Jump to content

Reinis

Lietotājs
 • Content count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

2 Followers

About Reinis

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1498 profile views
 1. Reinis

  cw uz pilicista darbu

  San Fierro Policijas Departaments San Fierro Policijas Departaments pasakās Jums par ieguldīto laiku darba pieteikuma aizpildīšanā, tās iesniegšanā. Mēs vēlamies Jūs informēt, ka Jūsu pieteikuma anketa ir izskatīta un ir noraidīta. Ar cieņu, San Fierro Policijas Departamenta uzņemšanas nodaļa Quote Edit Options
 2. Reinis

  [SFPD] Ralfs_Fizzy

  San Fierro Policijas Departaments San Fierro Policijas Departaments pasakās Jums par ieguldīto laiku darba pieteikuma aizpildīšanā, tās iesniegšanā. Mēs vēlamies Jūs informēt, ka Jūsu pieteikuma anketa ir izskatīta un ir noraidīta. Ar cieņu, San Fierro Policijas Departamenta uzņemšanas nodaļa
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Rudis_Xavier Termini, kuri tika pārkāpti : RP avoid Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Apšaude, nošāvu viņu, viņš uzreiz acceptdeath. Incidenta laiks: 16:38 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Labvakar, Gan jau daudzi esat saskārušies ar DirectX problēmu sampam, ka nevarat uzsākt spēli. Tad nu lūk, šeit būs video pamācība, kā šo probēmu novērst. Ja ir kādi jautājumi, droši jautājiet.
 5. Neatbalstu. Man nav nekādu iebildumu pret spēlētājiem no otra komūna, bet, manuprāt, Tev vispirms vajadzētu sevi šeit pierādīt, nevis uzreiz iet par līderi. Serveris ir jāiepazīst. Kā arī, nav ievietots roleplay.
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Mudins, Picitis Termini, kuri tika pārkāpti : Aizliegts ievietot sveša cilvēka bildes/personīgo informāciju bez to atļaujas. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Izpauž manu vārdu un uzvārdu čatā, bez jebkādas manas piekrišanas. Vados pēc šī gadījuma - Neiet runa par to cik daudzi zina par manu vārdu&uzvārdu. Iet runa par noteikumu, kuru vajadzētu ievērot. Incidenta laiks: Skrīnos redzams. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prnt.sc/l7nfbc Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Darbs ieguldīts nepajokam. Labprāt uzspēlēšu, apskatīšos šo visu serverī. Cerams, šoreiz tauta nepazudīs.
 8. Reinis

  [Ieteikums] Mafija.

  Neatbalstu. Šobrīd jau ir pietiekami daudz mafijas, pat tās visas nevar aizpildīt, kur nu vēl jaunas taisīt. Padomā pats, būs 10 mafijas, katrā būs 2-3 cilvēki on. Jēga? Labāk aizpildīt tagadējās.
 9. Reinis

  /gov

  Atbalstu, noderētu. Nejau tikai tas ir vajadzīgs pieņemšanās.
 10. Pāris ieteikumi, jeb lietas, ko vajadzētu noņemt. Nolēmu patestēt dažas no šīm komandām -. 1. Noņemt/ iztīrīt /picklist komandu. Uzrakstot /picklist parādās , bet mums nav nekādas vēlēšanas. 2. Noņemt komandu /showlicences. Ar komandu /showlicences nemaz nav iespējams parādīt licences, tad uzrāda šādu tekstu - . Vienkārši vajadzētu noņemt šo komandu vispār, kā arī izņemt no /komandas. Lai parādītu licences, nepieciešams rakstīt /licences [ID] 3. Noņemt komandu /instructors. Lai arī viņa officiāli nav pie komandām, gandrīz jebkurš sb spēlētājs viņu zinās. Uzrakstot komandu parādās on esošie instruktori, kā arī viņu tālrunis, kas ir mg. 4. Aizvākt niku no lock komandas. Šobrīd, ja auto tiek aizslēgts/atslēgts, čatā parādās tavs vārds, bet to vajadzētu izņemt, atstāt tikai "([Transportlīdzekļa nosaukums] durvis tika aizvērtas", jeb "([Transportlīdzekļa nosaukums] durvis tika atvērtas".
 11. Reinis

  Ieteikums - Postu/topiku editošana

  @Baby @Funk @Guest Kā jau Passion teica, ir noteikts laiks, kurā vari editot. Lūgums noņemt to laiku, uzlikt ka var editot mūžīgi.
 12. Reinis

  Ieteikums -changecar

  Arī es esmu pret. Tagad vismaz šis tiek rp'ots, a kas tad būs? Labāk rp'ojat un viss. Katrā ziņā, par apkrāpējiem tak sūdzība iekšā, un gatavs.
 13. Reinis

  [Ieteikums] Dzivnieciņi.

  SAMPĀ GOVIS NEVAR KUSTĒTIES. Tās varētu uzlikt nekustīgas, vienīgais. Vienīgās sampā ir šādas - Ok, atbalstu.
 14. Reinis

  Ieteikums - Postu/topiku editošana

  Omg, tad lai noņem to. Vecajā varēja cik grib.
 15. Reinis

  Ieteikums - Postu/topiku editošana

  http://prntscr.com/hdlxzc nav.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.