Reinis

Lietotājs
 • Content count

  270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71

About Reinis

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  Jack Ketler
 • Tēla gadi
  30
 • Tēla gadi
  0

Recent Profile Visitors

840 profile views

Mood

 • Flushed
 • Currently Feeling Flushed
 1. @xo. Jap, pirātiskais. Nu tad skaidrs, tc.
 2. Sveicināti, Vēršos pie jums ar jautājumu - Kā uzlikt W10 valodu? Nav jau tā ka nemāku, esmu licis, taču šobrīd notiek jocīga lieta - kad spiežu download, viņš vienkārši noignorē to komandu. Tātad, kā es daru? 1. Atveru šo 2. Nospiežu te - 3. Tālāk spiežu te - 4. Nospiežu te - Tad man vienkārši uzmetās download skala, kura pazūd pēc aptuveni 3 sekundēm un atpakal parādās šis -
 3. ((Paskaidrošu šim cilvēkam, nedodiet WP. Šī sadaļa ir domāta tieši priekš domes darbiem, ja piemēram Tev nav līmenis. Lai pieteiktos uz tūnētavu Tev IG ir jāsatiek līderis, un jāpiesakās, vai arī jāaizpilda šis CV- ))
 4. TC. Nauda atgūta.
 5. Biju plānojis šodien, 17tajā pārdot. Vari lūdzu to mājas vērību atdot?
 6. Informācija par spēlētāju, kurš nosūdz ķļumi: Jack_Ketler Informācija par esošo situāciju: Tēls, ar kuru notikusi kļūme: Jack_Ketler Iespējamais apraksts par Kļūmi: Pazudusi māja. Pirms pāris dienām savai b klases mājai uzliku naudu uz konta, ja nemaldos, 5k. Šodien ienāku on, gribēju papildināt kontu, skatos - nav. Variet lūdzu atgriezt naudu par māju, vai arī pašu māju? Īsti tagad nav jēga atgriezt māju, jo tas māju rr, tāpēc vismaz varētu atdot naudu. Māja man bija B klases, Winewood, tā NLO. Paldies. @Baby @Funk Īpašums, kurš pazudis: Māja Incidenta laiks: Konstatēts 16.10.2017 23:06 *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, ko uzrāda : URL (ikona:) http://prntscr.com/gy886r Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Nu moš es nezināju ka novāca jūs? Man nebija tādas informācijas. Centos jūs arestēt, tad jūs sākāt teikt caur /b ka bija pk, ok, mēs aizbraucām prom. p.s. video neiet
 8. http://prntscr.com/gxdasl Šis esmu es. Mēs vienkārši meklējām zilu Stratumu, atradām jūs. Pēc tam jūs pateicāt, ka jums bija pk, viss, aizbraucām prom.
 9. @Baby @Guest @rebudijs Paceļu.
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Vārds_Uzvārds Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Trewors_Wood Termins, kurš tika pārkāpts: CP Situācijas apraksts: Videoklipā viss redzams. P.S. Viņš ir slimnīcā. Incidenta laiks: 19:16 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Ietriecos? Nedomāju viss. Paskaties mašīnas procentus, kā arī nekāds damage auto.
 12. @Baby
 13. Varētu izmest no bankas.
 14. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: J.Ketler Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Markuss_Abolins Termins, kurš tika pārkāpts: Skrīnos viss redzams, kā arī pēc apraksta saprotams. Situācijas apraksts: Tātad, saņēmu piedāvājumu caur /pm pievienoties centrālajai bankai. Esmu SAPD, bet šā vai tā - izlēmu paskatīties kas notiks tālāk. Visus pārkāpumus no viņa puses varēsiet redzēt skrīnos. It īpaši tā personu pārbaudes programma no nekurienes. Incidenta laiks: No 12:48 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) https://imgur.com/a/YQLEU P.S. Patiniet uz leju. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.