Jump to content

Grafake

Lietotājs
 • Content count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Grafake last won the day on October 17 2018

Grafake had the most liked content!

Community Reputation

136

About Grafake

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

6080 profile views
 1. Atā LVRP !

  1. Show previous comments  14 more
  2. sad but true

   sad but true

   @Alexanderhz, paskatoties dažus video no dažādiem spēlmaņiem, kuri spēlē radmirā, ne visai labs iespaids paliek ;( 

  3. ZERO

   ZERO

   Uz kurieni iesi? lsrp nav cilveku, ir kads cilvekiem bagataks projekts? Šeit laikam nesaies. Vai nu Agnese aizmirsa noņemt admin jail lielumus, vai arī vienkarši cilvekiem labak tomer patik samp el vē hakeri un nesataisītais serveris.

  4. Daveys

   Daveys

   Čapojam? Vajag satikties

 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Jeana_Mabel Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Tito_Collin Termini, kuri tika pārkāpti : MG, RK Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Atradāmies promenādē, sākumā ķērām zivis, tad piebrauca Tito Collin ar savu limozīnu, mēs izlēmām veikt roleplay, kura rezultātā mēs piekāvām Tito un piebeidzām viņa. No viņa tika paņemta nauda, viņs bija dead, jo mēs visi uzbrukām, tika viņš reportots, nezinu kāpēc admini tajā brīdi vispārt neko nedarīja. Vēlāk mēs devāmies uz Kurjera darbu un viņs ar automašīnu Premier mums piebrauc klāt un saka, lai apstājamies, kāda tā ir iespēja, ja viņs tika novākts? Gala rezultāta viņs mūs nošāva, mēs nemaz nepretojāmies, jo sapratām, ka šis spēlētājs nesaport RolePlay. Incidenta laiks: 17:03 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://postimg.cc/gallery/1b2zejrk8/4c8122bc/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Grafake

  (Sūdzība par spēlētāju) 4 likumpārstāvji

  Viss zaibis, viss ar rp, labakais rp ,kas lidz šim ir bijis.
 4. Grafake

  Mara Salvatrucha XIII

  Ir kā ir sanācis, daudzi teiks ka tā vienmēr notiek ar manām frakcijām uz ko es arī peikrītu. Iespējams noprotat, ka es vairs netaisos turpināt šo frakciju, tā arī ir, tiešam zūd vēlme pielietot roleplay, jo nav attiecigi spēlētāji, kuri pielietotu pretēji RP. Paldies biedriem kas bija ar mani, kopā bijām kādi 7 vai 8 . Droši vien šī bija pēdējā frakcija, vismaz šajā komūnā.
 5. Grafake

  SALABOJIET ESOSO FUNKCIJU.

  Protams, ka piekrītu šīs ant-dm zonas pis garīgo tikai.
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: John_Bro Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Akus_PIrad Termini, kuri tika pārkāpti : DM, logoffs pēc tā. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Apraksts Devos uz domi pēc darba, šis kā jau TROLLIS, kas nemāk mainīties ienāk un nošauj, pēc kāveic log off. Ieteiktu banot tādus. Incidenta laiks: 16:52 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://postimg.cc/gallery/268ulye8o/02950e7e/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: John_Bro Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Xavier_Butler Termini, kuri tika pārkāpti : Tiku ielikts jailā par iejaukšanos terra, laigan pielietoju RolePlay un centos vērst visu par labu. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Saņēmu izsaukumu, ka uz konkrēto vietu notiek apšaude, devos uz notikuma vietu, lai vērstu visu par labu, ieraudzīju, ka notiek apšaude, līdz ar to izmantoju ieroci, kuru vērsu pret personu, galu galā likvidēju viņu, vēlāk mani par to ieliek jailā. Incidenta laiks: 11:45 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://postimg.cc/gallery/xca9sowo/4b356f86/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.