Friiks

Lietotājs
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12

1 Follower

About Friiks

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

360 profile views

Mood

 • Pissed
 • Currently Feeling Pissed
 1. Nekas nav jārāda ,pats zini kad esi banots ,pats zini kad es esmu Tev personīgi aizrādijis . Taisu ciet topiku .
 2. Tu neesi spējīgs uzturēties čatā nevienam nepiekasoties . Runāju ar Tayloru vakar ,nav pirmā reize kad Tev aizrāda pirms uzliek čata banu ,maini attieksmi ,neesi pasaules naba .
 3. Par to nedos suspendu vienkārši pierādi manis teikto . Droši gaidi . I am done
 4. Nesalīdzini mani ar @rebudijs ,katrs savādāk auklējas ar lietotājiem ,kam ir grūtības ar saprašanu . 24h. PS Un te Tu parādi savu līmeni dislikojot katru manu postu un ceri uz normālu attieksmi . Attieksme rada attieksmi .
 5. Ja nespēj saprast pēc pirmās reizes tad nu sorry ,sēdi zem čata bana 1.Aizrādijums https://prnt.sc/galcae 2.Turpini savu . https://prnt.sc/galcg3 Nav Tev tā statusa ,lai bļaustītos čatā .
 6. Es Tevi brīdināju ,Tu neklausiji Nevienu neinterese tavs koncerts .
 7. Win 7 sux
 8. Send nudes ? Kad nopirksi normālus džinsus ,ne tās caurās parašas ? Kāpēc vairs nespēlējam GTA V ? Stream mod man būs?
 9. Viss ir vienkārši ,parādi savu darbavirsmu . Spēlīte domāta ,lai man nebūtu jāmeklē tālu jauni wallpaperi un ,lai es varētu parādīt cik man sakārtota darbavirsma .
 10. Adwcleaner ,malwarebytes - palaid windows defender . Control panelī paskaties ,kas ir uzinstalēts bez tavas piekrišanas . PS 1.Nokonfigurē savu profilu tā ,lai ja kaut kas tiek instalēts tikai ar tavu piekrišanu . 2.Un beidz ložņāt pa nezināmām lapām . 3.Izmanto AdBlock .
 11. Es atvainojos ,savus dzīves stāstus varat iet un stāstīt Temaspeak ,privātajos čatos . Viens par otru labāks . @DominikssTV ja jau tik liels esi ,tad ko mēģini spiest virsū savu domāšanu un parādīt to cik "kruts" esi ? Pats vēl bērna prātiņā esi ,tāpēc nomierinies .Nevienu nerausta to kad ierāvi asti starp kājām un aizmauci uz ārzemēm . Runājot par sūdzību ,iztiks ar mutisku aizrādijumu . Dzīvosim draudzīgi .
 12. Es esmu pret online time ,nevajadzīga fīča . Vienīgais ,kas pa tiešām trūkst ir status update