kiwijs

Lietotājs
 • Content count

  193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30

2 Followers

About kiwijs

 • Rank
  Advanced Member

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  Aiden_Myers
 • Tēla gadi
  23

Recent Profile Visitors

493 profile views

Mood

 • Confused
 • Currently Feeling Confused
 1. GALVENAIS Tēls, Marcel_Morreti Labprāt, kurā pilsētā dzīvotu : Montgomery, Palomino Creek, Dillimore Arguments pret/par : RC:RP spēlēju kādu laiku, daudz labāk jutos šajās pilsētās, lielāka iespēja uz rp un var arī kādu satikt nevis kā tagad uz visu Los Santos 40 spēlētāji.
 2. cs go var nopirkt no vairākiem site par lētāku cenu un mazāka iespēja ka tiksi scamots.
 3. Sveiki, mani sauc serverī Taylor_Schneider un dienā uzturos apmēram depends stundas. Plusi (+) par serveri : Ir neliels roleplay pielietojums redzams kā arī daži cilvēki nav tik stulbi kā pārējie latvieši roleplay serveros. rpiska ekonomika. Laba Adminstrācija, atsaucas atbild un soda godīgi un mazajam troļļu klubam tas ļoti nepatīk, jo redz tie pisteņi nekad rp nepārkāpj. Mīnusi (-) : Troļļu klubs.. Not enough mapping Aizligts slide, c-bug. Uzturos serverī, jo ..... ir draugi ar kuriem var jautri pavadīt laiku. Neuzturos serverī, jo ..... smirdīgie troļļi Ieteikums serverim : ....... pievienot mapping, atļaut slide, c-bug.
 4. manuprāt tie bija tavi draugi jo nešāva pretīm, bet tad atceros ka tu esi nova.
 5. Es rekomendēšu jūsu kanditatūru, jo es pat neesmu drošs vai šo valsti kāds vada, kaut kādi sūda pisteņi var skraidīt pa ielām un huiņu vārīt. (( rec, aktīvs, rp prot - best option priekš šā amata. ))
 6. mazi jūs esat un tas nav aizvainojums. KĀ ARĪ MANĀ SIGNATURE REDZAMS KĀ AIZVAINO DRAUGU KLUBU JO SAKI KA VIŅI IR NEJAUŠI CILVĒKI JEB KĻŪDAS. lūdzams sodīt, paldies.
 7. PAREIZ PATEICI, VISI ESAT NEDAUDZ NEJAUŠI. http://prntscr.com/gllj9t
 8. trīs-pad-smit.
 9. neesmu smiekīgs, jo neesmu trollis, bet gan esmu patiess, tā ir jums visiem ir 13 un vairāk par troļļošanu jūs neko nezinat, rižiki.
 10. piekrītu, mums jau tā dod maz lodes un tās nākas ļoti taupīt.
 11. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Taylor_Schneider Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Alfreds_Dzervene, Edel_Favel, Jack_Trueman, Peteris_Skidrinskis Termins, kurš tika pārkāpts: cs, cardm, dm, sk Situācijas apraksts: es nezinu, seko man un šauj bez iemesla. Incidenta laiks: 20:12 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. es vainīgs ka tevi nošāva KĀDS CITS, nē. Im out. Sodat šo trolli.
 13. tu kādu ar mani nesajauci gadijumā?
 14. kāpēc tu esi tik galvā sists?