21 Tasvaldis

Lietotājs
 • Content count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

206

5 Followers

About 21 Tasvaldis

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday February 12

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  James Klon
 • Tēla gadi
  21
 • Vārds, Uzvārds
  Tasvaldis Lampina
 • Tēla gadi
  43

Publiskā Informācija

 • Kontaktinformācija
  skype - haralldo2

Recent Profile Visitors

594 profile views
 1. Man te nevajag nekadu ts sarunato atbildi uz sudzibu.
 2. Saproties, ka TUR NEBIJA NEKADS CS, JO MAN SVARIGI BIJA AIZSARGAT DRAUGU. Kas tad mani aizturetu vel? Menti? Menti nevar, nav ieks linijas
 3. Informācija par administratoru, kurš iesniedz sūdzību: Anatoliks Kuznecovs aka DUO Informācija par adminitratoru, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Anatoliks Kuznecovs Termins, kurš tika pārkāpts: iemeta mani nepatiesi cietuma Situācijas apraksts: Tatad ieeju ieks linijas, si persona panem, klape man pazistamo Joseph Abraham, es ka profesionalis uzreiz izvelku m4 un nosauju personu kas uzbruk, tas bija pasaizsardziba. Incidenta laiks: 22:59 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Izdzesat sev samp un esat priecigi
 5. 1. man saka saut, es saku auto ar pukitem sist, es uzreiz raidu pretimsavienu, izeju arpus linijas lai ieerocisus nepazustu, tad es panemu un vinam sauju, mani sis nekrietnais admins iemet cietumsoda par cs dm ja es vinu nenositu, jus esat nekrietna persona.
 6. Informācija par administratoru, kurš iesniedz sūdzību: Elvitis Riepa Informācija par adminitratoru, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Elvits Riepa Termins, kurš tika pārkāpts: nepamatoti ielika cietumsodu izsedet Situācijas apraksts: Es saku klapet kaut kada cilveka masina ar pukitem pie domes, pa mani sak saut, es saku saut preti, mani ieliek cietumsodu sedet par CS,DM, bet es vinu nenosavu, tapec es uzskatu ka administrators ir slikta persona. sis administrators ir loti nekrietns. a ja otra persona kas sava man ir Nik Kantvel, vinu neielika jail jo elvitis riepa ir kretiniska persona Incidenta laiks: 20:27 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Atbalstu, saprašana vinam nav sudiga ka daziem labiem.
 8. Perku par lats piecdesmit ser.
 9. Curatgriba sistema nav pareiza, jo tu nevari visur pacurinaties, sausmas!
 10. Hallo hallo
 11. Un kas saja ooc rp komanda tika parkapts?
 12. Informācija par administratoru, kurš iesniedz sūdzību: Tasvaldis Lampina Informācija par adminitratoru, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Gaetan Hardid Termins, kurš tika pārkāpts: Tatad, ielika mani jail par to, ka neieveroju status Situācijas apraksts: Tatad es biju uzlicis status, ka zinams status ir ooc, bet iespejams ka saja serveri ja jau terras ir ic tad status ari ir ic. Nekur nekas nav rakstits par status un kadam tam jabut. Incidenta laiks: 13:20, neatceros *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 13. Karoč, uzlikt traktoram cenu 30k, un ja velies stradatinaties par taksistu tad vajag ari parlikt autoparku, ka ari neaizmirstam,ka terras ir ic.
 14. Kadel jus domajat ka es parkapju lomuspeli ja es zinu kuri ir neticigie un ticigie.
 15. Anti, RP ir /me, /do, /me, /do, jusu nespetnaja biogrāfija rakstīts par visadiem šaujamieročiem un apreibinošām narkotikām, kuras nelabvēlīgi ietekme cilveku, manos laikos jau ta nebij, bandas jau tikai ar to nenodarbojas