Jump to content

Hype

Lietotājs
 • Saturu skaits

  103
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  1

Hype pēdējo reizi laimēja 8 Augustā 2018

Hype bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

31

5 sekotāji

Par Hype

 • Rangs
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  03/26/02
 • Kontaktinformācija
  DC - Hype#6200

Nesenie profila apmeklētāji

1953 profila skatījumi
 1. Hype

  Parādi savu desktop.

  https://imgur.com/gallery/BTSo11z
 2. Hype

  Par +C

  Neatbalstu!! Nevajag neko tādu atļaut... Jāmāk šaut bez C-BUG un C-ROLL. Pat ja atļaus... Tie kuri nemācēs, tie čīkstēs.. Tpc nav prikola..
 3. Hype

  Stacija

  Esmu par basic staciju.. Nav īpašas jēgas no citas stacijas!
 4. Hype

  Bankai iedot auto

  Šis nav ieteikums! Dari tā:
 5. Hype

  POTW #1 – Balsošana.

  Balsi dodu ceturtajam! Nedaudz detalizētāk sataisīts.
 6. Tāpēc serveris jānoved līdz pilnīgai 0 RP? Es tā neuzskatu! Ja ir daudz lietas, kas neatgādina RP, tad nevajag pārējo uztaisīt tādu! Šaubos! Bet ja tu tā domā, tad labi! Labi @Baby izskatīs un tad redzēs. Nepārvēršam šo topiku čatā
 7. Nu jā un ja tas tiek parādīts vienu reizi čatboksā - ar to pietiek.. Ja spēlētāji paši neskatās un neatceras, tā ir viņu vaina Un ar tiem mappingiem arī nevajag pārsteigties. Ir lietas, kas ir svarīgākas un ko var taisīt.
 8. Neatbalstu! Pietiktu, ja uzliktu reģistrējoties ka tāda /help komanda pastāv (kur viss ir redzams), visi zinās kur skatīties vajadzības gadījumā; 50/50, īstenībā nezinu vai vajag. Tpt reti kad tur kāds patusējas, pēc manām domām, cik es esmu novērojis. Domāju ka neviens nepievērš uzmanību interjeram. Tā vietā kaut ko jēdzīgāku var paspēt izdarīt; Atbalstu; Tas pats, kas trešajā! Uz tādiem klubiem retu kad kāds staigā jau tagad, ja cena būs kosmiska, tad vsp neviens neies; Update lkm nelasi. Bet Agnese uzliki šo, lai būtu jēga no tiesībām, jo policija nav uzdevumu augstumos; Atbalstu, bet policija pārāk neaktīva; Nezinu, neesmu vēl pircis mēbeles; Nezinu, bet man private car ir pus sekunde un rent car 4 sekundes; Kārtējo reizi dzirdu ka esat nepacietīgi par tām sekundēma! Neatbalstu!; Neatbalstu! RP serveris nav domāts kā ienāc, tā ej karot mafijās... Tad jāiet uz DM serveriem;
 9. Hype

  Signi un avatāri par brīvu.

  Signature/avatārs: Abi Bilde, vai tēma: Smoke Teksts, ko vēlies uz bildes(vai nevēlies): SCRIPTER HYPE Speciāli efekti, vēlmes: Paļaujos uz tevi, izdomā kko labu
 10. Hype

  Bruņuvestes!?

  Arī fakts.. Tad var darīt kā @Andrew. teica, arī variants!
 11. Hype

  Bruņuvestes!?

  Uzlikt vnk funkciju, ka terrās un mafbizos serveris vestes neļauj izmantot! Kā beidzas, tā atkal ļauj... Un viss
 12. Hype

  Administrācija

  Vajag jaunus adminus! Balsoju par Linci pinci
 13. Čau visi MPSA spēlētāji! Vēlējos ieteikt īres transportiem šādu lietu, ka tos nevar noīrēt pa naudu, bet par katru kilometru automātiski norauj 10 eiro nost. Es domāju tas būtu erpiskāk, jo R.L arī ka tu noīrē transportu, tad nevaru braukāt visu mūžu. Protams ja šo ir vsp iespējams uzlikt.
 14. Hype

  Servera organizācijas

  Armija ++, bet manuprāt vairāk organizācīju nevajag! Piekrītu arī par funkcionalitāti, derētu pievienot vairāk funkciju organizācījām!
 15. Hype

  ADMINISTRĀCIJAS NOVĒRTĒŠANA

  Labākais noteikti ir Vladimirs ! Vienmēr ka vajag palīdzību viņš ir vienīgais kas atsaucas, pat ja ir 4 admini online ! Pie aptaujas kurš sliktākais es ieliku neviens nav viedokļa, jo visi admini savu darbu pilda labi ! Šī ir laba administrācījas komanda !
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.