Jump to content

Jackson

Lietotājs
 • Content count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Jackson last won the day on August 8 2018

Jackson had the most liked content!

Community Reputation

29

5 Followers

About Jackson

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  12/24/93

Recent Profile Visitors

1207 profile views
 1. Jackson

  ADMINISTRĀCIJAS NOVĒRTĒŠANA

  Labākais noteikti ir Vladimirs ! Vienmēr ka vajag palīdzību viņš ir vienīgais kas atsaucas, pat ja ir 4 admini online ! Pie aptaujas kurš sliktākais es ieliku neviens nav viedokļa, jo visi admini savu darbu pilda labi ! Šī ir laba administrācījas komanda !
 2. Jackson

  Offline spams

  Vnk atpisies !
 3. Jackson

  Offline spams

  Ko tu vari dirsties visu laiku? Patiesība acīs grauž?
 4. Jackson

  Offline spams

  Laiks iegut daudz zonu? Jūs to teritoriju ieņēmāt ilgā laika posmā, jo dienā uz dažām terrām nācāt! Un tu vakaros nēej ārā jo pārāk mazs vai bail no tumsas?
 5. Jackson

  Offline spams

  Vajag offline spamošanu! Tad uzreiz cilvēki parādas uz terrām ! A ja online, tad vispār var pakarot tikkai 3 reizes dienā ! Tas bija ka Nico bija līders! Visas bandas ir aktīvas kuras mēs nevarējām spamot, jo bijām aplenkti ar RG! Starpcitu piekrītu Agnesei, tev neviens neliek sēdēt un spamot, citi vnk to grib darīt! Un tpc arī viņi nav noliferi uzreiz, viņi vnk pasēž iespamo iziet ārā to stundu un pēc 22:00 viņi mauc ārā ar draugiem !
 6. Jackson

  ip kods

  Tas kods ir drošībai, kāds cilvēks uzzinās vai kaut vai uzminēs tavu paroli tiks iekšā apzags tevi, bet ja ir ip kods e- pastu viņš nezinās, ja vien pats tu nedosi! Es domāju, lai atstāj to kodu!
 7. Jackson

  Terru spam sistema

  Tā tiešām ir, mēs esam aplenkti ar RG un viņi pat vairāk kā divas stundas nav nākuši on! Šodien vispār uz terru atnāk un iziet uz 3-4 stundām! Atbalstu šo ieteikumu!
 8. Jackson

  (Bug) 24/7 veikals

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Jackson Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Manuel_Howan Iespējamais apraksts par kļūmi: Ieeju veikaliņā gribu nopirkt joint narkām, bet nevar ! Tad tpt pamēģināju kaut ko citu nopirkt, šājā situācijā uguņošanas paku ! Pērku uguņošanas paku nopērkas joint un pērku joint vispār nekā nav Kļūmes noveršanas laiks: vid *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Manu prāt vajadzētu uzlikt, ka izvēlas laiku un slotu, tā ka savesto rūdu nedala uz 2 vai 3 organizācijām, jo citi speciāli tā pelna rūdu un speciāli pērk slotus!
 10. Jackson

  Čau.

  Hello!
 11. Jackson

  Versija

  Man personīgi nelago, bet cik esmu dzirdējis daudziem lagojot! Bet nu lai jau tā būtu ka tā ir PC vaina, bet man liekas tpt labāka būtu 0.3.7 versīja! Bet to lai agnese izdomā vai mainīt, vai nē!
 12. Jackson

  Versija

  Tas ka tev nelago tas nenozīmē ka citiem nelago!
 13. Jackson

  Versija

  Jā piekritu, bet tas bija lai nehakotu un es nebiju spēlējis uz šīs versījas tāpēc domāju ka būs labāk
 14. Jackson

  Versija

  Manu prāt vajag mainīt atpakaļ versiju uz 0.3.7, jo daudziem čakarējas laiks, spēle iefrīzo uz 2-3 sec un dēļ tā daudzus kiko anticheat, es domāju tad arī būtu vairāk spēlētāju, jo daudzi aizmauca prom dēļ versijas!!!
 15. Jackson

  [idea] Izņemt, ka ar riteņiem var lēkāt?

  wtf? To nevar izņemt un pat ja varētu hah jāņem?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.