Jump to content

Rex

Lietotājs
 • Content count

  228
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Rex last won the day on September 19

Rex had the most liked content!

Community Reputation

430

About Rex

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

5809 profile views
 1. Rex

  Robs Uz Armiju!

  Nekļūstot par pilsētas mēru Robs cer, ka iespējams armija ir tas, kas nodrošinās pilsētniekiem mieru. Mediķis , mērs , ģenerālis . Nu kaut kā sudigi izklausās.
 2. Bet noteikumos , tas nav minēts.
 3. Noteikumi to nepiemin, respektīvi tas ir attiecināms uz visiem rakstiem.
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: N/A Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Rex Iespējamais apraksts par kļūmi: Šī kļūme, liek nepamatotous warning pointus forumā. Aizliegts atbildēt rakstos, kuros Jūs neesat iesaistīts. Rakstos var iejaukties vadītāji/aculiecinieki. (ar pierādījumiem) Tātad visos rakstos ,kuros neesmu iesaistīts , es nevaru jaukties ja? update topika, arī var atbildēt tikai autors un viss? Tāda gadījumā. neloģisks noteikums, neloģiski noformulēts. Kļūmes noveršanas laiks: Pēdējās divas dienas *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Rex

  Kaden_Williams

  Ja domāju ka administrācija rīkojas nekorekti un šī persona ir jāsoda par MG termina pārkāpumu uz 30-80. Minūtēm,ko arī darītu,ja būtu viņu vietā.
 6. Rex

  Updates/events

  Kāda jēga no tukšā servera ar funkcijām Vajag taisīt pasākumus u.t.m, lai piesaistītu cilvēkus atrasties serverī.
 7. 2.Lielākās partijas A.S.V. Demokrāti un Republikāņi. Demokrātiskā partija ir kreisi centriska politiskā partija Amerikas Savienotajās Valstīs. Partija tika dibināta 1828. gadā, lai arī oriģinālā partija tika dibināta 1792. gadā. 2004. gadā Demokrātu partijai bija lielākais vēlētāju skaits valstī. Republikāniskā partija ir politiska partija Amerikas Savienotajās Valstīs. Partiju 1854. gadā dibināja pret verdzību noskaņoti aktīvisti un vairāku bijušo partiju grupas. Uzreiz pēc partijas dibināšanas tā kļuva par nopietnu pretinieku tajā laikā valdošajai Demokrātiskajai partijai. Un vēl daudzas citas,kas nav sarakstā.
 8. Pietiek 1.partijas . Jebšu kad tiksiet pie vadības ,izdomājat kurā partijā rpiski esat un tad vadat štatu,pēc partijas interesēm. Jebšu Demokrāti,vai Republikāņi.
 9. Rex

  (Sūdzība par spēlētāju) Vyacheslav Alexeyev

  Nu šis ir gang wars . Te prioritāte nav rp ,bet maffbiz /terras ,tāpēc serverī prioritārāki spēlētāji ir tieši tie gangeri un mafiozi . Jo parasti cilvēki nav tādi atsaldeņi,kas tērēs savu laiku,par kaut kādu teritoriju ieņemšanu.Bet nu vismaz jautri ir ,jā. Ja kameras tur ir uzmaotatas,tad viņas tur ir,ja viņu tur nav,tātad viņu tur nav. Cik es zinu uz MPSA ielām vispār nekur nav kameru. Bet tā ir IC lieta. Sūdzies LSPD ,ja dzīvs vēl IC esi. Ja tevi nošauj,šauj pretī .Šis ir gang wars .Pasauc /f čatā draudzi un ei šaudies,cik tīk. Bet jā CS ,mazliet.
 10. GALVENAIS IEVIEST PARTIJAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ka jus varat reģistrēt jeb kādu parrtiju,piemeram San Andreas Kristīgi Socialistiskā partija Komunistiskā Nacistiskā Pareizticigā partija u.t.m
 11. Rex

  Snapchat

  Labs veids specdienestiem izsekot cilvēkus uz mapes. Nav vairāk jāmeklē koordinātas. Kā iepriekš. Ideja atbalstāma
 12. Rex

  Ierosinājums

  LSFD Kā realitātē LAFD Vajag jā. Rekomendācija
 13. Nu jā tā varētu būt problēma. Labi ka cenšas un kaut ko dara. Kaut arī drīz sapratīs,ka tas ir lieki iztērēts laiks. Bet vismaz cenšas,tāpēc novēlēsim veiksmi. Cerams ka kaut ko postos šajā forumā,savādāk izņemot sūdzību sadaļu,šeit nekā lādzīga nav.
 14. tas viss ir pieejams mta Bet ideja ir laba
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.