Jump to content

KristapsLV

Lietotājs
 • Saturu skaits

  8
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

Kopienas reputācija

0

Par KristapsLV

 • Rangs
  Newbie
 1. KristapsLV

  (F/Update) Geller

  :((((
 2. KristapsLV

  ieteikumi

  @Kenijs nezinu vai ir iespejams bet nevis atrumu bet spidometra lai radas tas atrums
 3. KristapsLV

  (F/Update) Patronu kastes

  Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz ierosinājumu: nav ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ierosinājums, Ieteikums Kuru funkciju būtu nepieciešams pilnveidot?: Patronu kastes Kas būtu jāuzlabo funkcijā?: šobrīd neesmu redzējis ka kāds vel izmantotu patronu pakas tāpec domāju ka varētu kautkā viņas padarīt lietderīgas Kā funkcija strādās pēc uzlabošanas?:būtu atkal lielāks pielietojums patronu pakām un arī tiktu izmantota patronu fabrika * Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama esošā funkcija: nav vajadzigs
 4. KristapsLV

  (Unban/Server)Romans_Arovs

  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: uzlika banu par neko Incidenta apraksts : Mierigi braucu ara no lcn hood un tad mani nobanoja par (flycar/deivid) nebija neviens haks varbut admina ekrana radija kko aizdomigu del ta ka man iespejams to brid bija auksts ping Incidenta laiks: 21:09 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL F8 Ekrānšāviņš no servera : Ieejas Ekrānšāviņš: Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.