Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

John_Howard

Lietotājs
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About John_Howard

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. John_Howard

  [Banka] John_Howard

  Un kas tur tāds? Es atbildu uz tiem uzdotajiem jautājumiem. Piemēram rekur.
 2. John_Howard

  [Banka] John_Howard

  Jā varēšu noerpot,netici?
 3. John_Howard

  [Banka] John_Howard

  Vot tāpec kad nevēlos lai kāds pa to laiku jau ieliktu pieteikumu + es esmu gatavs,kur tu to izrāvi ka neesmu???
 4. John_Howard

  [LSPD] Tony_Clanson

  Anti jo ir līderis
 5. John_Howard

  [Banka] John_Howard

  Par gramatikas kļūdām atvainojos,to rakstīju 00:00 naktī,nāca miegs tāpēc pieļāvu tādas kļūdas.Atvainojos par to
 6. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi valsts organizācijā: John_Howard John_Howard Los Santos,Skate Park 241-2 7/24/2018 00:40 Iesniegums ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: John_Howard Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Džons Hovards ir dzimis 1987 gadā, Los Santosā, kādā nabadzīgā ģimenē. Visu savu bērnību Džons pavadīja ar saviem draugiem un ģimeni.Bērnība džona nebija viegla,jo māte bija alkaholiķe un tēvs invalīds kurš bija cietis avārijā, un vienīgas kas nesa peļņu ģiemnei bija Džons.Džonam nebija ne brāļu ne māsu,viņš bija vienīgais bērns ģimenē.Vienīgā vieta kur Džons piepelnījās bija pie viņa vectēva fermā.Ģimenei pārāk labi ar naudu negāja, visu laiku tika meklētas haltūras tikai lai nopelnītu naudu maizītei. Džons paliekot vecāks sāka meklēt sev darbu, lai varētu finansiāli atbalstīt savu ģimeni.Džons bija pabeidzis LS-Pamatskolu,LS-Vidusskolu un LV-biznesa augstskolu kuru viņš pats atmaksāja un ko palīdzēja viņa omīte.Džons meklēja labu darbu, lai varētu uzturēt sevi labi, parūpēties par ģimeni un uzkrāt naudu. Dabūnot labu darbu, sakrājot naudu,Džons varēja nopirkt ēku ar lielām telpām un sapirkt vajadzīgās interjera lietas lai uzbūvētu banku. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos: Džons meklē sludinājumu kur tiek izīrētas telpu īres,bet atrod ko labāku. Kur pārdod veselu īpašumu ar lielam un plašām telpām. Nopērkot telpas Džons apr savu naudu iekārto iekāretas standart bankas vajadzībām kur sākumā to sponsorē valsts palīdzot to pilnveidot un pēc tam to nodod Džona rokās. Darbības laiks: Nakts *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL (ikona:) https://imgur.com/a/VQCZCFA (Atvainojiet par editu un piedodiet par īso RP,vnk ir nakts un nevareju neko lāga izdomāt,ja pieņemsiet varēšu serverī noerpot,paldies ) (Un par ko vèl ļoti atvainojos ir daļ ta kur ieliku ss,pirmas divas bildes nenemat vērā,nākamās trīs ir kuras erpoju,vnk lkm kad liku iekšā netīšām nepamanīju kad ielikās vairākas vienādas)
 7. John_Howard

  (Pieprasījums/Cits) John_Howard

  Pieprasījums Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: John_Howard ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Pieprasījumu veica: John_Howard ļ AUA Direktora Vietnieks Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Tiek nopirkta zeme uz kura atrodas bendzīntanks kurš ir pamests un kurš tiek pārpirkts un uzlabots laika gaitā. Un ar ''Statoil'' bendzīntanku starpniecību tiek piegādāts bendzīns uz iegādājušo bendzīnatku kur tas tiek tālāk pārdots. Pieprasāmās lietas: Lūdzam piešķirt bendzīntanku ar nosaukumu "Flint Gas'' par 20 000 eiro. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:) https://imgur.com/a/HjOpOho *(Atvainojos par to ka SS ir uz garumzīmēm dīvaini burit,neko nevaru pasākt jo nezinu kāpēc tā ir)
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.