Jump to content

Reinis

Lietotājs
 • Saturu skaits

  54
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

Kopienas reputācija

8

2 sekotāji

Par Reinis

 • Rangs
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Nesenie profila apmeklētāji

2187 profila skatījumi
 1. Reinis

  DIRECTX Problēma SAMP (Atrisinājums)

  Labvakar, Gan jau daudzi esat saskārušies ar DirectX problēmu sampam, ka nevarat uzsākt spēli. Tad nu lūk, šeit būs video pamācība, kā šo probēmu novērst. Ja ir kādi jautājumi, droši jautājiet.
 2. Reinis

  RP Pērles.

  Adrenalīna šļirce
 3. Reinis

  Foruma spēle - Papildini stāstu.

  Te nekāds sakars neveidojas, slēdzu. Pabeidzām ar šo -Reksis ar Ketleru gāja uz mežu un, tad Reksis mežā uzbudinājās ar snikera koņču kuru Ketlers mēģināja atņemt . Abus apēda lācis, bet Reksis atradis lāča vēderā izeju. Vins ieraudzīja alu kas ved uz gaismu. Abi izlīda ārā pa alu kas ved uz gaismu un nonāca atkal mežā. Nonākot mežā abiem večiem vēders tukš jo pazaudēja koņču. Pēc neilga laika no krūma izlīda Tiwa ar konču maisu, protams, konfektes bija saindētas ar viagru. Viņi apēda gandrīz visas končas un pēc tām sajuta nelāgu sajūtu. Viņiem pa biksēm lauzās ārā gigantisks stienīts. Abi devās uz metāla nodošanas punktu un nodeva savus stieņus. Pēc tam Ketlers ar Reksi meklēja Tiwu, pēc nepilna brīža atrada šo kundzi vārdā Tiwa, viņai rokās bija burvju nūjiņa.
 4. Reinis

  [Spēle] Taisnība.

  Nē. Rīga vai mazāka pilsēta?
 5. Reinis

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Alekū Sakarīga tante, jautra. Ir interesanti parunāt, cik nu ir sanācis čatā. Paliec tāda pati, nemainies.
 6. Heii, Tā kā mums šeit nav ko darīt, izdomāju vienkāršu spēli. Katrs dalībnieks ieraksta pāris vārdus, garš stāsts. Veidosim lielu, garu stāstu. Nokopē visu lietotāja A teikumu, pieliec klāt sevis izdomātu teikumu, un tā tālāk. Piemērs: Lietotājs A: Viktors ar Annu gāja uz mežu. Lietotājs B: Viktors ar Annu gāja uz mežu. Viņi abi gribēja lasīt sēnes. Pacenšamies tā, lai nav pārāk rupji. Lietojam pieturzīmes!! KOPĒJAM VISU, LAI SANĀK GARŠ STĀSTS!!! Es sāku. Reksis ar Ketleru gāja uz mežu.
 7. Reinis

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  Noels - Sakarīgs čalis, agrāk bijām draugi, kad vēl biji SAPD. Normāls čalis.
 8. Reinis

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @Gvido Normāls čalis, sakarīgs, foršs. P.S. Te Ketlers.
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.