Jackson

Lietotājs
 • Content count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jackson last won the day on January 14

Jackson had the most liked content!

Community Reputation

48 Excellent

2 Followers

About Jackson

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  03/26/93
 1. Informācija, uz kuru tiks uzlikts liegums: Jackson Lai tiktu izskatīts aizliegums, nepieciešams divi ekrānšāvieni. Viena spēle, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešamas Incidenta apraksta minēt kādam ir interneta piedāvātājs. -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------------------ Informācija par esošo situāciju: Tajā laikā vispār es biju hood mani nošāva terras laikā! Incidenta apraksts: Tur nav skaidri redzams mans niks!! Iemet skrīnu ka tas esmu es!! Tik pat labi tas varēja būt jebkurš no manas bandas!! Incidenta laiks: Vid * Pielikums - Ekrānšāviņš nav Servera, Kura redzams, KA TIKA uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera :https://failiem.lv/u/mkyt335w Ieejas Ekrānšāviņš : Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī forumā pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Metat kaut kādas low sūdzības Wtf
 3. Ja būtu godmode viņš nevarētu paspēt izslēgt viņu jo visu laiku šāva par jums
 4. Tie bļe hp bugi! Kā tad tu viņu novāci?
 5. Nu labi tak vienalga!
 6. A nja, bet tad pateiktu nevis acerēšos bet pastīšos!
 7. Pasties IG - /Main-tela statistika lol
 8. Joe_Mike 12 805301
 9. Nākamreiz ieslēdz hitsound nevis liec savas tizlās dziesmas!
 10. Tu esi stulbs vai kā? Es tev saku ar 2 mašīnām
 11. Nu kāds repair hax? Bandai ir 2 sabres pirmajā bildē bija viens cilvēks un otrajā bija pavisam cits pirmajā bija tofiks un otrajā Joe ar raul un vid var redzēt kad mašīnu sašāvāt viņa palika kūpot! Stāvošais mož arī bija!
 12. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Jackson Veidojot sūdzību, jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no jums, tad arī jūs tiks sodīts. -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------------------ Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Joe_Mike Iespējamais apraksts par kļūmi: Gribēju pieņemt savu paneli atpakaļ, bija kaut kas nobugojies un viņš bija izmests, taču kad gribēju pieņemt nevarēja! Kļūmes novērošanas laiks: Vid var redzēt * Pielikums - Ekrānšāviņš nav Servera, Kura iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī forumā pielikumā, nav obligāts URL.
 13. Joe_Mike 26
 14. wtf? To nevar izņemt un pat ja varētu hah jāņem?