Jump to content

Janis_Smith

Lietotājs
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

1 Follower

About Janis_Smith

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Kontaktinformācija
  Čibriks 2009#1672

Recent Profile Visitors

176 profile views
 1. Janis_Smith

  Mazdārziņi

  Esmu PAR ideju, būtu vairāk pienākumi serverī.
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Janis_Smith Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Carmello_Gallardo Termini, kuri tika pārkāpti : - Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Stāvēju, runāju ar draugiem un tad pēkšņi šie divi cilvēki ielaužas kaut kādā veidā un sāk šaut pa mums, protams, mēs sākām šaut pretī, bet vienam brīnišķīgajam cilvēkam bija hph, nezinu par otru. Incidenta laiks: 18:56 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Janis_Smith

  Par +C

  Rec, butu interesantāk.
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Janis_Smith Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Rudolfs_Barons, Marina_Zalupenka, Tatyana_Spermakova Termini, kuri tika pārkāpti : Kā minimums DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Izgāju no kluba laukā un uzreiz vienu lodi dabūju, padomāju, ka netīšam varbūt un iesēdos mašīnā, tālāk video visu var redzēt. Incidenta laiks: 22:34 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Janis_Smith Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Omar_Fuentes Termini, kuri tika pārkāpti : Mafbiza laikā gandrīz visu sastāvu jailā iemeta, bet nevienu pretinieku. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Viss sākās ar to, ka iespamojām mafbizu lidostā un tad JC sāka braukt, noparkojās tālu un sāka šaut pa mums, tad mēs devām viņiem atpakaļ un mūsējo iemet jail par ārpus zonas, bet viņus nē, tad JC aizbrauc uz lidlauku un noliek tur mašīnas un sāk šaut pa mums, uzrakstīju report Omars tur aizskrēja kaut ko paskatījās un aizgāja prom, esmu pārliecināts, ka viņi nebija zonā, par to viņiem arī neko neizdarīja, pašās beigās 60 sekundēs, kad mēs visi nomirām un no mūsu sastāva palika tikai Andrew, viņš nošāva 4 cilvēkus, tad Omar iemet viņu jailā. Incidenta laiks: 18:50 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL https://prnt.sc/sd9zjj https://prnt.sc/sda4tn Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. Janis_Smith

  (Sūdzība par spēlētāju) Javier_Lisiado

  1. Neesmu tev neko jautājis par mafbizzu. 2. Tu pārkāpi noteikumu - Deathmatch ir spēlētāja nogalināšana bez IC iemesla. 3. Mans viedoklis ir mans viedoklis, tavs viedoklis ir tavs viedoklis, man ir pie vienas vietas, ko tu domā par mani. 4. Es tev iepriekšējā postā uzrakstīju, lai tu beigtu rakstīt, jo šitā saruna tāpat neko nemainīs, bet laikam tev vienalga, mēģina te kaut ko pierādīt un izbēgt sodu.
 7. Janis_Smith

  (Sūdzība par spēlētāju) Javier_Lisiado

  Malacis, protams. Tad parādi kur tev bija roleplay, saka kā es varu zināt vai bija roleplay, es zinu, ka tu man neko nevarēsi parādīt un pierādīt, jo tu vienkārši ienāci iekšā. Taisa roleplay gandrīz trijos naktī, kad online ir 3 cilvēki un visi guļ, bravo, tā turpināt! Vari beigt rakstīt te, tāpat bezjēdzīga saruna.
 8. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Janis_Smith Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Javier_Lisiado Termini, kuri tika pārkāpti : DM, CS. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Sēdēju hood afk, kad atgriežos atpakaļ spēlē redzu čatā ziņu, ka dotais cilvēks uzvilka masku, es jau biju izkikots. Iegāju atpakaļ serverī un uzrakstīju cilvēkam /pm ko viņš atkal dara manā hood, atbildi saņēmu, ka vēl projām ir tur un tad es gāju viņu meklēt. Tad lūdzu izskaidrojiet kapēc šis ir normāli, citos serveros tādus spēlētājus uzreiz cietumā liktu, bet cik saprotu šajā serverī tas ir normāli, bez jebkāda roleplay ielauzties mafijas hoodā un darīt tur ko gribi. Incidenta laiks: 02:37 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Janis_Smith

  (Sūdzība par mafiju) Juarez cartel

  Nejau es te sāku tā diskutēt, bet tu. Kāpēc man nelikt sūdzību? Iespējams mēs pārkāpām vienu noteikumu, bet jūs vairākus noteikumus pārkāpāt.
 10. Janis_Smith

  (Sūdzība par mafiju) Juarez cartel

  Veci, tu laikam kaut ko nesaproti. Protams, ka tas noteikumos nav rakstīts, jo cilvēki kas rakstīja noteikumus nedomāja, ka būs šādi gudrinieki, kuri stormos hoodu. Mūsu hoods ir mūsu, jūsu ir jūsu kā tu to nesaproti. Edit: Kā arī bija revenge kill, tu nevarēji atcerēties, ka mēs tevi nošāvām fabrikā un pēctam uzvilkt masku un šaut mūs nost.
 11. Janis_Smith

  (Sūdzība par mafiju) Juarez cartel

  Manispēc vari 10 cilvēkus pirms mafbiza pieņemt, mani tas tik stipri neuztrauc un neraudāšu par to, šī ir tikai spēle. Atbilde par tiem pierādījumiem - nu variet nefilmēt, ja negribat, bet pierādījumu, ka spēlējāt kaut kādu roleplay, nevis vienkārši ieskriet mūsu hoodā un dm-ot, jums nav.
 12. Janis_Smith

  (Sūdzība par mafiju) Juarez cartel

  Tātad, pierādījumu jums tāpat nav, ka roleplay taisījāt. Par Andew_Parkeru, cilvēks jau sen bija online un viņam ir problēmas ar spēli un tā krašo, bija izgājis roleplay pārbaudījumu, bet turpināja krašot. Neatceros kura minūte bija, bet jau pirms tām 15 minūtēm jau biju izlēmis, ka viņš ir cienīgs būt mūsu mafijā. Varbūt nebija pareizi pirms 10 minūtēm līdz mafbizz invitot, bet pirms tam viņš jau bija izgājis pārbaudi.
 13. Janis_Smith

  (Sūdzība par mafiju) Juarez cartel

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Janis_Smith Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Daudz cilvēki tur bija un visiem maskas, lai izbēgtu sodu. Termini, kuri tika pārkāpti : PG, RK, DM un nonrp. (Iespējams vēl CS) Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Situācija tāda, ka mans panelis paziņoja, ka viņam kaut ko sliktu pateica kāds no otras mafijas (nezinu kurā čatā) un tad mēs braucām tikt ar viņu galā. Visus nošāvām un saņēmam ziņu no cilvēka, ka mūsu hoodā ir iebrukuši. Tikām līdz hoodam, iegājām garāža un momentāli mūs nošauj. Incidenta laiks: 17:02 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 14. Rekomendēju, patīk pieteikums un ārsti ir vajadzīgi!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.