Jump to content

Emanuel

Uzraugs
 • Saturu skaits

  13
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

Kopienas reputācija

4

Par Emanuel

 • Rangs
  Member

Personīgā informācija

 • Discord
  Kristiāns#9460
 • Dzimšanas diena
  05/05/04

Nesenie profila apmeklētāji

Neseno apmeklētāju bloks ir atspējots un netiek rādīts citiem lietotājiem.

 1. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz ierosinājumu: Kriksis ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ierosinājums, Ieteikums Kuru funkciju būtu nepieciešams pievienot?: Tākā pedējā laikā reāli nav ideju ko pilnveidot iekš servera, tad ir reāli jums iespēja ierakstīt šajā topic idejas, ko jūs gribētu šajā serverī lai tas piesaistītu jūs pašus un citus.. jo pirms liks iekš servera ir vienmēr aptauja vai tas ir vajadzīgs un tad tiek ievietots iekš servera.. Tākā katrs kas izlasa šo,tad ieraksta komentāru lai būtu jums piesaistošas iespējas iekš servera.. varbūt bik bezjedzīgi uzrakstīju šo visu, bet dodat savas idejas iekš ši posta un lai @Baby lemj ko ievietot, ko izņemt vai mainīt kādas lietas, lai būtu tauta un būtu jautrāk visiem kopīgi. Kā strādātu funkcija?: Īsti nav idejas kā tas strādātu ,jo tas būtu jaizlemj citiem kas ierakstītu šajā topic savas domas. * Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama esošā funkcija: izskaidroju jau.
 2. Es nobalsoju par to vidēju, ka ķip caur adminiem, lai gan Es uzskatu ka vajadzētu labāk uz abiem, ja nu- dome off un admini on - admini nav un Dome ir... Domāju ka sapratāt manu domu.
 3. Emanuel

  Vai tik tiešām ir nepieciešams tukšais LS?

  Esmu Par... mājas prost vnk ielikt mazāk ja jau viņas ir 600 un spēlētāju skaits kā kuru dienu ir līdz 5-10cilvēkiem, ir protams dienas ka ir vairāk.. Domāju vajag pārcelties un salikt mājas minimāli lai pietiek katram.. Par mafijām un bandām- mafijas 3 un bandas 3 ja pat nav aktīvas ,varbūt radīsies tas priekšstats un aizies aktivitāte Kautkā tā
 4. Emanuel

  Spēle - Pēdējais komentārs!

  Roltoni baigi garšigie
 5. Emanuel

  0.3.DL

  Es domāju ka vajag pamēģināt , viss var gadīties ka būs tauta,jo ir vairāk iespējas kas var piesaistīt tautu... dēļ versijas piedāvātajiem modiem..
 6. Emanuel

  [Dome] Lewis_Crawford

  Došu Rekomendāciju, tikai tapēc lai būtu ar ko rpot vismaz ... domāju spēs novadīt kārtīgi un uzturēt visu kā vajag. Pieteikums ir pietiekami sarakstīts, sakarīgs arī esi , rpot māki, aktīvs pa lielam arī esi GL.
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.