Jump to content

Bīfiņš

Lietotājs
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Bīfiņš

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bīfiņš

  (Sūdzība par spēlētāju) Steve_Faye

  Vajag warning point. :)
 2. Bīfiņš

  (Sūdzība par spēlētāju) Steve_Faye

  Mmm.. Atlaiž un tad RP'o. Nav jāziņo iemesls un atlaišana? Vnk uzraksta /uninvite un tad pēkšņi NoRP'o lai nav jails.. Tīri cool admins.
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Tweny Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Steve_Faye Termini, kuri tika pārkāpti : NonRP /uninvite Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Var redzēt, ka vienkārši NonRP uninvito. Incidenta laiks: 19:53 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://failiem.lv/u/z6wv7gza#sign_up Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Esmu pret tādēļ, jo rase neatbilst šai organizācijai.
 5. 1 Lai viss izdodas, kas iecerēts. Clay_Brand
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.