Jump to content

ZERO

Lietotājs
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZERO last won the day on August 29 2018

ZERO had the most liked content!

Community Reputation

13

2 Followers

About ZERO

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

595 profile views
 1. ZERO

  Turpinājums.

  Agnes, atrodi citu veidu, kā piepelnīties, man likās, ka Vācijā norm alga ir.
 2. ZERO

  Hi.

  tak chill nu.. pietiks reanimēt šo projektu. uztaisi labak gta v roleplay.
 3. ZERO

  Beigas.

  Pareiza izvēle. Nav jau cilvēku, ko piesaistīt, jauni cilveki sampu vairs nespēlē, sen viņiem ir fortnite un citas speles, kuras spelet ar draugiem. gta v ir variants, taču tur vēl ir kur augt
 4. ZERO

  (Sūdzība par administratoru) Xavier Butler

  Pizgets, 6h par DM... toch no cilvekiem shaja serveri gribat atvadities? max 30 minutes par to var ielikt. Ja bus tadi admin jaili, te toch neviens nespeles. Adminam jau protams taisniba un Peteris ir trollis, ja, bet nu pohuj, 6h tiesham ir ta ka bisku pa debilu.
 5. https://prnt.sc/kod4um - tieši tāpēc sūdubedrē tagad spēlē vairāk cilvēki. Agnes, vienkārši noņem sodu lielumus un spēlētāji atgriezīsies.

  1. Show previous comments  7 more
  2. ZERO

   ZERO

   @Rex Tu bik pa traku. RPG gluži nevajag, bet nu par dm uz 15-20 minūtēm sodīt, un jā, banot par hakiem uz tām pašām 20 dienām, jo tāpat tas, kas tiks nobanots nopirks to unbanu, un negaidīs div ar pus nedēļas bez sampa.

   @Alpins Bet kāpēc, pirms pāris gadiem mpsa bija stabils serveris ar ap 50-70 spēlētājiem katru dienu, ja ne vairāk? Tad bija plus mīnuss vienāds spēlētāju skaits abos serveros. netika izvēlēts "Pirmais Latviešu RP serveris"

  3. ZERO

   ZERO

   @Funk Wait.. what??? es domāju, ka audāra servaks jau ļoti ilgi bija vaļā... man likās, ka mpsa bija pirmais jaunais serveris par ilgiem gadiem

    

  4. død og borte

   død og borte

    @ZERO

   Agrāk bija jo daudz cilvēku sampu spēlēja. Tagad kinda dead spēlē par sevi

 6. ZERO

  PĀRCELŠANĀS?

  Nu pag. wtf. Kas Agnesei ir ar to pārcelšanos visu laiku. Viņa domā, ka nemitīgi pārceļoties dabūs lojālus spēlētājus, kas te visu laiku spēlēs? Vienkāršāk nebūtu vienkārši vienreiz uzrakstīt jaunu gm? vai arī nopirkt jaunu gm, lai beidzot nebūtu nemitīga MPSA "skinošana", jeb pa virsu vecam mēslam likt visādus "ahūnus", "jaunus un interesantus" updatus.
 7. Tatad, skaties šo. Tatad, draugi, isuma pastastiet, kas noticis pa so pusgadu saja komuna, mani tas loti interese. Ar cienu pret Old Skooliem, bet bez cienas pret 13 gadniekiem, Daniels Zero P.S. Don't mind the clickbait title.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.