Michaels

Lietotājs
 • Content count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

About Michaels

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

217 profile views
 1. Michael Stone 48
 2. Kur MPSA?
 3. Es jau nezināju.
 4. Tie arī var būt admini vai armijnieki.
 5. Ja es pazīstu tad Reksis arī.
 6. Palīdzi uzaugt.
 7. Cirvis esmu,bet tu kas ?Tas nebija tavs īpašaiš auto.Nabags jau esmu,tu vel tagad uzzini ka esmu nabags ?Gādās,ka visi vāra putru,es arī māku vārīt putru,bet putru tādu vel neesmu redzējis ar nosaukumu ''huiņa'',tu tādu putru pardot ? Es esmu Londonā,tu ?
 8. Nēstūmu uz upi,tu pat neteici apstājies vienkārši šāvi .
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Michael_Stone tikai ar Harry_Salvatore profilu Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Anthony_Gonzalez Termini, kuri tika pārkāpti CS,DM. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos :Pilsēta izņema ieroci un sēde,vēlāk mani šāva,nošāva,SS redzams Incidenta laiks: SS Redzams *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://imgur.com/a/x6eLu https://imgur.com/a/x6eLu tas ir tas pats kas otrais,lai vienkārši abi ir aizņemti. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. Auto es pardotu,bet man tas auto ir max tuning+pilns bagžnieks un invitorys ,mājās mebeles nevari ielikt un uz koncertu neviens nenāks .
 11. Jā bet man pat īrešainai nav nauda un pat kur vel kravām.
 12. Linku vari parādīt ?
 13. Skaidrs,bet ko man darīt,ka man nekā nav,tikai auto un māja.
 14. tu lielāks.
 15. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Michael Stone Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Omar_Cross Termini, kuri tika pārkāpti : Troļļošana un apkrāpšana Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : SS redzams un vel būs papildināt ko viņš foruma rakstīja. Incidenta laiks: SS redzmas *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prnt.sc/i7ntgm https://prnt.sc/i7nrqa https://prnt.sc/i7nvjn Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.