Favorit

Lietotājs
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3

2 Followers

About Favorit

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

189 profile views

Mood

 • Rolling Eyes
 • Currently Feeling Rolling Eyes
 1. Es par, jo tad serverī būs vēl mazāk cilvēku.
 2. Labi pastrādāts, gl.
 3. Yo draugs
 4. Informācija par spēlētāju, kurš nosūdz ķļumi: Samuel Nelson Informācija par esošo situāciju: Tēls, ar kuru notikusi kļūme: Samuel Nelson Iespējamais apraksts par Kļūmi: Eju pirkt mašīnu, bet paņemot next mani kiko.. Ja nevarat salabot tad izslēdzat to kodu vai izdomājat kaut ko lai nekikotu. Sūdzos vairākas reizes, bet joprojām bez rezultāta. Incidenta laiks: 13:00 *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, ko uzrāda : https://vid.me/A58P2 (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Nu yo, veiksmi, tik gnj log offeri besīs.
 6. Vajag, vajag. Banojam un neguļam.
 7. Gaidi banu, lmao, bet rep par drosmi
 8. Tas jau ir pašā San Andreas, lol
 9. Tas norm, kad es makšķerēju tad arī ņemu vismaz 3 makšķeres rezervē, jo noķerot kādu zivi parasti salaužu makšķeri. Rec, vajag ko citu domāt pret tiem, kas automātiski laiž.
 10. Anti cheat krīt uz nerviem, pārējais pox
 11. Neskatīšos
 12. Paprasi vnk nudes lai atsūta un nevajadzēs Q&A
 13. Izskatīts tika, bet darīts nekas netika.
 14. Iesniegums no Samuel_Nelson mpsa.lv Main Support 07.07.2017 Kļūmes nosūdzēšana Es, Samuel_Nelson, esmu pamanījis/-usi kļūmi forumā/serverī Forum.mpsa.lv/Rp.mpsa.lv Situācija: Eju kurā autosalonā gribu un vislaik kiko, tad pa 006 un dažreiz var ieiet, bet mainot auto kiko par 004. Incidenta laiks: 24/7 Pielikums: https://vid.me/LyUsi (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.