*Gambl

Lietotājs
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Poor

About *Gambl

 • Rank
  Member
 1. Piedod, sajaucu id, vnk gribēju draugu invitot jau bija noerpojis Džeimu Blekvūd atpakaļ.. Varat TC
 2. rec , tā būtu reālistiskāk .. Un būtu vieglāk nošaut
 3. Es vēlos, lai piemēram, tiek uztaisīta jauna mafija, šajā vietā. https://prntscr.com/hlzlxu man liekas, ka būtu ideāla vieta, kur uztaisīt mafiju. Būtu vairak maifjas, būtu interesantāk karot. Ja patika miedz like.. So yaa..
 4. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā grupējumā: Elijah Gambl Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Elijah Gambl Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Elijahs ir dzimis San Fierro slimnīcā. Elijaham ir 30 gadi. Viņš pats ir Amerikānietis un viņa mamma ar tēvu ir Amerikāņi. Elijahs ir kašķīgs zēns, viņam patīk vārīt mēslus, kā arī citreiz Elijahs iekuļas kautiņos no kuriem grūti tikt vaļā. Viņam patīk iepīpēt zālīti, bet toties viņam nav naudas par ko to nopirkt, tādēļ. Viņš no vecākiem ņēma naudu, teica, ka vajaga msvarīgām lietām, bet nepagāja neilgs laiks, viņš sāka apzagt mājas , lai būtu nauda. Elijahs dabūjis naudu iepērk zālīti, lai to varētu pārdot dārgākā cenā , un nopelnīt labu naudas summu. Bet toties, pats iepīpējis zālīti , Elijahs ticis slimnīcā. Bet pēc 4 mēnešiem Elijahu izlaida no slimnīcas, viņš iegūldīja naudu operācijā, lai izveseļoties. Bet viņš vēl joprojām ir pārdevis zālīti, bet pats nepīpējis. Ar laiku pametis savu biznesu un nopircis māju sev, dzīvojis tālāk ar savu ģimeni. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Vel nezinu. Darbības laiks: 20:00 21:00 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Mafijas/Bandas izveide) : URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/kp9umcaj#unbcqfgj ((ACC ļāva rakstīt agrāk!)) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Samsung Mandarīns or Banāns?
 6. Dodiet viņam unban 24 h pagaja, pierādijumi nav ievietoti, unban jadod.!!
 7. Likmajpusi : Tu saproti , ka pieteikuma nevar lietot banda/mafija vārdu , un ic chata tu neteiksi ka tā banda , vai mentam , ka tev jautās, tu biki vēl paspēlē, labi ? Tad tikai te posto MCP, kur jūs esat ? Viņam pa to vardu "autists" ir jādod supsis , darbojas Mcp.
 8. Kalifornij , es pacēļu dafiga zonas , bija viss Los Santos, Ja nezini , tad neposto.. No warn please.
 9. Lai iet rekomendācija, kaut arī tavs rp nu so , so, ebt tā orga ir RP. Pieteikusm ir oke. Aktivitate nezinu. Lai veicas..
 10. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā grupējumā: Elijah Gambl Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Vārds_Uzvārds: Elijah Gambl Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Teksts : Es esmu dzimis Los Santos štatā. Manus vecākus sauc Katie Gambl un tēvu Miakl Gambl. Man ir trīstdesmit gadi, esmu sportisks zēns, nodarbojos daudz ar sportu. Esmu jauks un labsirdīgs čalis.. Ar mani viegli ir sazināties un arī aprunāties. Esmu izpalīdzīgs. Manu brāli sauc Ethan Gambl. Man ir American tautība, esmu labs organizātors, esmu piemērots līderim. Man ir sava ģimene, man ir meita un dēls, es pašlaik strādāju Grove Strīt sportaklubā par aizvietotāju, bet Elijahs vēlas pamēģināt par līderi.. Es nodarbojos ar sportu 24/7 un man tas ļoti patīk, kā jau minēju esmu sportisks, un piemērots vadītājs. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Apraksts Ieroču noslēpšana kādā alā. Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Vārds_Uzvārds: Neesmu vēl izdomājis. Darbības laiks: 15:00-17:00.. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Mafijas/Bandas izveide) : URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/nyk9du28#8ufzr3rp (GSG ldieri banoja , laikam jau lideris off.) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Lai iet rekomendācija! Par aktivitāti nezinu, laikam jau aktīvs esi. Rp normāls, bet varēja būt labāks. Pieteikums normāls. Nezinu vai pacelsi, lai veicas!