Jump to content

24.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Grafake

Lietotājs
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Grafake last won the day on September 15

Grafake had the most liked content!

Community Reputation

44 Excellent

About Grafake

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

4849 profile views
 1. Ļoti kvalitatīvi un apdomāti, redzams, ka ir ieguldīts laiks šajā visā, noteikti vajag šo ieviest.
 2. Grafake

  San Fierro - Mapping.

  Downtown Garage Mapping
 3. Grafake

  San Fierro - Mapping.

  Doherty Factory Mapping
 4. Grafake

  San Fierro - Mapping.

  Būvplacis Garcia rajonā.
 5. Grafake

  San Fierro - Mapping.

  Ocean Flats Mapping
 6. Grafake

  San Fierro - Mapping.

  Tuneļi Queen rajonā !
 7. Hey! Šeit es Grafake, dažiem zināms kā Vitax/BRO/SnuLL , vēlējos izveidot topic, kur tiks veikti gan nelieli, gan lielāki mapping, kas iespējams uzlabos skatu priekš San Fierro. Pie datora es pavadu diezgan maz laika, taču pa reizei atrodu laiku, lai varētu uzmappot kaut ko priekš servera, pašam man to patīk darīt, tāpēc nolēmu ar jums padalīties. Uzreiz saku būs dienas, kad pie datora nevarēšu pavadīt tik daudz laika un būs dienas, kad varēšu vairāk pacensties un pievērsties nopietnāk mappingošanai. Vēlos patiesi serveri papildināt ar dažnedažādiem mappingiem, kas padarīs serveri unikālāku ar vizuālo izskatu.
 8. Grafake

  [INT MAP] Small Interior mapping

  Tu pa visiem Latvijas roleplay projektiem savu sūdaino mapping mētāsi? Ir jau redzēts citos komūnos, pietiek jau ar vienu projektu, kurā parādi savu "dižo paveikumu".
 9. Grafake

  RP Pērles.

  Nu ko ir pienācis otrais piegājiens RP pērlēm. Udens aparāts ( Uldis ) jeb Ulda armija. @[email protected]@[email protected]ļ[email protected]@kassels @Neon Braukšanas skola. Jabaidās no šādiem! @[email protected]@[email protected] Down We Go Nedaudz pabraukājāmies! @[email protected]@[email protected]ϟ●♚-ƜαƖƖє-♚●ϟ Zemestrīce! Nu ir jāslēpjas! @[email protected]@[email protected]@[email protected]@Kaliforņ[email protected]@Semenov❤@ϟ●♚-ƜαƖƖє-♚●ϟ Kad paziņoja, ka datubāze ir pazudusi, tad es ar @LIAR izdomājām nedaudz izklaidēties. Te es ar @Alpins nedaudz palidinājāmies. Elegy salidojums.
 10. Grafake

  RP Pērles.

  Nu ticiet man, man ir bijuši daudz piedzīvojumi šajā serverī. Šeit būs neliels apkopojums par dažādiem atgadījumiem. @Famous latvian samper Mafbizz laikā ar podiņu brauc un ļoti īpašu, jo viņam ir TUNING ( Diski ) Būvējamies uz augšu, ļoti netraucēti virs udens. @Alfredo @YuntioR @Alpins @OliversBaltaMercite Mums bija ļoti jautri, pareizi? ( Tas nekas, ka WH. Es vairs hakus nelietoju ! ) @stuart. @Alexander @LIAR @Alpins Chillojam ar čomiem mafbizz laikā. ( Pohren par WH ) @[email protected]@[email protected] @ Walle ( Alisher ) Krievu midzenis ! @Alexander @ Walle Pogos Family ierodas Red County un sadod razbainiekiem pa galvu! @[email protected]@[email protected]@ Walle @busshmasteR. Kad pateica, ka datubāze ir padirsusies ! Nolēmu pabraukāties ar tanku! Jautrība ar lielajiem un mistēriskajiem cepumiem. @[email protected]@[email protected] Būtu bijuši vēl ļoti daudz Screenshot'i , taču es nesen iztīriju visu datoru un visi attēli tika dzēsti, piedodiet man !
 11. Grafake

  Manas domas par 0.3DL

  Es pilnībā piekritīšu par šo ideju. Spēlētāju skaits pēdējās dienas patiesi ir krities dēļ cita blakus projekta, tāpēc es domāju noteikti šo ieteikumu vajadzētu ralizēt un parcelties uz Angel Pine + 0.3DL versija, kas dos klāt dažādas funkcijas. Angel Pine ir samērā maza pilsētiņa, taču tā ir perfekta priekš šī projekta spēlētāju skaita. Protams tur daudz kas būtu japamaina ar mapping un tā, bet es domāju, ka ar laiku visu varētu paveikt, tas ir tikai laika jautājums. Angel Pine pilsētā tomēr ir viss nepieciešamais: Police Department, Mediķu dispečers, treileru parks, netālu ir gateris, kurā varētu kaut vai būt kāds jauns darbs. Tālbraucējus varētu netālu uztaisīt - tur kur ir ogļu iekraušana SF ( Blakus Chilliad ). Angel Pine ir izcilākais variants, kas šobrīd var būt un es domāju daudzi man arī piekritīs tam. Varētu patiesi ievietot serverī atbilstošus "Skinus" ( Teiksim lauku ļaužu skinus pievienot ) un daudzus citus.
 12. Grafake

  PĀRCELŠANĀS?

  Nobalsoju par San Fierro, bet principā vēlētos ,lai viss notiek Bay Area, tas sevī iekļauj Bay Side, San Fierro, Angel Pine. Nobalsoju par to, jo tur nekad īsti nav pa lielam tā RPot's un neesmu daudz serverus sastapis, kuros galvenā vieta ir San Fierro. Es domāju, ka tas būtu kaut kas jauns un ekskluzīvs. Es pats vairāk protams uzturēšos Angel Pine un ceru, ka tur arī parādīsies kāda aktivitāte no spēlētāju puses.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.