Riteņbraucējs

Lietotājs
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About Riteņbraucējs

Recent Profile Visitors

224 profile views
 1. da Tu vienkārši esi atmarozaks, izšauj ķipa caur vējstiklu un raudi, ka rpavoid. Kur dirsā ar sūda tazer caur vējstiklu izšausi?
 2. nu ko ta, kas ta?
 3. Vainīgais atzīstās!!!!!!
 4. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Display Name Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : nē nu trak gadijās, es jautāj @LA FLAME pa funka jaunkundz, a beidzās es skatās, ka še ku reku bans i studijā, es tik lāg nesaprat, par ko ta šāmējais i!! Incidenta laiks: šonakt Kas tika pārkāpts: a nu, kas to lai zin|!! Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL .
 5. paldies
 6. Ak sausmas
 7. nice hphax
 8. loti labs solitais viideo. Tik šeit uzrodas vēl viens bez smadzeņu radījums. No sākuma nabags mani nodmo, tad šauj pa mani atkārtoti un mēģina pierādīt, ka man hphax, Tev ar galvu viss ok? Škiet, ka Kalifornijas Degvielas rūpnīca var apliecināt, ka uzspawnojos slimnīcā. a ko
 9. kā Edža teiktu, pff, nu nepaveicās cilvēkam, nevajadzēja viņam te staigāt, ja Alpīns lido, tad viņam vajag lidot. Nē nuu gadijās, nesavaldij mašīn un viss a ko
 10. a ko talk dirty to me. mēs vienmēr ir bijuš netīr. Ne nu es sak, ka šitas puik nav labs.
 11. Linards_Kapurkede 4 lvl 07.01.2018
 12. sai kundzei vajadzetu acc of, jo administratoram jabut izslegtam kara laika, preteji admins tiks nonems, kaa reiz vina pati ir teikusi!!!!
 13. Linards_Kapurkede 3 04.01.2018
 14. Es jau to paš, vai tad tik trak galv jātais, ja zin, ka šāmējais rapid neiet? Ta jau zin, ka tie puiks joko. Tas, ka mēs tos haks saprot, nenozīmē, ka mēs taisās te ko hakerēt. i jāsaprot, ka mēs i lojāl, ja reiz palīdzējuš pret tiem nelieš puikā karot.