Michaels

Lietotājs
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Michaels

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

90 profile views
 1. labi ka banu no foruma nedabūji.
 2. tas bija joks. nu loģiski to es cenšos pierādīt ka nesmu viņš. Tieši tā ,rekur jums pierādījums ka neesmu viņš. Unbanojat mani gribu spēlēt serverī,bet kaut kāds fake bans man to liedz,vienalga kas jums ar tiem rekšiem tur bija,bet unbanojat mani.
 3. @Damned Tāpēc ka es ar viņu biju runājis ts3 ,toreiz kad dabūja viņš banu forumā ,viņš izdalīja visiem ,kuri bija kanālā savu paroli iekš profila un pastāstīja svarīgākās lietas,kuras būtu jāzin. Ja nu banos kāds par to ka profils tika nodots citiem cilvēkiem . Nav jau arī noslēpums ka reksis palielināja savu pingu mākslīgi ,lai varētu vieglāk izdarīt LAG PIT - policisti kad brauc priekša begļa mašīnai un tad ar sa-mp lagiem aizmugurēja mašina nolido no ceļa. Tāpēc viņš palielināja savu pingu mākslīgi. Vēl protams lai grūtāk būtu viņu nogalināt apšāudēs.Kuri bija SAPD sapratīs. Alfons Barelis šī persona ir uzminiet ,pareizi šo profilu izmantoja un troļlojās kāds no tiem visiem cilvēkiem ,kas zināja paroli . Rex Strow - caur to profilu praktiski neviens negāja iekšā ,jo reksis ts3 toreiz arī teica par to ka nevajadzētu izmantot šo profilu un trollot ,jo viņam vēl bija kaut kādi plāni sakarā ar šo profilu un ieročiem,naudai kas tur ir. Reksis varu galvot ka sa-mp nespēlē un pat ja spēlē ,tad tiešām to nedara sa-mp latviešu lomu spēles serveros . IP Sakritība - man bans jau ir kopš sestdienas 15;00 ja nemaldos,bet reksi cik sapratu banoja vakarā,naktī. Kāda jēga reksim spēlēt mpsa,ja viņš ir banots forumā no viņa teiktā - ne par ko . Kāda jēga spēlēt viņam mpsa ,kur forumā viņš neko izdarīt nevar un tā tālāk,topikus rp neuztaisīs ,neko neizdarīs. Reksis nekad nav bijis trollis it sevišķi caur savu īsto Rex Strow profilu ,viņš bija izveidojis vairākus citus profilums ,piemēram ka Alfons Barelis u.t.t Pat ja trolloja ,tad tikai un vienīgi caur tiem profiliem. To REKSIS īstais neteica,ja teiktu ,tad tas būtu darīts caur Alfons Barelis un citiem fake profiliem . Unbanojat REKSI FORUMĀ VIŅŠ JUMS VISU IZSKAIDROS ,varu pasaukt ,ja nepieciešams skype viņš man ir.
 4. IP sakritība,modus viņš man iedeva savus,ka jau daudziem citiem cilvēkiem. Reksis jau sen mpsa nespēlē,cik man zināms viņš savu profilu atdeva citam cilvēkam/iem. Rex Strow profila paroli vajadzētu mainīt,kamēr īstais ipašnieks nevēlēsies to izmantot. Bet tas kurš izmanto to profilu nav īstais reksis ,jo viņš netērētu savu laiku mpsa,kamēr forumā ir bans un kāda jēga viņam sēdēt šeit,ja viņš jau sen ir citur. @Damned tajos ss nav īstais reksis,jo viņš savu profilu sen ir atdevis citiem ,viņš jau nekad kaut ko tādu neapdomīgu nav teicis un kāda jēga viņam to rakstīt ,kas ir šeit . Nomainat tam profilam paroli un domāju ka neviens vairāk rekša profilā nelīdīs.
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Michael_Stone Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Michael_Stone Iespējamais apraksts par kļūmi: Es esju iekša serverī bet nevaru jo rāda ka esmu banots,iespējams pa ip. Kļūmes noveršanas laiks: 10;49 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/hak3axyw#e5mfbrhm Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. bet pa šo laiku jau paspēja reksis ar oliverubaltomerci dabūt permament banu forumā.
 7. visu saglabas datubāze tad sūtīs cip un kgb lai noskaidrotu kuri ir teroristi un ta talak,spiegos mūsu rakstīto .
 8. izskatās ka šai lomu spēlē visi ir iebiedēti un baidās kaut ko teikt nepareizu ,jo dabūs banu kā šie divi personāži ,par kuriem tika pieminēts. lomu spēlē ir zaudējusi cerību .
 9. Labi jāsauc draudze palīgā. Viņu viedokļi nekad nav uzpirkti . @Crosby @Debess Brazzers @TigerX @stiffidy @Stiivijs @Baldriānu Ashe @Harry_Nathan_Reynold @Reinux @rebudijs @Spriditis @Reinis @Madars#LIFE @VitalijsNoFermas @karlis @Daveys @DakeBoy @Daiperis @Dainis @S1XLV @Sarkangalvīte @Semenov❤ @ADVOKĀTS❤ @Administrators @GarCiks @Funk @kaiminzs @Latviešu nēģeris @Olins @Alfredo @Ingars_Kasete @Defljs Bet šaubos ka puse no šiem draudzes draugiem vispar šo lomu spēli vēl spēlē. Es ta skatos ka šeit jau daudzi dzīvo bailēs un baidās iegūt banu iekš lomu spēles vai forumā par nepareizu vārdu teikšanu,atbalstot režīmu.
 10. Nu pareiz tu jau šeit tik pirmo gadu spēlējies,pareiz. Nezini ko šie jaunēkļi ir ieguldījuši spēlējot šo lomu spēli.
 11. Sveiki ! Mpsa.lv lomu spēlmaņi un spēlmanes. Man šeit ļoti uztrauc pēdējo dienu notikumi. Tāpēc lūdzu nobalsojat ,ja.