Jump to content

Yoet

Lietotājs
 • Content count

  169
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Yoet last won the day on December 9 2018

Yoet had the most liked content!

Community Reputation

39

5 Followers

About Yoet

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  06/19/01
 • Kontaktinformācija
  P.M

Recent Profile Visitors

2571 profile views
 1. Yoet

  Turpinājums.

  Cik žēl,ka tev ir tik īss redzes loks. Tās aptaujas būtu labas,ja nebūtu tik daudz troļļu,nebūtu cilvēku,kuri mēģina apiet balsošanas sistēmu un bieži vien spēlētāji paši nezin,ko viņi īsti grib. Jums nekad neapmierina gan pašu ieceltais,gan arī supporta ieceltais administrācijas sastāvs. Ne viss ir jādod spēlētāju rokās Ir bijuši,bet tas notika ļoti reti Kaut gan pēdējās divās sezonās,spēlētāji bieži vien tika pabrīdināti pirms soda veikšanas,tāpēc neko sliktu nevaru īsti teikt.
 2. Yoet

  Turpinājums.

  Administrācija nekad nebija saprotoša mpsa vēsturē,kaut gan bija izņēmumi,bet tas bija 1:10. Un ja jau tika iekustināta tēma par administrāciju,uzskatu,ka vajag liegt iespēju balsot par kandidātiem uz administrācijas sastāvu parastajiem lietotājiem.Bet ja lietotāji ļoti gribēs,tad viņi varēs iecelt tikai 1 cilvēku administrācijas sastāvā,kurš aizstāvēs viņu intereses ( Tas notiks vispārējā aptaujā,kur nedrīkstēs iejaukties neviens administrācijas loceklis,īpašnieki tajā skaitā.)
 3. Yoet

  Turpinājums.

  Pusijs lēkātu no biksēm ārā,ka BEIDZOT ir iespēja ieviest dropu sistēmu,bet ļoti žēl,ka pēc tā izteiciena viņam acc off
 4. Yoet

  Hi.

  Servera online ja labi,ka veidos kādi 20 cilvēki. Varat cerēt,ka tauta atnāks no samplv,bet lai tas notiktu,ir jāparāda vēl pohujistiskāka attieksme pret spēlētājiem un ir jāpārtaisa mpsa par vēl smirdīgāku sūdu bedri nekā oriģināls (samplv). Citu variantu nav,diemžēl.
 5. Yoet

  Hi.

  kapur stulbs galig,san fiero spiest
 6. Yoet

  Screenshot_1.png

  tava nauda?
 7. Yoet

  jautajums

  es ne negribu spelet ar tevi samp
 8. Yoet

  AIMLOCK

  ohuel?
 9. Yoet

  Beigas.

  Ne draugs,tas ir citats no viena skandarba,bet Lokijs ari der.
 10. Yoet

  Beigas.

  Nak Loko,tu bisties.
 11. Yoet

  Beigas.

  pis suni
 12. Yoet

  Beigas.

  Nesaprotu,ko Jūs metaties virsū @Caine. lv samp jau ar vienu kāju zārkā,secinot pēc online. Bet Jūs,lai pierādīt pretējo,dodat kādus krievu serverus,kur online ir pie 1000,kur pamata skaitu sastāda cilvēki vecuma grupā no 8-12 gadiem,jo mammas neļauj pirkt jaudīgākus PC,lai uzspēlēt ko labāku. Tur tā lieta,ka Krievijā situācija tieši tāda pati pat vēl sliktāka,salīdzinat Krievijas iedzīvotāju daudzumu un Latvijas. Secinājumi tādi,ka .. Serverī spēlē cilvēki ar sliktiem datoriem,jo nekas jaudīgāks nepavelk. Serverī spēlē oldfagi.
 13. Yoet

  Beigas.

  Pilnigi piekritu un champ losis
 14. Yoet

  Beigas.

  Ko dirs?
 15. Yoet

  Beigas.

  manas datoras ir labaks
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.