Jump to content

abcd21

Lietotājs
 • Saturu skaits

  7
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

Kopienas reputācija

-6

Par abcd21

 • Rangs
  Newbie

Personīgā informācija

 • Dzimšanas diena
  03/02/00

Nesenie profila apmeklētāji

Neseno apmeklētāju bloks ir atspējots un netiek rādīts citiem lietotājiem.

 1. abcd21

  (S/Sūdzība) Arnie_Cork

  Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Arnie_Cork Termini, kuri tika pārkāpti : DM bankas interjerā, viņs itkā nāca pie manīm lai es viņam varētu sniegt bankas pakalpojumus, izrādās viņs ieskrēja bankā ar ieroci "Desert Deagle" un bruņuvesti! Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Apraksts Incidenta laiks: 20:23 * Pielikums - Ekrānšāviņš no servera:
 2. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Valsts organizācijā: Login Vārds uzvārds: Michael Karl. Pēdējā atrašanās vieta serverī: Karjeras. Dzimis:03/06/2000. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pieteikumi uz nelegālajām organizācijām ir OOC! OOC-Character (OOC) Īsa tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Kad Maiklam bija 16 gadi, viņš uzzināja pilsētā "Montgommery" atrodas banda "Bloods". Kuri karoja pret bandu "Crips" Maikla vecākais brālis bija tā saucamais "Gangsteris" Un viņš bija "Crips" bandā. Vienu dienu sākās bandu kari jeb tā saucamās "Terras" un bēdīgā kārtā viens no bandas "Bloods" biedriem sašāva Maikla vecāko brāli, pēc kā viņš zaudēja dzīvību. Maikls gaidīja kad viņam paliks 18 gadi vai arī "Pilngadība". Lai viņš var legāli reģistrēt ieročus uz sava vārda, un lai viņam nebūtu problēmas no policijas! Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās nākošajos ekrānšāviņos: Ieroču izņemšana no somas un iekraušana mašīnas bagāžniekā. * Pielikums - Ekrānšāviens/Video no servera, kurā veicat RolePlay darbību (Bildes/Video, kur MPSA serverī veic RolePlay) . Var arī rakstīt /me un /do komandu inscinētu RolePlay situāciju. Priekšroka gan ir bildēm/video no servera RolePlay. : URL file:///C:/Users/Toms/OneDrive/Documents/Mpsa_Rp.mp4 Ja, kaut kas videoklipā, nav saprotams droši, jautājiet man! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Organizatoriskās spējas Kāpēc Tu vēlies serverī vadīt organizāciju?: Jo bandai "Bloods" nav samērā spēcīgi pretinieki un es vēlos atriebt sava brāļa nāvi! Iespējamais panelis/otrs vaditājs: Vārds_Uzvārds Vai Tu spēsi organizācijā pieņemt minimums 2-3 stabilus un aktīvus biedrus?: Jā/Nē Jā Vai Tu spēsi organizācijas reputāciju uzlabot un noturēt to?: Jā/Nē Jā Vai Tu spēsi veidot Roleplay situācijas par un ap savu organizāciju?: Jā/Nē Jā Vai Tu centīsies veidot RolePlay situācijas ar citām organizācijām?: Jā/Nē Varbūt Vai Tu spēsi kontrolēt savus biedrus, lai tie nepārkāptu noteikumus?: Jā/Nē Jā, protams! Vai Tu regulāri pieņemsi biedrus, lai arī gribētāji var tikt tavā organizācijā?: Jā/Nē Jā Vai Tu padarīsi organizāciju aktīvu un redzamu serverī?: Jā/Nē Jā, ar laiku! Vai respektēsi MPSA administrācijas komandu?: Jā/Nē Jā, protams! Vai Tu apzinies, ka neievērojot un pārkāpjot šos punktus, Tu vari tikt brīdināts, pēc tam arī atstādināts no līdera amata?: Jā/Nē Jā ,es apzinos!
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.