Jump to content

Rex

Lietotājs
 • Content count

  180
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Rex last won the day on October 13 2018

Rex had the most liked content!

Community Reputation

398

About Rex

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

5338 profile views
 1. Rex

  Hi.

  Taisiet RPG serveri,nevis rp. Lai spelet jautri,tur pašaudities u.t.t
 2. Rex

  Beigas.

  bija jautri ,jauniesi
 3. Ja es personigi ari izmantoju anti dm sistemu domāju ka vajadzētu ļaut šo anti dm sistēmu izmantot arī pārējiem,ideja ļoti laba.
 4. Rex

  Update 28.10.2018

  ja vajag dauzak updatess
 5. Rex

  Cietums

  Aizveriet ciet šo topiku
 6. Rex

  Manas domas par 0.3DL

  Tikai PRG servera veids palielinās cilvēku skaitu. Sudubedrē ir daudz cilvēku ,jo tur ir RPG pamata serveris,tur nevajag iet uz forumu rakstīt C.V ,vienkarši aizei uz domi un piesakies kur gribi,jeb kurā organizācijā. RPG iekļauj sevī cops and robbers,dm,un mazu daļu no RP. Kā arī mpsa ja vēlas kaut ko tur darīt lai samazina visas cenas,lai visi varētu iegādāties mājas mašinas,kādas tik viņiem tīk. Tikai tā mpsa dabūs cilvēkus,ja no RP pāries uz RPG
 7. Rex

  Manas domas par 0.3DL

  MPSA IR JABŪT RPG SERVERIM KUR DOMĒ PIEŅEM CILVĒKUS UN NO RP NAV JĒGAS,JO NAV JĒGAS MPSA IR JĀBŪT RPG SERVERIM. Karoč ta ka samp elvē ,bet ar nosaukumu RPG un bez pieteikumiem forumā. Uz domi azei piesakies par mentu šauj cilvēkus ,pec tam ei uz bandu šauj cilvēkus un tad ej atkal uz mentiem un šauj atkal cilvēkus. Adminu uzdevums vienkarši pieskatīt lai nav haķeru,no rp nav jēgas,jo lielāka daļa mpsa nenāk rpot bet šaut cilvēkus.
 8. Rex

  [ Ieteikums ] 0.3.DL - Vice City

  Par jo man patīk Self Control dziesmiņa. https://www.youtube.com/watch?v=1nw-V5eEeAk Un gta vice city ir ļoti skaista un forša spēle,kura atgādina bērnību. Labāk ejam https://vc-mp.org/ un lādējam šo multiplayer un spēlējam vice city role play ,tur būs daudz labāk un interesantāk. Vai arī gaidam GTA 6 ,kur visa darbība noteikti notiks Vice City.
 9. MPSA pieradis katastrofizēt savu situāciju,nekā tā pa īstam ir.

  1. Nēģers

   Nēģers

   Es šaubos, ka katastrofizēt ir legit vārds. Dramatizēt mož?

  2. Lund

   Lund

   Sapist līdz galam mož ?

 10. Rex

  PĀRCELŠANĀS?

  Vai nu kāds kaut ko sāks mainīt,vai arī būs 0 cilvēki,kā vienmēr. Latvieši pieraduši katastrofizēt savu situāciju,nekā tā pa tiešām ir.
 11. Rex

  PĀRCELŠANĀS?

  Domāju ka varbūt palīdzēs,šajā situācijā.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.