Fouly

Lietotājs
 • Content count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45

About Fouly

 • Rank
  Advanced Member

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  John_McKardy
 • Tēla gadi
  31
 • Vārds, Uzvārds
  Pablo_Berger
 • Tēla gadi
  16

Recent Profile Visitors

841 profile views

Mood

 • Damned
 • Currently Feeling Damned
 1. Te Pēterim vajag jail uz 6 stundām.
 2. Es labāk lasu šos tizlus komentārus
 3. Sāksim ar sasveicināšanos. Tādēļ sāksim ar teikumu: Sveiki, mani sauc serverī John_McKardu un dienā uzturos apmēram 0 stundas. Plusi (+) par serveri : Kaut kāds jau RP ir Update bieži ir Nevajag maksāt nevienam par update Mīnusi (-) : Administrācijas attieksme Terras/mafbizz Nekas netiek darīts lietas labā ar pašveidotiem nelegāliem grupējumiem, @rebudijs teica ka tur uzklausīs un darīs kaut ko lietas labā,jau pagāja kādi 2 mēneši,nekas netiek darīts. Uzturos serverī, jo ..... Neuzturos serverī, jo ..... Plusi nesedz mīnusus. Ieteikums serverim : ....... Dariet lietas labā kaut ko.
 4. Laikam būs jēga atsākt spēlēt sampu
 5. Es zinu
 6. Vajag Yuntioru atpakaļ
 7. Te visi uzrakstīs /do izbēdzis no psihenes un staigās ar ieroci pa domi,sapd un t.t,pret.
 8. Personas informācija. Pilnais vārds: John McKardy Dzimums: Vīrietis Dzimšanas datums: 19/06/86 Dzimšanas vieta: Los Santos Pilsonība: Amerikānis Dzīvesvieta: Los Santos vinewood 15 Štats: San Andreas Tālrunis: 186196 Izglītība. IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [x]; Asociāta grāds []; Bakalaura grāds [ ]; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta: SAPD Pašreizējā darba vieta: bezdarbnieks Kapēc Jūs vēlaties kļūt par San Andreas Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Tātad pieredze San Andreas policijā man jau ir,pazīstu visas vietas San Andreas štatā,katru stūrīti ka manus 5 pirkstus,tāpēc varu apgalvot ka esmu ļoti vērtīgs kandidāts uz šo amatu.Vēlos sargāt un uzturēt kārtība San Andreas cik vien tas ir iespējams,palīdzēt bez izņēmuma visiem San Andreas iedzīvotājiem,protams,arī ārzemniekiem.Vēlos kalpot savam San Andreas štatam! Kapēc tieši Jūs jāpieņemj San Andreas Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums): Kā jau minēju esmu jau iepriekš strādājis SAPD un pārzinu San Andreas ka savus 5 pirkstus,jau pieredze ir,nekāds kursants neesmu,visu šajā sfēra pārzinu,tāpēc problēmu ar mani nebūs. Zvērasts. Es, John McKardy, San Andreas topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un San Andreas tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas Datums: 28.08.2017 Paraksts: J.K (( OOC informācija. )) Vārds: Maksims Vecums: 16 In-Game UCP vārds: John_McKardy Vai Tu kādreiz esi bijis SAPD darbinieks?: Jā Ja jā, tad kapēc Tu pameti SAPD?: Liktenis tāds bija Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Nē Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Jā māku Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā
 9. Nu labi hood uzliktu..Būtu labi ja uzliktu paneli oficiālam organizācijām gan arī dotu kādas privilēģijas,kuru nebūtu neoficiālajām,bet izskatās ka baby un rebudijs negrasās neko darīt lietas labā.
 10. Iespējams,man @Nejēg. teica,lai es meklēt dzīvi,bet kaut kur apmaldījos.
 11. Paneli varat uzmaukt?
 12. Ko tur nesaprast lol
 13. Pacelu
 14. Tātad teikšu īsi un konkrēti,sākat darīt ar pašveidotām nelegālām org kaut ko ble,cik vini var nahuj rpot ja tolka nav,ne hood varat iedot nihuj nevarat izdarit es pizduj ble. Ja ta nekas nebus izveidots tad dirsa bus,nebus vairs normalakas par draudzigiem draugiem organizacijas.