Mortez

Lietotājs
 • Content count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55

2 Followers

About Mortez

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/12/97

Recent Profile Visitors

313 profile views

Mood

 • Different
 • Currently Feeling FUNK MASA FORSA
 1. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Maf/Gang: Jackiee Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Jackiee_Mortez Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Džeikijs dzimis 1992. gada, 12.aprīlī . Lielāko daļu pavadījis slapstoties gar ielām Los Santos. Pabeidzis vidusskolu ,pēc tam meklēt darbu vietējos veikalos, jo iztikas minimums bija 300$ mēnesi,ar ko viņam nepietika. Saprotot, ka naudas par maz izdzīvošanai, Džeikijs sāka aplaupit vietējos veikalus, līdz ar to iekrist lielā depresijā. 1994. gada, 23.novembris - Džeikiju apcietina par noziegumiem,ko pastrādājis iepriekš. Ieslodzījumā viņš pavadīja 4 gadus. Iznākot no tā , satika savu bērnības draugu Sebastianu Begalu. Abi dzīvojot noziegumu apvidus daļā Los Santos, pievienojās Grove Street bandai. Kur bija 90% melnādaino cilvēku. Tas nebija liels šķērslis, jo viņi bija pierādījuši savu, ka ar ''pliku roku nav ņemami''. Gadiem ejot, Sebastians pārtvēra bandas sirdi un tika par to galveno vadītāju/līderi. Džeikijs kā viņa labākais draugs par viņa palīgu. Kopā abi uzturēja bandu ar narkotikām, ieročiem, viss kas bija nepieciešams īstiem ganksteriem 21.gs. Abiem piegriezās šī padarīšanu, policija sāka uzost viņu midzeni, negribēdami riskēt aizceļoja prom no Los Santos un pameta bandu likteņa varā. Tagad abi pievienojušies nelegālam grupējumā, ko dēvē par Triad Family. ( Nez, mošk drusku ir bezsakars ,bet ceru,ka domu kaut kādu sapratāt. ) P.S. - Neesmu vairs skolnieks, darba dienās netikšu online,tikai kad brīvs, bet ceru,ka Sebis palīdzēs ar to. Tēls, kurš būs aizvietotājs Maf/Gang: Sebastian_Begal Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Los Santos Darbības laiks: 22/11/2015 *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Maf/Gang izveide) : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. saka 14 gadigs idivīds.
 3. tu pat nezini,kas ir iq pidar
 4. te nav jēgas diskutēt. tu debīlu jenotu neesmu dzirdējis.
 5. kada jega tev visu mainīt, ko jau nomainiji ?
 6. Kropli sīkais, atšķirībā no tevis viņš ir atklājis vecumu, visu. Sasniedz dzīvē kaut ko, ko Sebis ir jau izdarījis. Tikai dirst proti bezjēdzīgi. Dzīvē tevi kā lupatu pa zemi izvazātu, alni pistais.
 7. Par šo invalidu adminiem poh ?:)
 8. piebiedrojos drāšanas lomā.
 9. kads sakars tavam video ? Sūdzības video, ko sebis ielika,nav tā situacija,kuru tu centies izlocities.
 10. īpašs paldies Jackie Mortez par morālu un fizisku atbalstu !
 11. netieku, rl plani mainijas, sry guys
 12. paligprogrammas atļautas ?:)
 13. tici man, man tās terras nepis galigi. IELIEC NEAPGRIESTU SS, ALNI BLA
 14. Tu mauka, tu visu laiku ar hph pisi, un vēl c-bug. Pēc tavas gramatikas un pistajiem emoji, nav vairāk kā 14. Jūties kruts, tev šāvu 505050 lodes, tev nenaca hp, muģila. Musars mazais.