu.