Steeevs.

Lietotājs
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Steeevs.

 • Rank
  Member
 1. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Valsts organizācijā: ((Steve_Carter)) Steve Carter Red County 09.01.2018 21;50 Iesniegums Labvakar. Šeit Stīvs Kārters, kandidāts uz kompānijas "Atkritumi un apstrāde" vadītāja krēslu. Esmu iegādājies lietotu atkritumu automašīnu, un uzskatu ka šī nolaistā kompānija ir pelnijusi jaunu elpu. Esmu iedvesmas pilns uzākt pārstrādes darbus jau šodien, jo staigājot pa pilsētu ielām ir pārbāzti atkritumu konteineri, pa ielām mētājas pudeles, papīri, picu kastes. Uzskatu ka būšu spējīgs savākt spēcīgu kolektīvu, ar strādīgiem cilvēkiem lai SanAndreas padarīto par tīrāko vietu, ko cilvēki zin. (Ja nepieciešams) Pielikums: URL (ikona:) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Steve Carter Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Stīvs ir dzimis Jamaikā, Ewarton pilsētā, kā viens no diviem dēliem ģimenē.Vecāki bija stabili situēti, abiem bija stabils darbs, un Stīva bērnība pagāja kā vienkāršam zēnam. Viņa vecāki bija ļoti pret marihuānu, kas bija itin visur ap Stīvu, bet viņš ietekmējās no vecākiem un līdz šodienai ne reizi nav lietojis narkotikas. Diemžēl savādāk notiek ar viņa vecāko brāli Thiago, kurš Los Santos ielās ir gangsters, tirgo narkotikas, un nogalina cilvēkus. 19 gadu vecumā Stīvs ir pārvācies uz dzīvi San Andreas labākas dzīves meklējumos, bet patveras pie brāļa. Lai arī kā Stīvs pretotos, diemžēl viņš tiek ierauts nelegālajās aprindās. Stīvs bija ieroču kurjers vietēja Florencia bandā. Ļoti cenšoties Stīvs atbrīvojas no grupējums un atrod darbu Kazino "Starfish", kas joprojām ir viņa darba vieta. Nu Stīvs ir izdomājis atvērt biznesu, un atradis savu lauciņu atkritumu pārstrādē. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos:Pirmā atkritumu auto iegāde pie pārstrādes rūpnīcas. Darbības laiks: 22;00 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL (ikona:) http://prntscr.com/hy7cbz http://prntscr.com/hy7chp http://prntscr.com/hy7cn9 http://prntscr.com/hy7ct5 http://prntscr.com/hy7cyj http://prntscr.com/hy7d3f http://prntscr.com/hy7dph http://prntscr.com/hy7dwm Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Piebilstu ka EUNE Lol username: Alcoholic Thresh Kādu gamemode gribi spēlēt: VIenalga Gadi: 18
 3. 1)Tur pēctam to mehu arī sašāva. Kapēc atbrauca mehs? Jo sašāva manu mašīnu. Kurš? Tieši šis cilvēks. http://prntscr.com/hy6oq4 2)Serverī viens admins, ko viņš dara? Ākstas- http://prntscr.com/hy6p9n http://prntscr.com/hy6pnu Domāju ka tādam derētu administratora krēslu pamest. Bijām abi iebugojušies autoveikalā. Vai viņš man palīdzēja? Nē, reportus ignorēja līdz es beidzot nomiru.
 4. Jā, piedzīvoju to pašu, nezinu kas par problēmu.
 5. Steve_Carter 1 07.01.2018
 6. Steve Carter lvl 0 06.01.2018
 7. Abus jā, /skate 2 vajaga
 8. Un vietā kur kādreiz bija LS autoveikals derētu īrējamie auto, jo pat ir gadijies no LS stacijas skriet uz RC, ļoti piekrītu ieteikumam.
 9. Sobeits Gta SA vai GTA V?
 10. Paldies, super! Palīdzēja.
 11. Darīts vairākkārt, nepalīdz..
 12. Nesaprotu kā labot, pārinstalēju gta pat - https://prnt.sc/hppxre
 13. Pestītājs ir labs, pārējais gan tāds 50/50.
 14. Piebildīšu te ka zog terras, lai nav jauns posts jātaisa. http://prntscr.com/horrav https://prnt.sc/horriy
 15. Cocaine is considered an illegal hard-drug. Possession, production and trade are not allowed as stated in the Opium Law of 1928. Although technically illegal, possession of less than half a gram usually goes unpunished.[8][9] Rekur tev ir Amsterdama. Izlasi ieboldeto. Mazak par pusgramu lielakoties iziet bez soda. Ko tas varetu nozimet? Vins ir teoretiski nelegals, bet kas ir praktiski ?