Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.

darkijs ♡

Lietotājs
 • Content count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

2 Followers

About darkijs ♡

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

674 profile views
 1. darkijs ♡

  komediju vs sausmenes fani

  Šausmenes ir kā komēdija, tāpēc šausmenes.
 2. darkijs ♡

  Audi vs BMW fani

  both, lul.
 3. darkijs ♡

  (Sūdzība par spēlētāju) John_Bend

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Darkijs ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: John_Bend Termini, kuri tika pārkāpti: C-bug. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos: Braucam uz terru, persona vislaik, nepārtraukti taisija c-bug un administratori kā vienmēr neko neredz. Incidenta laiks: 18:40 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:)
 4. darkijs ♡

  (Unban/Server) Darkijs

  Veidoju ban apelāciju, jo bez manis grove street nevar izdzīvot. Rekur būs arī videoklips, kur var redzēt, ka viens no biedriem c-bugo, nav nekas daudz, bet bija momenti, kur ļoti, bet neuzfilmēju vārdu. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Darkijs ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts: Sākšu ar to, ka vagosi šodien 4 līdz 5 terras c-bugoja un mēs rakstijām ./report, bet ko mēs saņēmām pretī? Ignore. Tad sākas vēlviena terra un es ar izdomāju paspēlēties ar c-bug un uzreiz saņēmu 1 dienas banu. Augšā videoklipā jaunietis pat banu par šodienu nav saņēmis, tad varbūt tagad ir laiks to izdarīt? Incidenta laiks: Nezinu. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:)
 5. Atdošu savu balsi ig brālim. Veiksmi pārejiem!
 6. darkijs ♡

  Andre uz Florencia 18

  Tu laikam pat pieteikumu nelasiji, rekur jaunietis ir uzrakstijis, ka neiet sreen. Par tēmu. Aktivitāte ir manāma serverī, bandām līderi ir ļoti nepieciešami, cerēšu, ka būsi aktīvs un būsi labs pretinieks visām bandām. Rekomendācija!
 7. darkijs ♡

  Administrācija

  Protams, ka labākie administratori manās acīs ir Linards, Vladimirs, alpins un rebudijs. Pārējos vēl +/- nezinu.
 8. darkijs ♡

  [Los Santos News] Uva_Stifler

  Vislaik centies tikt par līderi un vienmēr atsaka, vajadzētu dot iespēju jaunietim. Aktīvs serverī ir, ļoti sakarīgs. Pieteikums skaisti noformēts. Roleplays nesastāv vienkārši no ./do ./me ./do. Rekomendācija!
 9. darkijs ♡

  (Sūdzība par spēlētāju) Vārds_Uzvārds

  Mums ir iespēja spamot kādu, mēs speciāli gaidam, lai ballasi ienāk online un varētu viņus iespamot. Tad nu mēs aizbraucam kaut kur, tad ienāk uzreiz ballas, iespamo mūs. Kad parādās 60 sekundes un viņš nomirst uzreiz uzraksta ./q. Mēs vēlamies viņus iespamot, bet vairs nevar, jo nav neviena online no ballasiem.
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Darkijs ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Bloka_Shawn Termini, kuri tika pārkāpti: Nedod mums iespamot. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos: Ballas biedrs ''Bloka_Shawn'' gandrīz jau visu dienu ienāk ātri, un iespamo mūs. Mēs karojam, kā 60 sekundēs Bloka nomirst, viņš uzreiz ./q, jo nevēlas iedod mums spamu. Tas ir normāli? Cerēšu, ka tiks izteikts brīdinājums ballas līderim un mums 1-2 zonas tiks iedotas par to, ka viņš jau 3-5x šo šodien jau izdarija. @Baby Incidenta laiks: 21:13 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:)
 11. darkijs ♡

  (Sūdzība par spēlētāju) Paul_Howard

  Es neesmu tik low, lai izmantotu kaut kādu aimbot + esmu kādreiz izmantojis skinaim un neko jaunu neparādiji. Šo jaunieti newarno, izsaka savas domas. Bez liekiem postiem jaunieši, tie kas vēl posto, dodiet 2 warning point un miers.
 12. darkijs ♡

  (Sūdzība par spēlētāju) Paul_Howard

  Var redzēt, ka nezini, kas ir ''skin aims''.
 13. darkijs ♡

  (Sūdzība par spēlētāju) Paul_Howard

  A man q, kāpēc es tagad visas terras filmēju? Apsties manas sūdzības un tad runā.
 14. darkijs ♡

  (Sūdzība par spēlētāju) Paul_Howard

  paldies jaunieši!
 15. darkijs ♡

  (Sūdzība par spēlētāju) Paul_Howard

  šo aimu sauc: labā roka.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.