Jackson

Lietotājs
 • Content count

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Jackson last won the day on January 28

Jackson had the most liked content!

Community Reputation

146 Excellent

2 Followers

About Jackson

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  03/26/93

Recent Profile Visitors

604 profile views
 1. 16 Jacob_Drake
 2. Nē es vnk saku nejau tev kaut ko diršu!
 3. Tev pašam tur ooc, kad tu saki pisies ar!
 4. Jā!!!!!
 5. Paši vainīgi ka nenākat karot! Un tpt netiks traucētas
 6. Mēs jau arī šo runājām ka tiks atdot a šim patīk dirsties! Labi TC
 7. Nezinu vai pēkšņi riffas interesē, bet galvu toč atsitis! Nē es zinu kas viņam ir vnk iepriekšējā topikā sadirsāmies un tgt mēģinās iegāst mani, kaut vai šī problēma jau ir novērsta
 8. Mēs ar Lamar_Cross, jau runājām par šo!
 9. Savukārt es lēkāju pa viņa mašīnu pēc tam. A ko viņš tad man ceļu traucēja?
 10. Jeball vnk! Tāds ic iemesls, iznāku no picērijas novāca mani, iznāku no slimnīcas, novāca mani un beigās arī terru izpisa knapi paspēju! Nebūtu anastasīja iebākusi viņš nebūtu mani pat terrā ielaidis, viņš vnk nomīza un izgāja off!
 11. Man personīgi nelago, bet cik esmu dzirdējis daudziem lagojot! Bet nu lai jau tā būtu ka tā ir PC vaina, bet man liekas tpt labāka būtu 0.3.7 versīja! Bet to lai agnese izdomā vai mainīt, vai nē!
 12. Tas ka tev nelago tas nenozīmē ka citiem nelago!
 13. Informācija par spēlētāju, kas iesniedz sūdzību: Jackson Veidojot sūdzību, jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no jums, tad arī jūs tiks sodīts. -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------------------ Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Linards_Kāpurķēde Termini, kuri tika pārkāpti: DM un Hax Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Braucu no montgomery uz los santos un vnk sāk triekties manī un beigās novāc mani! Nezinu vai tas ir hax, bet es domāju ka tā mašīnu pastumt nevar kā viņš to darīja! Katrā ziņā dm Incidenta laiks: vid * Pielikums - Ekrānšāviņš nav Servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī forumā pielikumā, nav obligāts URL.
 14. Jā piekritu, bet tas bija lai nehakotu un es nebiju spēlējis uz šīs versījas tāpēc domāju ka būs labāk
 15. Manu prāt vajag mainīt atpakaļ versiju uz 0.3.7, jo daudziem čakarējas laiks, spēle iefrīzo uz 2-3 sec un dēļ tā daudzus kiko anticheat, es domāju tad arī būtu vairāk spēlētāju, jo daudzi aizmauca prom dēļ versijas!!!