Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Reinis

Lietotājs
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

3 Followers

About Reinis

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1269 profile views
 1. Reinis

  MAKE MPSA GREAT AGAIN

  RC jau labāk varētu, bet nu labi.. Šis arī der.
 2. Reinis

  [Ieteikums] Mafija.

  Neatbalstu. Šobrīd jau ir pietiekami daudz mafijas, pat tās visas nevar aizpildīt, kur nu vēl jaunas taisīt. Padomā pats, būs 10 mafijas, katrā būs 2-3 cilvēki on. Jēga? Labāk aizpildīt tagadējās.
 3. Reinis

  RP Pērles.

  Adrenalīna šļirce
 4. Reinis

  /gov

  Atbalstu, noderētu. Nejau tikai tas ir vajadzīgs pieņemšanās.
 5. Pāris ieteikumi, jeb lietas, ko vajadzētu noņemt. Nolēmu patestēt dažas no šīm komandām -. 1. Noņemt/ iztīrīt /picklist komandu. Uzrakstot /picklist parādās , bet mums nav nekādas vēlēšanas. 2. Noņemt komandu /showlicences. Ar komandu /showlicences nemaz nav iespējams parādīt licences, tad uzrāda šādu tekstu - . Vienkārši vajadzētu noņemt šo komandu vispār, kā arī izņemt no /komandas. Lai parādītu licences, nepieciešams rakstīt /licences [ID] 3. Noņemt komandu /instructors. Lai arī viņa officiāli nav pie komandām, gandrīz jebkurš sb spēlētājs viņu zinās. Uzrakstot komandu parādās on esošie instruktori, kā arī viņu tālrunis, kas ir mg. 4. Aizvākt niku no lock komandas. Šobrīd, ja auto tiek aizslēgts/atslēgts, čatā parādās tavs vārds, bet to vajadzētu izņemt, atstāt tikai "([Transportlīdzekļa nosaukums] durvis tika aizvērtas", jeb "([Transportlīdzekļa nosaukums] durvis tika atvērtas".
 6. Reinis

  Ieteikums - Postu/topiku editošana

  @Baby @Funk @Guest Kā jau Passion teica, ir noteikts laiks, kurā vari editot. Lūgums noņemt to laiku, uzlikt ka var editot mūžīgi.
 7. Reinis

  Ieteikums -changecar

  Arī es esmu pret. Tagad vismaz šis tiek rp'ots, a kas tad būs? Labāk rp'ojat un viss. Katrā ziņā, par apkrāpējiem tak sūdzība iekšā, un gatavs.
 8. Reinis

  [Ieteikums] Dzivnieciņi.

  SAMPĀ GOVIS NEVAR KUSTĒTIES. Tās varētu uzlikt nekustīgas, vienīgais. Vienīgās sampā ir šādas - Ok, atbalstu.
 9. Reinis

  Ieteikums - Postu/topiku editošana

  Omg, tad lai noņem to. Vecajā varēja cik grib.
 10. Reinis

  Ieteikums - Postu/topiku editošana

  http://prntscr.com/hdlxzc nav.
 11. Sveicināti, Mans ieteikums pavisam vienkāršs. Atļaut jebkuras grupas īpašniekiem editot savus postus/topikus, kā tas bija vecajā forumā. Reāli pietrūkst šī funkcija. @Baby
 12. Reinis

  Foruma spēle - Papildini stāstu.

  Te nekāds sakars neveidojas, slēdzu. Pabeidzām ar šo -Reksis ar Ketleru gāja uz mežu un, tad Reksis mežā uzbudinājās ar snikera koņču kuru Ketlers mēģināja atņemt . Abus apēda lācis, bet Reksis atradis lāča vēderā izeju. Vins ieraudzīja alu kas ved uz gaismu. Abi izlīda ārā pa alu kas ved uz gaismu un nonāca atkal mežā. Nonākot mežā abiem večiem vēders tukš jo pazaudēja koņču. Pēc neilga laika no krūma izlīda Tiwa ar konču maisu, protams, konfektes bija saindētas ar viagru. Viņi apēda gandrīz visas končas un pēc tām sajuta nelāgu sajūtu. Viņiem pa biksēm lauzās ārā gigantisks stienīts. Abi devās uz metāla nodošanas punktu un nodeva savus stieņus. Pēc tam Ketlers ar Reksi meklēja Tiwu, pēc nepilna brīža atrada šo kundzi vārdā Tiwa, viņai rokās bija burvju nūjiņa.
 13. Reinis

  [Spēle] Taisnība.

  Nē. Rīga vai mazāka pilsēta?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.