Jump to content

Andrjuha228

Lietotājs
 • Saturu skaits

  273
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

Kopienas reputācija

436

1 sekotājs

Par Andrjuha228

 • Rangs
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  02/12/99
 • Kontaktinformācija
  -

Nesenie profila apmeklētāji

Neseno apmeklētāju bloks ir atspējots un netiek rādīts citiem lietotājiem.

 1. Andrjuha228

  (F/Update) Offline Terras

  Jāuzliek tā, kā bija izdomājusi tiwa jau sākumā, offline terras no 15:00 - 00:00 savukārt no 00:00 - 15:00 jābūt vismaz 1 online, nez kāpēc tagad var 24/7 spamot, kas jau ir pārāk, sanāk tev 24/7 jāsēž un jākaro. @Riri
 2. Andrjuha228

  (Unban/Server) Skezz_Krewazz

  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : andrjuha Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Terroju Incidenta laiks: 13:01 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL F8 Ekrānšāviņš no servera : https://prnt.sc/10xz2g2 Ieejas Ekrānšāviņš: https://prnt.sc/10xyzjl Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Andrjuha228

  [Triad Family] Wong_Lun_Fat

  REC REC REC, kruts pacans, Roule Pley māk, šauj kā monstrs, spēsi novadīt pa mierīgo, GL !!!
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.