Funk

Funk (Custom Grupa)
 • Content count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Excellent

About Funk

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1103 profile views
 1. Runa ir par loyality saja komuna, beigsim ludzu iet arpus temas. Vai autors beidzot saprata, kapec vins nevar but loyals lietotajs?
 2. tas pasam jasaprot, nav jabut adminam/modam
 3. tatad situacija: tev ir max auti, tapec tevi atteica, lai neaizvainotu, ta pat ka visus parejos retardus, kurus atteica ar tadu iemeslu, vienkarsi uzrakstija, ka nav aktivi mpsa lietotaji, thats all! a tadus forsus cilvekus ka rebudijs zahlins utt pienema jo vini tru loyal. mes tacu negribam, lai butu visadi retardi taja grupa un tai grupai zustu vertiba, vai ne??? pietiek, ka volcis jau tur visu norok.
 4. mu online 2003 un @Incomftw vel kapa
 5. Lol username:RICOCHET12341 Kādu gamemode gribi spēlēt: 5v5 Gadi: 11 ludzu sadali komandas aptuveni, lai nav ff15
 6. Loģika. Tagad cits citam netraucējot, pārvietosimies ar lidojošām mašīnām, un teiksim, ka nevienam netraucējām, netiksim banoti.
 7. Normālu UCP. Paņemt no MPSA un ielikt nav uzmočīt pašam. Ja neko nezini, tad labāk paklusē.
 8. Te nav 2012 minecraft, kur tā darīja.
 9. Tad jā, alpins. Naudu vajadzētu atgriezt. @Owner
 10. Nav norādīts pings. Ja lago nets, viņam Tevi rāda labu gabalu atpakaļ, uzskatu, ka pierādījumi par maz ar šo vienu situāciju.
 11. Savu lēmumu nemainu. Ja saproti kā citus nodirst, tad arī saproti brīdinājumus un rēķinies ar sekām. @Stiivijs
 12. https://failiem.lv/u/dj453yzh Varu piemērot to sodu, kas pienākas visiem, ja met screenus, kur hako serverī, ja šis neapmierina.
 13. https://failiem.lv/f/3duxjpk8 Jā, esmu baigais dievs. Kāds sakars ar smiešanos, kad banoju Tevi? Un, lūdzu, ja esi analfabēts, tad sēdi zemāks par zāli, nevis dirs vēl citiem virsū par problēmām, kuru viņiem nav. Tiki brīdināts jau pēc screena ievietošanas, kur redzami haki MPSA serverī. Par to vienmēr ir piespriests bans no foruma, šoreiz iztiki ar mutisku brīdinājumu. Turpināji tādā pat veidā, saņēmi sodu. Kur problēma?