Jump to content

Los Santos Roleplay 0.3.7 - Atvērts

Big Update 18.08.2019

Rex

Lietotājs
 • Content count

  201
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Rex last won the day on July 27

Rex had the most liked content!

Community Reputation

417

About Rex

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

5539 profile views
 1. Rex

  SAMP Versija.

  Ejam varbūt 0.2.2 2007.gada samp versijā spēlēt? Žēl ka priekš samp nākošā versija, kas izies ,būs pēdējā. Jo tur teorētiski neko nevarēs jaunu pielikt klāt. Tīri tehniski.
 2. Es jau domāju ka būs jabalso uz kuru vietu atkal pārcelsimies. Bet es par otro tautas kandidātu..
 3. Rekomendācija. Šaut māki, pacelsi un lai veicas. Nav ko tur īsti čakarēties, tāpat te nav nekāds lielais RP serveris. Lai veicas gang wars.
 4. Ja un gangiem jādod tie mazie sparrow helikopteri ar County rifle. Jatļauj lizt uz jumtiem arī.
 5. Vajag terram noņemt laika limitu, lai ir interesanti un var spamot visu laiku. Lai jau cilvēki pašaudās.
 6. Rex

  Terras uz kilu daudzumu.

  Ja ideja ir super!!! Tas būtu ļoti produktīvi!!! Rekomendācija!!!!? Visos lielajos terru serveros, sen šis vis ir. Tikai tur terras ir 200 uz 200 , bet nu ideja tā pati.
 7. Rex

  Car respawn

  Vienozīmīgi par!
 8. Rex

  ierosinu

  /status man ir m4 Pisas projām. Var ierosināt tādu lietu darīt, ieteikuma skripta vietā.
 9. Rex

  voice chat

  Piekritu jusu teiktajam,bet tur ir gaumes un pieradumu jautajums. Kadam patik discord,kadam ts3 . Kaut ari abas ir labas programmas .
 10. Rex

  Ban edition lol

  Labi gta izskatās..
 11. Ja pameklēt īstos Ghetto tasherus , kāda Arizona serverī, vai diamond, var salasīt. Nav problēma, daudzi Latvieši tur spēlē. Kā arī piekrītu tavam teiktajam. Par RP, šis ir gang wars, tāpēc pajāt uz to RP. Vismaz bandām .. Domāju ka būsi labs līderis un rekomendācija. Panemsiet visu Ls , būs + respect un veiksmi!
 12. Būtu šis MTA projekts, ar šo nebūtu problēmas.. Par tēmu - /mdb eksistē un pagaidām domāju,ka tur nav ko mainīt. Lai ir kāds tas ir, būs ok. Ir svarīgākas lietas , ne tikai PD funkciju pilnveidošana. ( Kas to būtu domājis Ir vēl daudz frakciju,kuras ir jāpilnveido,lai tajās ietu spēlētāji. Piemēram LSGD un AUA..
 13. Rex

  Servera vides uzlabojumi

  A.S.V ieroči nav katram otrajam. Tas ir mīts. Protams ka ieroču pieejamība ir ,bet ieroči ir iedalāmi divos tipos - LEGĀLIE IEROČI UN NELEGĀLIE. Legālie ieroči Iegūti veikalos,nopirkti ar speciālu ieroču licenci. / Respektīvi šos ieročus iedzīvotāji pielietos , testa nolūkos savā rančo ,vai aizsardzības gadījumos,ja mājā iebrūk kāds ar nelegālo ieroci. Nelegālie ieroči ( iemsls kāpēc iedzīvotājiem ir ieroču pieejamība,jeb iespēja iegādāties legālos ieročus. ) Šie ieroči ir pieejami nelegālajos veikalos,vai vietās,kur tie tiek izplatīti. Nereti šie ieroči ir kopijas. Respektīvi ieroči var nedarboties un pēc dažiem šaviņiem sabrukt rokās,kas nereti notiek. Par apšaudēm A.S.V Apšaudes parasti uzsāk trakie iedzīvotāji,jo līdz nesenam laikam trako nami A.S.V bija slēgti. Tāpēc daudzi trakie ,narkomāni atradās uz ielām un veica noziegumus. Šobrīd tā ir problēma,bet nav aktuāla. Kā arī bandas. Bandas neuzbruks policijai,vienīgi retos gadījumos,ar mērķi izdzīvot. Ja kāda banda uzbrūk policijai,tas nozīmē ka ir sācies karš un ticiet man pa pāris dienām , šī banda tiks iznīcināta. Ja to vēlēsies varas iestādes. Tāpēc parasti,ja notiek apšaudes un ir nošauts policists,tajā kvartālā ierodas daudz policistu , izreido mājas ,ja ir nepieciešamība. Parasti policistu slepkavas ilgi nedzīvo,nereti tiek nogalināti cietumos. Tāpēc bandām un mafijām nav izdevīgi iesaistīties konflikta ar policiju,tā teikt viņi mēģina sadzīvot,lai izdzīvotu. Noziegumus A.S.V pastrādā afro amerikāņi un meksikāņi,tikai retos gadījumos baltie iedzīvotāji. [ Pēc pētījumiem un datiem. ] Kopumā par ieroču pieejamību. Tā ir laba lieta,valsts saprot,ka protestu gadījumos,valsts valdība var mainīties un vai tikt gāzta,tāpēc A.S.V dzīves līmenis ir salīdzinoši labs un apšaudes,tas ir retums. Kā arī iemesls,kāpēc A.S.V neviena cita valsts nevar ieņemt,jebšu pat ja kritīs armija,pastāvēs iedzīvotāji ar ieročiem,kas aizstāvēs savas bijušas valsts intereses un mēģinās to atjaunot. Bet protams ,.ja vēlaties ASV bez ieročiem, dodaties uz Kanādu. Runājot par MPSA ,šī ir spēle,tāpēc domājat paši,pēc manām domām ieroči ir veids kā cilvēki izklaidējas,ieiet pašaudīties terras. [ jo mpsa lielākoties ir gang wars serveris ] Veiksmi!
 14. Rex

  Servera vides uzlabojumi

  Viss augstāk minētais ir pieejams MTA ,man liekās visos PD . Bet MPSA es domāju ,tas nenāktu par skādi. Ieteikumi ir visai lādzīgi un pa lietai. Bet runājot par ieroču izplatību serverī,atceraties ka šis ir daļēji arī Gang Wars,tāpēc ieroči būs vienmēr. @Legasov DUTY spota vietā ģērbtuvē pamēģini izmantot šo komandu.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.