Phoenix

Iesācējs - Servera administrācija
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

191

3 Followers

About Phoenix

 • Rank
  Advanced Member

Mood

 • Cool
 • Currently Feeling i can't believe but today was a good day
 1. The Black Scar satiek kādu grupējumu ar kuru vēlās veikt sadarbības plānu. Viss tiek izrunāts mierīgā ceļā. Abi grupējumi dzenās pakaļ savam mērķim. Vēlāk mērķis tiek pazaudēts, tāpēc grupējumi dodas katrs uz savu pusi. The Black Scar ierodas uz kādu ciematu, lai iegūtu kādus līdzekļus un ierauga kādu personu, kas atrodas pie savas mājas. Rezultātā tika iegūta nauda no personas. Beigās persona tika ievilkta automašīnas bagāžnieka un tiek vesta uz kādu nomaļāku vietu. Persona tiek atvesta uz mežu pie kādas nomaļas mājas. Gaetans pazvana otram grupējumam ar ko sadarbojas. Nolaupītā persona tika izvilkta laukā no bagāžnieka un tiek parādīta otra grupējuma biedriem. ... Personas apspriežas par nolaupīto personu, kā rezultātā persona tiek nodota otra grupējuma rokās. The Black Scar dodas meklēt pa pilsētu pārējos ienaidniekus, kurus abi grupējumi cītīgi mēģina atrast. Pēc ilgas meklēšanas tiek atrastas personas, kuras tika meklētas ilgi. Abi grupējumi uzdarbojas un pārmāca viņus. The Black Scar palīdz otram grupējumam tikt galā ar ilgi meklētajām personām, tās tiek nolaupītas un aizvestas prom no notikuma vietas. The Black Scar personas atstāj otra grupējuma ziņā. Grupējums dodas uz savu mītni un ir pabeiguši šīs dienas plānus.
 2. Neuzskatu, ka tādu statusu vajadzētu likt. Pietiek vienreiz ākstīties.
 3. Gaetans satiekas ar Agon. Tiek attaisīts automašīnas bagāžnieks, kurā tika nelegāli uzturēti ieroči, Gaetans ierāda ieroču izvēli Agonam. Agons būtu izvēlējies ieroci M16 un kopā ar Gaetanu būtu gatavi doties uz pilsētas pusi, lai satiktu savu senu paziņu. Gaetans un Agons būtu ieradušies netālu no Montgomery un satiktu savu seno paziņu - Pedro . Visi kopīgi aprunātos par dzīvi, kā arī izrunātu turpmākos plānus, ko vēlas īstenot. Dodoties uz pilsētas pusi būtu sastapuši kādu personu ar kuru būtu izveidojies konflikts. Konflikta rezultātā persona tika piebeigta. Visi trīs dotos steidzīgi dotos prom no notikuma vietas. Sanāktu kāda cita neskaidrība ar personu, kura būtu izraisijusi nelielu avāriju starp abu automašīnām. The Black Scar grupējums to tā neatstāj un dodas aprunāties ar autovaditāju. Un piespiedu kārtā lūdz tai atvainoties. Mutiski viņiem tas neizdodas un rodas vēl lielāks konflikts, taču beigās viss noskaidrojas un viss tiek izrunāts. Izrādās, ka šī kundze esot vēlējusies mierīgi atvainoties un savā ziņā palīdz tikt ar visu galā. Vēlāk The Black Scar grupējums būtu ieraudzijuši Montgomery mēru un nekavējoties dotos pie viņa un vēlētos veikt ātru un veiklu nolaupīšanu, taču tā neizvēršas tā kā bija plānots. Mērs veiksmīgā ceļā aizbēga no notikuma vietas. Kā arī uz notikuma vietu tika izsaukta policija. Vēlāk grupējumu ir apturējusi policija, kura ir likusi apstāties viņiem malā. Viņi arī apstājās,jo bija jau izrunāts bēgšanas plāns, kas noritēja veiksmīgi. Gaetanu veiksmīgi savāc ar motociklu, kamēr policists vēl nepaspēja neko izdarīt, taču pārējie biedri aizbēga no notikuma vietas ar džipu. Uz brīdi tikai šķita, ka viņi ir aizbēguši, taču policija atpazina un tika nosūtīti papildspēki, kā rezultātā tika turpināta pakaļdzīšanās, taču viņiem atkal paveicās un viņi veiksmīgi aizbēga no policijas. Viņi bija devušies uz savu garāžu un nomainija automašīnu un vēlāk bēg no policijas ar šo auto. Aizbēga viņi ļoti knapi, automašīna tika sašauta, kā arī spēcīgi sasista. Viņi uz neilgu laiku apmetās mežā pie kādas pamesta būdiņas. Vēlāk uz nakts pusi viņi devās ar džipu uz vietējo benzīntanku ko nolēma aplaupīt. Grupējums ierodas iekš benzīntanka kioska un liek pārdevējam atdot visu naudu, kas atrodas kasē, pārdevējs arī izdarija visu, ko lika. Vēlāk tika izsaukta policija, taču bija jau par vēlu, jo grupējums devās prom no notikuma vietas. No benzīntanka kioska tiek veiksmīgi nolaupīta nauda un grupējums dodas uz savu mītni, lai apslēptu automašīnu, kura tika fiksēta kamerās.
 4. Jā bija tāda lieta, ka tu biji iebugojies! Es arī ieliku tevi jail, jo teleportēt pie sevis man vēl nav iespējas, tas ir tikai iespējams no 3. administratora līmeņa. Izrādās, ka tev bija ierois, tikai reportā tu to nepieminēji, kā es to varēju zināt, ka tev ir ierocis ! Beigās tev piedāvāju atdod manis paša ieroci, kuru biju ieguvis - manam ierocim bija mazāk lodes nekā tavam ierocim un tu uzreiz teici, ka liela atšķirība starp lodēm. Nu tad es izlēmu tev vispārt nedot to ieroci, ja jau tev tik ļoti traģiski ir tas, ka iedodu par kādam 70 lodem mazāk. Jā, varbūt izteicos skarbi, taču tava attieksme arī nebija tā labākā varēji vismaz pateikt paldies par to ka biju gatavs dot lodes, jo ja tu nebutu ieminējis par to, ka liela atšķirība starp patrou skaitu, tad ari butu iedevis savu personīgo ieroci, bet nekā !
 5. The Black Scar ir grupējums, kas ir ieinteresēti valsts turpmākajos plānos. Taču šī grupējuma biedri nevēlās būt atpazīstami lielākai sabiedrībai. Par šī grupējuma biedriem daudz informācijas nav, jo personas neuzturās apdzivotās vietās, protams ir izņēmumi - nepieciešamības gadījumos viņi mēdz maskēties. Grupējums lielākoties sastāv no itāļu biedriem. Grupējums nodarbojas ar sava veida nelegālo biznesu, precizāk ar automašīnu zādzībām un pēc pasūtījuma tās nosūta konkrētajam pircējam. Šī grupējuma biedri nodarbojas aktīvi ar ieroču eksportu, ieročus viņi eksoprtē uz citiem štatiem, kā rezultātā gūst labu peļņu. Šī grupējuma biedri mašīnas lielākoties nozog pēc pasūtījuma, pēc kā automašīna tiek apstrādātas - tiek pārkrāsotas citās krāsās, protams tiek pieliktas viltotas nummurzīmes, lai automašīnu īpašnieki nevarētu atpazīt savus auto. Grupējuma galvenie vadītāji jau kādu laiku ir nodarbojušies ar automašīnu zādzībām, tāpēc ir ieguvuši prasmīgas iemaņas šajā sfērā. Protams ir arī labi mehāniķi, kas atbild par automašīnu pārveidošanu. Viņu iemaņas palīdz uzturēt nelegālo biznesu uz sliedēm - šobrīd grupējums iegūst valsts mērogā ļoti daudz naudas. (( Roleplay noteikti būs zem šī topic, kā arī story iespējams nedaudz tiks editots nepieciešamības gadījuma, kā arī tiks papildināts )) (( Ja ir interese pievienoties šai Nelegālajai Organizācijai tad dariet man zināmu, izmantojiet kaut PM ))
 6. Čau Mortez jau kuro reizi ar tevi saskaros, biju iesaistīts šajā situācija un noteikti, ka Mortezam ir car respawner, jo viņš gribēja ieriebt, jo es viņu nošāvu fabrikā, būs daži screenshot, kas varētu apliecināt to, ka viņš būtu spejigs izmantot CarRespawn. 1. Screen ir redzams, ka viņs jau mūs sagaida fabrikā, lai gan mēs jau bijām ātrāk un vedām no hood uz fabriku rūdu , pēc tā kāds viņš sāka kasīties nolēmu izmantot iespēju un nošaut. ( Biju iegajis fabrika aiz stūra, lai būtu aizsegs ) 2. Šajā screen ir redzams, ka Jackiee bez maz vai saka tā, ka mums būtu jabaidās no viņa, kas jau šķiet viltīgi, ka viņs to varētu izdarīt. 3. Te viņš man pa PM atsuta baigi, ka viņš ir laimīgs, ka mani nepatiesi ielika Jail, lai gan pēc brīža mani unjailoja un tad jau viņš droši vien saprata, ka ir jaatriebjas vēl, jo vienu no viņiem taču izlaida un jarespawno LCN mašīna, jo esmu varenāks. Un līdz ar to viņž uzrakstija /acceptdeath un devās no sava hood uz tā tilta pusi, kur notika šī situācija. 4. Nu šajā attela ir vienkārši redzams, ka viņš ir paņemis slotu priekš savas Mafijas , kas nav nekas slikts, vienkarši piemetu tā lai saprastu, kāpēc viņs bija fabrika, jo mēs bijam saveduši daudz rūdu un viņs droši vien izmantoja iespēju, lai viņam ari kaut kas tiktu. Viss ko gribēju pateikt, ka bans ir patiess, nedomāju, ka būtu iespēja, ka kāds tur sedētu pustuksnesi ar car respawneri "Cik labi, ka es paspēju ar savu busiņu aizvest ieročus uz LCN <3" Tagad uzzināju, kurš mafbizz laikā vienmēr lietoja car respawner
 7. Es nebiju dusmīgs, vismaz es. Taču tev tiešām bija AIM, protams man nav pierādijumi par tavu AIM, taču ir pierādijumi par QS. Un 30 minutes es visiem esmu licis, zinu varbut esmu nedaudz bargs, bet neko darīt. Pats pats sākums, skaties uzmanīgi !
 8. Jā noteikti sanesa kravu, varbut no kalna braucot lejā arī sanesa kravu ? Nepatika tas, ka visu laiku tu izmantoji OOC un mazāk izmantoji IC , tāpēc armi mute bija uz 5 minutēm. Tad kad mēs pateicām, ka bus sods tu atteici, mums nācās tevi vest uz iecirkni, taču taja bridi tu mierigi aizgaji pie tilta un noleci lejā.
 9. Mēs uzsākām pakaļdzīšanos, kā rezultātā sanāca vairākas reizes saskarties ar tavu auto ietriecoties, taču mums bija sirēnas un tas nav nekāds carDM, ja mēs policijā mēģinājām tev bloķēt ceļu. Ieliku tevi jailā ,jo tu vienkārši izvairijies no situācijas logoff'ojoties , jo bijām jau tevi iedzinuši sturī. Protams nav daudz pierādijumu, bet ceru, ka pats būsi saprotošs un cik zināms, tad jail jau esi izsēdējis.
 10. ((Beidzu veidot Roleplay saistībā ar šo bandu, jo vairs nav vēlme pielietot RP tieši saistībā ar šo Gang, paldies visiem, kas bija iesaistīti un tiem diviem cilvēkiem vēl, kas arī netika rp screenos ))
 11. Iepriekš čatā jau biju redzējis divas reizes, ka tevi kiko par CarRespawn, tāpēc nolēmu specot. Videoklipā viss skaidri redzams, ka tu tādu lieto, jo tas Elegy ir ar tuning un pēc tā brīža, kad tu respawno, tad nebija tunings un jums bija piekļuve tajā tikt, lai gan varu derēt, ka viņš bija aizslēgts.
 12. Tīrākais HPH, to var redzēt videoklipā, šis HPH strādā uz ieslēgšanas un izlēgšanas veidu, vienā brīdi biji izslēdzis, taču tad kad bija tev jau mazāk HP, tad ieslēdzi un tev vairs neņēmās nost, bans patiess! Un rekur vēl ir tāda tipa haks, kas to var izdarīt Nemānies puiss.
 13. Nu ja pierādījumi pazuduši, tad video no manis , tur ari bus redzams viņa ping. Un kāpēc lai tiktu unbanots, ja viss ir patiess, viņam ir HPH mašīnai, tu pareizi arī dariji William, tikai nesaprotu kāpēc izņēmi video pierādījumus.
 14. Noels būtu izsaucis ātro palīdzību un simulējis ,ka ir kritis un guvis traumas, taču patiesībā Gaetan un Noel būtu visu sarunājuši. Ārsts iekristu Las Colinas Bloods rokās. Ārstam tiktu sasietas rokas ar virvi, viņs tiktu nolaupīts uz ielikts automašīnas bagažniekā, pēc kā tiktu vests uz mežu - pamestu māju. Gaetans būtu attaisijis vaļā automašīnas bagažnieku, pēc kā Noels izveltu laukā mediķi, kuru nolaupija. Pie ārsta tiktu atrasts tikai telefons un rācija, taču Las Colinas Bloods velētos ko vairāk no viņa saņemt un mēginātu uzzināt kur dzīvo mediķis, lai varētu ielauzties viņa mājoklī. Mediķis uzreiz nebūtu teicis savu mājas adresi, tāpēc Las Colinas Bloods biedri viņu aizvestu uz nomaļu vietu pie ūdens, mediķis tiktu slīcināts, kamēr viņš pateiktu, kur dzīvo. Ierastos mediķa mājā, pēc kā meklētu ko vērtīgu, viņi izprašņātu mediķi, līdz ko uzzinātu, ka viņam pieder vērīgs sporta auto, mediķis būtu teicis, ka viņš tur atslēgas seifā, Las Colinas Bloods biedriem tas šķitis dīvaini, viņi būtu pārmeklējuši visu māju, līdz ko sapratuši, ka viņš tiešām tās tur seifā. Mediķis uzreiz nebūtu teicis seifa kodu, tāpēc būtu nācies mediķi atkal spīdzināat, līdz ko sāpēs viņš būtu pateicis seifa paroli, Gaetan ar Pedro dotos uz savām mājām atpakaļ, taču Noel sekotu viņiem pakaļ ar nozagto automašinu.
 15. Pievakara pusē trīs biedri: Elwyn, Pedro un Gaetan devās apzīmēt kādu sienu ar graffiti baloniņiem tādejādi apliecinot, ka Las Colinas Bloods bija konkrētajā vietā. Gaetan dodas uz Idlewood tetovēšanas salonu, lai uztetovētu sev uz labās rokas uzrakstu "Las Colinas Bloods" (( Pēdējais attēls ir GIF formātā, tā intervāls ir 10 sekundes ))