Jump to content

Reinis

Lietotājs
 • Content count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

2 Followers

About Reinis

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1873 profile views
 1. Labvakar, Gan jau daudzi esat saskārušies ar DirectX problēmu sampam, ka nevarat uzsākt spēli. Tad nu lūk, šeit būs video pamācība, kā šo probēmu novērst. Ja ir kādi jautājumi, droši jautājiet.
 2. Reinis

  RP Pērles.

  Adrenalīna šļirce
 3. Reinis

  Foruma spēle - Papildini stāstu.

  Te nekāds sakars neveidojas, slēdzu. Pabeidzām ar šo -Reksis ar Ketleru gāja uz mežu un, tad Reksis mežā uzbudinājās ar snikera koņču kuru Ketlers mēģināja atņemt . Abus apēda lācis, bet Reksis atradis lāča vēderā izeju. Vins ieraudzīja alu kas ved uz gaismu. Abi izlīda ārā pa alu kas ved uz gaismu un nonāca atkal mežā. Nonākot mežā abiem večiem vēders tukš jo pazaudēja koņču. Pēc neilga laika no krūma izlīda Tiwa ar konču maisu, protams, konfektes bija saindētas ar viagru. Viņi apēda gandrīz visas končas un pēc tām sajuta nelāgu sajūtu. Viņiem pa biksēm lauzās ārā gigantisks stienīts. Abi devās uz metāla nodošanas punktu un nodeva savus stieņus. Pēc tam Ketlers ar Reksi meklēja Tiwu, pēc nepilna brīža atrada šo kundzi vārdā Tiwa, viņai rokās bija burvju nūjiņa.
 4. Reinis

  [Spēle] Taisnība.

  Nē. Rīga vai mazāka pilsēta?
 5. @Alekū Sakarīga tante, jautra. Ir interesanti parunāt, cik nu ir sanācis čatā. Paliec tāda pati, nemainies.
 6. Heii, Tā kā mums šeit nav ko darīt, izdomāju vienkāršu spēli. Katrs dalībnieks ieraksta pāris vārdus, garš stāsts. Veidosim lielu, garu stāstu. Nokopē visu lietotāja A teikumu, pieliec klāt sevis izdomātu teikumu, un tā tālāk. Piemērs: Lietotājs A: Viktors ar Annu gāja uz mežu. Lietotājs B: Viktors ar Annu gāja uz mežu. Viņi abi gribēja lasīt sēnes. Pacenšamies tā, lai nav pārāk rupji. Lietojam pieturzīmes!! KOPĒJAM VISU, LAI SANĀK GARŠ STĀSTS!!! Es sāku. Reksis ar Ketleru gāja uz mežu.
 7. Noels - Sakarīgs čalis, agrāk bijām draugi, kad vēl biji SAPD. Normāls čalis.
 8. @Gvido Normāls čalis, sakarīgs, foršs. P.S. Te Ketlers.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.