Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

ZERO

Lietotājs
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZERO last won the day on August 29

ZERO had the most liked content!

Community Reputation

4

1 Follower

About ZERO

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

395 profile views
 1. ZERO

  San Fierro - Informācija - Aptauja

  Saproti, tagad vairs nav runa par RP līmeni. Tagad ir runa par spēlētāju skaitu. Būsim godīgi, spēlēt serverī bez spēlētājiem nav jēgas, tāpēc tiks atjaunoti gang wars, lai var savākt cilvēkus no bedres, kuriem tik ļoti patīk šaudīties. Galvenais, lai būtu jautri šeit spēlēt, nevis lai rp līmenis būtu augsts.
 2. ZERO

  San Fierro - Informācija - Aptauja

  Malacis, Agnes! Es ceru, ka izdosies visu uzskriptot, jo nu es uzticos Teiloram, zinu, ka čalis zina ko dara.
 3. https://prnt.sc/kod4um - tieši tāpēc sūdubedrē tagad spēlē vairāk cilvēki. Agnes, vienkārši noņem sodu lielumus un spēlētāji atgriezīsies.

  1. Show previous comments  11 more
  2. ZERO

   ZERO

   @Funk Wait.. what??? es domāju, ka audāra servaks jau ļoti ilgi bija vaļā... man likās, ka mpsa bija pirmais jaunais serveris par ilgiem gadiem

    

  3. død og borte

   død og borte

    @ZERO

   Agrāk bija jo daudz cilvēku sampu spēlēja. Tagad kinda dead spēlē par sevi

  4. Funk

   Funk

   Atrunas!

 4. ZERO

  PĀRCELŠANĀS?

  Nu pag. wtf. Kas Agnesei ir ar to pārcelšanos visu laiku. Viņa domā, ka nemitīgi pārceļoties dabūs lojālus spēlētājus, kas te visu laiku spēlēs? Vienkāršāk nebūtu vienkārši vienreiz uzrakstīt jaunu gm? vai arī nopirkt jaunu gm, lai beidzot nebūtu nemitīga MPSA "skinošana", jeb pa virsu vecam mēslam likt visādus "ahūnus", "jaunus un interesantus" updatus.
 5. ZERO

  Uzraugi #1

  Sniegs un Williams vienīgie normālie. Pārējos nepazīstu un tos, kurus pazīstu negribu redzēt kā adminus. Ar 2 adminiem pietiek, protams, ja jūs man atļautu izpildīt šos pienākumus, nebūtu nekādas draugu būšanas un nauda par unjailiem nāktu kā nelaime, kas nenāk viena.
 6. ZERO

  Adminus pieņemt forumā,atklāti.

  Izlasi savu niku. Tur būs mana atbilde tev, dauni.
 7. Tatad, skaties šo. Tatad, draugi, isuma pastastiet, kas noticis pa so pusgadu saja komuna, mani tas loti interese. Ar cienu pret Old Skooliem, bet bez cienas pret 13 gadniekiem, Daniels Zero P.S. Don't mind the clickbait title.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.