Jump to content

KristapsLV

Lietotājs
 • Saturu skaits

  9
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

Kopienas reputācija

0

Par KristapsLV

 • Rangs
  Newbie

Nesenie profila apmeklētāji

Neseno apmeklētāju bloks ir atspējots un netiek rādīts citiem lietotājiem.

 1. KristapsLV

  dead variants vai īstenot

  50/50 var kautko mainit no sita bet ta pat ir labi. Nav hate bet nezinu kada ir citu speletaju loģika un kā daudzi var to paciest nemot vera kads hujs notiek kad adminu nav on tad nervi aiziet pa pipelem un negribas vairs spelet jo pat ja sie speletaji kuri dara huju ar savam degradetajam smadzenem tiek jaila vai bana vinu uztaisa jaunu acc un mauc talak vienkarsi pazaude savu laiku darot dm utt. Kamer nav adminu on.
 2. KristapsLV

  (F/Update) Geller

  :((((
 3. KristapsLV

  ieteikumi

  @Kenijs nezinu vai ir iespejams bet nevis atrumu bet spidometra lai radas tas atrums
 4. KristapsLV

  (F/Update) Patronu kastes

  Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz ierosinājumu: nav ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ierosinājums, Ieteikums Kuru funkciju būtu nepieciešams pilnveidot?: Patronu kastes Kas būtu jāuzlabo funkcijā?: šobrīd neesmu redzējis ka kāds vel izmantotu patronu pakas tāpec domāju ka varētu kautkā viņas padarīt lietderīgas Kā funkcija strādās pēc uzlabošanas?:būtu atkal lielāks pielietojums patronu pakām un arī tiktu izmantota patronu fabrika * Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama esošā funkcija: nav vajadzigs
 5. KristapsLV

  (Unban/Server)Romans_Arovs

  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: uzlika banu par neko Incidenta apraksts : Mierigi braucu ara no lcn hood un tad mani nobanoja par (flycar/deivid) nebija neviens haks varbut admina ekrana radija kko aizdomigu del ta ka man iespejams to brid bija auksts ping Incidenta laiks: 21:09 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL F8 Ekrānšāviņš no servera : Ieejas Ekrānšāviņš: Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.