Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.

Kinryn Rilenthe

Lietotājs
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kinryn Rilenthe last won the day on May 5

Kinryn Rilenthe had the most liked content!

Community Reputation

5

About Kinryn Rilenthe

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kinryn Rilenthe

  Novērtē manis mēbelēto māju.

  topradio gan sampā, gan dzīvē
 2. Kinryn Rilenthe

  Novērtē manis mēbelēto māju.

  izskatās, ka Tu neizlasīji, ko es rakstu, slotu skaits ir ļoti ierobežots, tādejādi es nevaru pievērsties nedz detaļām, nedz vairāk mēbelēm
 3. Kinryn Rilenthe

  Novērtē manis mēbelēto māju.

  Editot tur arī var? Tavs pustukšais dzīvoklītis? Ko tu
 4. Sveiki, vēlējos padalīties ar savu mēbelēto un dizainēto māju. Mājā ir ļoti daudz vietas, bet mēbeļu slots ir ļoti ierobežots, tāpēc nevarēju pievērsties vairāk detaļām un mēbelēt vairāk, bet ar ierobežotajiem resursiem padevās šāds darbs - Sorri, par to bullshitu par free trial. Rate my crib. ielieciet Alhambrā jaunu mappingu! https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=491472
 5. Kinryn Rilenthe

  (Sūdzība par administratoru) Den_Hopek

  Viņi manu auto varbūt jau saplēsa, kur es tālāk aizbraukšu, draugs?:D Esmu 100% pārliecināts, ka Tu melo, jo Tev nav ne pierādījumu un viss, ko Tu saki, vēl vairāk pierāda to, ka Tu melo un izmanto administratoru savā labā pret saviem draugiem. Jā, protams, varbūt Tu ar jautājuma zīmēm domāji - beidz darīt CarDM, QS, NonRP, savādāk ielikšu aJail? Beidz lūdzu melot. Viss šis ir noteikti jāredz vadībai. Un te ir skaidri redzams, ka Tu palīdzi viņam, sodot mani, nevainīgo. Draugs draugu aizstāv, arī tas, ko iekomentēja Tavs draugs augstāk.
 6. Kinryn Rilenthe

  (Sūdzība par administratoru) Den_Hopek

  @Rex Super liels paldies, vismaz kāds šeit ir ļoti labā izpratnē par RolePlay un CS! Vienkārši SUPER TEIKTS! Kowals_Opis tiešām nozīmē uzredzi RP @Hopex_ Un kā Tu izskaidrosi šo vēstuli draugs? Paskaties kādu vēstuli man PM atsūtīja random spēlētajs. Tu esi uz vienas rokas ar to līderi, tāpēc sodi neaizsargātos un izmanto savas privilēģijas savā labā? Šīs vēstules dēļ man viss palika skaidrs, kāpēc Tu tā rīkojies, vienkārši šausmas, nezināju, ka tā vēl var notikt.. Administrators aizstāv draugus, parastos spēlētājus liek aJail. Liels paldies Entuha par vēstuli, kas izskaidro, kāpēc viņš pret citiem ir tik negodīgs.. Tātad, tas nozīmē, ka neesmu vienīgais ir bijuši vēl incidenti, varbūt izcīnīsim taisnību.
 7. Kinryn Rilenthe

  (Sūdzība par administratoru) Den_Hopek

  Tu nezini visu situāciju, jo Tu tagad tiešām atklāti melo. 1.kārt, Tev nav nekādu pierādījumu, bet man ir. 2.kārt, es ne reizi neuztaisīju nekādu CarDM, kāds sakars te vispār ar CarDM, pakaļdzīšanās notiek dažādas auto sadursmes. 3.kārt, tobrīd es biju vienīgais ments IG, kam es saukšu rācijā, domei? Ja es IC redzu, ka busiņš pārkāpj ātrumu, apdraud iedzīvotājus, tas ir LOĢISKI, ka es kā policists gribēšu viņu apturēt, viņš sāka mukt. Un paskaidro man, kompotentais administrator, KĀ ES IC VARU ZINĀT, KA VIŅŠ IR BRUŅOTS? Tev tiešām izpratne par RP un CS ir ļoti zema, ĻOTI. 4. kārt, es ne reizi neteicu /m STĀT, vēl viens pierādījums tam, ka Tu neredzēji visu situāciju, kāpēc Tu melo, kāpēc?! Tev ir jārada piemērs citiem. 5.kārt, kāpēc tad Tu mani neieliki aJail, ja jau redzēji, kas es CarDM, massCS un ko vēl tik tur nē, beidz fantazēt. Ja Tu esi dzirdējis tādu lietu kā netrafarētie auto un detektīvi, tad zināsi kāpēc patrulēju ar Huntley.. Un vēl es esmu uzlicis /equipment vesti, kas labi redzams skrīnā un /undercover funckiju, ko mums servera īpašniece ne pa velti ielika, liels paldies viņai, ka ir tādas funkcijas. Kāpēc Tu melo? Kāpēc? Ja Tu būtu redzējis visu, tad pavisam noteikti Tev būtu pierādījumi, jebkas, bet Tu vienkārši iemet mani ajail... Parādi kaut vienu pierādījumu, bet Tev nav. Redzot Tavu izpratni par RP un loģisko domāšu, pieļauju, ka Tu ļoti daudz esi spēlējis tajā otrajā serverī, kur daudzi ir nedaudz aprobežoti domāšanā. (tas ir tikai minējums, ne apvainojums) Izskatās, ka Tu aizstāv administratoru. Protams, neaizsargātos spēlētājus - kā mani, neviens neaizstāvēs. Ja es esmu tā darījis (QS, NonRP) , tad interesanti kāpēc Den mani tad neielika Jail, ja jau es esmu QS un NONRP darījis, ļoti aizdomīgi, vēl viens pierādījums tam, ka Den neredzēja visu situāciju. Un Tu domā, ja Tu īstajā dzīvē uzbļausi mentam ''Brauc prom'' viņš brauks prom itkā nekā nebija?:D Es nezinu, kas tā ir par nelegālo organizāciju, bet busiņi bija tumši violeti, kaut kas tāds.
 8. Kinryn Rilenthe

  (Sūdzība par administratoru) Den_Hopek

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Culpablers Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Den_Hopek Termini, kuri tika pārkāpti : Tātad, es sāku dzīties pakaļ vienam busiņam, kurš pārkāpa IC noteikumus ar auto un bļāva, ka mani sasitīs, šeit chatlog https://files.fm/u/deeenwvc (nevarēja noskrīnot chatu, jo bija jau piespamojies un mani visticamāk autokickoja. - . Pie lielās slimnīcas atbrauca vēl viens busiņš ar divām personām, pēc tam abi busiņi apstājās kopā un no tiem izkāpa trīs personas, viņas sāka šaut pa mani, es pabraucu tālāk un arī sāku šāut. Es vienu nošāvu, pēc tam viens ļoti interesanti atdzīvojās, visticamāk, ka Den Hopek viņu arī atdzīvināja, mums turpinājās apšaude, man Den Hopek prasīja pa OOC čatu, kas notiek vai kaut ko tādu, es atbildēju - IC apšaude. Tad mēs turpinājam apšaudi un es nošāvu vēl vienu un ko mūsu kompotentais adminstrators Den Hopek izdara? Ieliek mani cietumā par DM. Man ir tāds jautājums vai Tu visu situāciju redzēji? Visu sākumu pakaļdzīšānai, to, kā pēkšņi parādījās divi busiņi un izkāpa un sāka šaut mani? Ja jā, tad lūdzu pierādījumus. Viss ko Tu redzēji ir kad situācija jau bija vidū. Ļoti nekompotenta rīcība no administratora puses, nenoskaidrojot visu situāciju, tikai paņemot gala rezultātu, kauns. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Visu apskaidroju jau augstāk. Šeit būs arī chatlog, kurā redzams, ka persona bļauj un es lieku apstāties, varat droši pārbaudīt arī datubāze, es neko mainījis neesmu. Un vēl, ka Den Hopek uzraksta - ??? es uzrakstu IC apšaude, kas arī bija. Viņš to nesaprata, neredzēja visu situāciju un ielika Ajail. Man jautājums viņam, vai Tu redzēji visu situāciju, ja jā - tad droši pierādi. Tad jau sanāk, es varu sākt šaut kādu, kurš pēc tam šauj pretī, es uzrakstu /report man šauj un ieliks ajail viņu, nevis mani, jo redzēja tikai to, ka viņš šauj mani? Incidenta laiks: 22:49 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Tieši tā, bet paldies par diskusiju.
 10. 5. Tur jau tā lieta, ka klubi ir viss pa vecam, nekas jauns un nekas interesants. Ja cena no 10 mainītos piemēŗam uz 100, visi tāpat ietu, jo tā ir smieklu nauda pie šīs ekonomikas. 11. MPSA jau cik reizes ir izrunāts, ka ir LowRP serveris, lielāka daļa šeit nāk forfun ar RP elementiem, nevis tryhardot RP, jo jaunos spēlētājus jau arī vajag? 1. Ieej serverī, redzēsi, ka visi stacijā sēž un tusē, lai viņiem tik labāk. 2. Lai cilvēkiem, kuri ir jauniņie serverī uzzinātu par servera funkcijām, retais iet mājaslapā un meklē visas. 3. Ja Tu esi PD, tad Tu zini, ka šāda tipa serverim tas ir nepieciešāms (agrāk bija), savādāk spēlētāji neizprot, kas ir tas šāviens, ko viņš, kaut cik spēj nodarīt tavam ķermenim. Esot tam fall animam spēlētaji to izprata vairāk un nePGoja to tik ļoti. 4. Alhambra jau tagad ir privāts īpašums, kāpēc, lai īpašnieks nevarētu veikt, piemēram, IC rekonstruciju? . Bet ja būtu iespēja pašam atvērt savu klubu, savā lokācijā, kāpēc ne? 5. Ir jau mēģināts, stāvēt pie ieejas un prasīt naudu, visi vienkārši ''iesnīko'' 6. Ieej serverī un paspēlē, redzēsi nepieciešamās lietas LowRP serverim.
 11. 1. Tas laiks nekur nav aizgājis tieši tagad, kad visiem ir mašīnas satūnētas un nav ko darīt, vajag kur pachillot. Cilvēkiem tieši vajag to vienu vietu, kur ir krāšņi, nevis mappingu Los Floresā, kur neviens nebūs. Cilvēki grib kopā būt un pazīmēties. 2. Ja Tev viena rindiņa 30 minūtēs parādīsies, kas Tev interesanti piespamosies? 4. Interjera mappingam vispār nav saistības ar DM, tikai to, ka būtu daudz interesantāk un jautrāk, arī ja kāds pasākums būtu un izcelties uz citu fonu, ka mums ir daudz labāk. Šis palielam būtu labākais, ja tiktu ieviests, ir jau gatavs skaists mappings videoklipā, arī spēlētājiem interesantāk. 5. Man pieder Alhambra un tur peļņa galīgi nav liela. 6. Pārbauda vai nepārbauda, tas ir galīgi nereālistiski. 8. Par šo arī nezinu, bet varbūt palielinot slotu skaitu, nepazustu un nebugotos. 9. Šeit serverī visi vēlās izdarīt visu ātrāk un lai būtu interesantāk un esmu pamanījis, ka dažus pat tās dažas sekundes nokaitina, darot to 15x un vairākas reizes dienās var būt normāli apnicīgi. Un tad jau, varu arī teikt, ka īstajā dzīvē var bez tiesībām braukt, salīdzinot. 10. Lai taimeri tad paliek. , šo izvīstrošu. 11. Daudzi jaunie spēlētāji nāk no draugiem, kuri bandās/mafijās ir līderi/paneļi un grib ieiet serverī, lai būtu karos, bet pat nevar šaut, protams, tad viņi izleavos un jaunais potenciālais spēlētājs vairs nebūs.
 12. Sveiki, neliela ieteikumi paka, kas pavisam noteikti un acīmredzami uzlabotu serveri un padarītu to patīkamāku spēlētājiem. 1. Uzmapot kaut ko skaistu, interesantu stacijas vietā. Varētu lielo stacijas ēku noņemt un tur brīvajā vietā uztaisītu stāvlaukumu, kur visi varētu savas mašīnas izrādīt, kuras jau daudziem te ir sapirktas un uztūnētas, kā arī uztaisīt turpat blakus kādu chillspotu, kur var mūziku klausīties u.t.t. Iepriekšējās MPSA sezonās ir bijušas visdažādākās stacijas mapinga varianti, ir bijušas mazas skatuvītes u.t.t. Var arī neņemt nost to lielo stacijas ēku un esošajā stāvlaukumā tad uzmapot klāt kaut ko intersantu, skatuvi vai chillspot. Anything, tikai iedodu to domas virzienu. 2. Izveidot tādu šteli, kas, piemēram, ik pēc katrām 30 minūtēm visiem čatā parādītos ''atgādinājums'' par servera funkcijām vai kaut kas tamlīdzīgs, piemēram: [MPSA INFO] Serverī ir pieejama mēbeļu sistēma, kur Tu pats vari izdekorēt/mēbelēt pats savējo īpašumu. [MPSA INFO] Serverī ir iespējams apgūt dažādus kursus, piemēram, ārsta kursus, apgūstot tos, tu vari ''piecelt'' kādu spēlētāju [MPSA INFO] Tu vari nopirkt līdz trīs transportlīdzekļiem! Ir iespējams iegādāties arī privāto helikopteru un lidmašīnu! [MPSA INFO] Tu vari nopirkt dažādus aksesuārus savam tēlam (cepures, bandanas, ķiveres) Izmēģini tas! Un es varētu turpināt un turpināt, jo MPSA ir ļoti daudz labas funkcijas, par kurām vienkārši piemirstās, šis būtu super noderīgs. ( To ''MPSA INFO'' var nemaz nerādīt, lai neaizņem liekus slotus). Ja nepieciešams varu kaut sarakstīt 3. Pēc tam kad Tev iešauj ar tazer, Tev parādās tas anim, kad Tu nokrīti, agrāk šis jau bija. 4. Uzlikt jaunu Interior Alhambrai, kas būtu ļoti interesants un jaunums visiem, kā nekā spēlējot SAMP cik tur gadus un viss ir vienādi. Tas lielā mērā veicinātu RP, arī to, ka spēlētāji paši var rīkot pasākumus un, ka tas nav jādara administrācijai, atvieglojot viņiem darbu. Šis ieteikums būtu ļoti labs.Labi sader ar /boombox funkciju. 5. Uzlikt iespēju, ka var Alhambrai palielināt ieejas cenu. Pie pašreizējās ekonomikas 10$ maksimums par ieeju, ir ļoti smieklīgi. 6. Šaubos, bet noņemt, ka vajag tiesības, lai ar auto brauktu, bet nu tas tā. 7. Pievienot LSPD mehāniķa auto, lai var /tow. 8. Pielikt vēl klāt slotus mēbelēm mājās/dzīvokļos, jo pie pašreizējiem slotiem, dzīvokļi izskatās patukši, jo nevaru daudz salikt, tas pats ir ar mājām. 9. Noņemt to, ka piedarbinot auto ir jāgaida 1-4 sekundes, lūdzu! Maksimums 1-2 sekundes. 10. Noņemt to, ka Tev nomirstot jāgaida 30 sekundes, vienvārdsakot, visur kur ir kādi laiki, uzlikt uz 15 sekundēm maksimums. 11. Uzlikt tā, ka ja esi jauns playeris, Tev pirmais LVL pienāk, pēc piemēram 3h vai 5h, lai nav tik ilgi jāgaida, ja viņi grib vienkārši uzreiz mafijā un iet karot, lai būtu fun viņiem. Jo pašlaik serverī ir ļoti maz novērojami 0 līmeņa spēlētaji, kas nozīmē, ka jaunu spēlētāju nenāk tik ātri, cik vajadzētu. Paldies jau tā, par to, kas ir MPSA serverī, kas ir ļoti labi ''sataisīts''
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.