Barsjiks!!!

Lietotājs
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Barsjiks!!!

 • Rank
  Newbie
 1. ziemas brīvlaiks.. vislaik naudu krāju.. nopirku māju, garāžu, un tagad banšiju.. nedaudz pietrūka, un aizvakar nopirku.. tagad vispār normāli zipāt varēšu tikai vasaras brīvlaikā pēc jāņiem..
 2. Aizej un pastrādā, kad tev nav īpaši daudz laika lai spēletu nonstop, pamatskolniek!!
 3. Labi, bet izmaksāsat arī benzīna izdevumus pilnai bākai..
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Barsjiks!!! Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Mike_Wolferine Iespējamais apraksts par kļūmi: Sāksim ar to, kad ieliku sūdzību par to, kad mans jaunpirktais auto "Banshee" neparādijās pie veikala.. Jūs solijāt, kad būs pēs restarta 5 no rīta vai ātrāk! Tad nu lūk, plkst. 2 naktī (nāk jau plkst. 3 naktī), Tiwa_Helliwell (cerams pareizi, ja ne, tad atvainojos par savu aizmāšību) uztaisija servera RR.. Tad nu gāju iekšā pēc restarta ar cerību, ka mans Banshee tur stāvēs. Ieeju, skatos - NAV!! Ar neapmierinātību izgāju no servera! Plkst. 13:43 - eju serverī ar cerību, ka mans Banshee tur tagad būs.. Aizbraucu, skatos - NAV!! Links uz iepriekšējo sūdzību : Kļūmes noveršanas laiks: -:- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) http://bildites.lv/a/qyrwbend#p9vh85ge Ko tad tagad darīsim?? Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Es ceru, kad tiešām viņš pēc restarta būs!!
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Barsjiks!!! Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Mike_Wolferine Iespējamais apraksts par kļūmi: Nopirku automašīnu "Banshee" par 60 tūkstoši. Izeju no autoveikala uz čekpointu, mašīnas nav. Pat ar komandu /findcars uzrāda, kad man ir Banshee, bet kartē nav!! Pat restartēju serveri, lai pārliecinātos, ka nav kārtējais bugs!! Kļūmes noveršanas laiks: -:- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) http://bildites.lv/images/rprf48t8/98430/thumbnail.png Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.